EUREKA Gleń Alicja

Wrocław

Opinie o EUREKA Gleń Alicja

IZA B

eureka - alicja glen - to zarzadzanie firma byle jak, za gruba kase i bez odpwiedzialnosci. przypomina to czasy jak , jak za dawnych lat. sa lepsi i gorsi. jednym sie zalatwia sprawy a inni ....bez odzewu, ignorowanie i cisza. PRZESTRZEGAM PRZED KONTAKTEM Z TA INSTYTUCJA I OSOBA . NOWE WSPOLNOTY NIE DAJCIE SIE ZLAPAC NA LEP

bydło

Praca w stresie za małe pieniądze. Ludzie masowo się w tej firmie zwalniają. Dlaczego? bo wiele spraw jest niedopilnowanych i panuje tam kompletny chaos. Szefostwo w żaden sposób nie docenia pracownika. Wygląd firmy mówi sam za siebie - syf i komuna. NIE POLECAM!!!

Maria

Nie wiem co Wy chcecie od szefowej z tej firmy(usunięte przez administratora) Szafowa jak to szefowa zo... a szefuncio super gość!

Zostaw opinię o EUREKA Gleń Alicja - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EUREKA Gleń Alicja