Eureka Alicja Gleń

Wrocław

Opinie o Eureka Alicja Gleń

ALEKSANDRA112

jako zarzadca wspolnoty - brak umiejetnosci rozmowy z ludzmi, nie patrzy w oczy , głowa zwieszona. brak odpowiedzi na maile, arogancja . ze wszystkimi sprawami chodzi sie do Sądu. ta osoba nie pomaga tylko dzieli ludzi i strony. odpadajace sciany, sufity ...brak reakcji ,,,trzeba zawiadamiac nadzór budowlany. masakra OSTRZEGAM PRZED EUREKĄ!!!!!!

NIKI

EUREKA TO KOMPLETNE DNO, OBIECUJA, KLAMIA I ROBIA DURNIA Z KOGOS, OMIJAC ŁUKIEM!!!!!

ALEKSANDRA112
@NIKI 28.04.2017 22:55

WITAM MAM PODOBNE DOSWIADCZENIA ,

gosc

wredna baba plus okrada swoich klientow

Maria

Nie wiem co Wy chcecie od szefowej z tej firmy www.http://wroclaw-eureka.pl Szafowa jak to szefowa zo... a szefuncio super gość!

gość 2

Rozmowa kwalifikacyjna-żenada. A swoją drogą, jeśli u pracodawcy jest duża rotacja pracowników,to wiadomo o co chodzi....

gość

A mnie się tam super pracowało i z szefostwem i z pozostałymi pracownikami

gość

Kompletne DNO

znam

jedno słowo - dno

Zostaw opinię o Eureka Alicja Gleń - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eureka Alicja Gleń