Opinie o Marcin Wójcik Zakład Budowlany w Kętrzyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Marcin Wójcik Zakład Budowlany. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Marcin Wójcik Zakład Budowlany o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marcin Wójcik Zakład Budowlany w Kętrzyn

Natalka

Klienci to chyba nie byli zadowoleni z usług wykonywanych przez tę firmę... Komentarze mówią same za siebie. A co z pracownikami? Czy oni są zadowoleni z warunków pracy, które mają? Można w ogóle liczyć tutaj na zatrudnienie? Jeśli tak, to czy na umowę o pracę? Mąż poszukuje firmy do pracy w budowlance...

@Joanna
@Gosia

Niestety forma wykonuje tylko i wylacznie elewacje , a co za tym idzie nie pracujemy w sezonie zimowym , więc na chwilę obecną nie możemy zatrudnić na stałe .

Irek

Uwaga na te firmę oraz firmę jego ojca.

Wygrany
@Mario12

Mario 12 możesz podać numer do tej firmy ?kilka lat temu podobny gość ale w innym województwie też chciał przekręcić mnie na pieniądze sprawę wygrałem i podejrzewam że działa teraz lub już wtedy działał w innych województwach . Da się wygrać z takimi ludźmi i da się odzyskać od nich pieniądze

Wiadomo, że elewacje tylko w sezonie, ale skoro ludzie pracują już po parę lat to jakaś korzyść musi być. Ile za taki miesiąc pracy rzeczywiście można zarobić przy elewacjach w tej firmie? Idzie człowieku odłożyć na spokojną zimę?

Natalka

Joanna
@Natalka

Pani Natalio rzetelnie opinie klientów którzy rzeczywiście skorzystali z usług firmy znajdzie Pani chociażby na serwisie oferteo . A pracownicy którzy są zatrudnieni w firmie pracują w niej od lat , co mówi samo za siebie .

Gosia
@Joanna

Po jakim czasie pracownicy zatem dostają tu umowy na stałe? Czy takich wieloletnich pracowników motywujecie jakoś do pracy? Chociażby podwyżki lub inne premie, albo dodatki stażowe? Dla nowych pracowników na jaki czas możliwe jest podpisanie umowy?

@Joanna Nowy wpis
@Gosia

Hej, o co chodzi z tym, że tu jest podane, że to jest jakiś zakład budowalny, a w internecie jest od nich ogłoszenie, ale dla nauczyciela do przedszkola? Dlaczego? Czy to jakas pomyłka, czy ta firma ma wiele różnych biznesów i stąd takie ogłoszenie??

Irek

Uwaga na te firmę oraz firmę jego ojca.

Mirek
@Irek

:D hmmmm a darmochę chcesz podesłać !

Justyna
@Irek

dlaczego mielibyśmy uważać na te firmy ? jakieś konkrety usłyszymy ?

Mario12
@Justyna

Konkrety są takie że to najgorsi (usunięte przez administratora) na Mazurach a w szczególności synek Marcin oni mają wiele spraw ludzie cały czas zgłaszają sprawy na policję i do prokuratury jestem jednym z poszkodowanych i ostrzegam wszystkich zadzwońcie na policję to się dowiecie dla synka jak ktoś da zaliczkę to już po robocie i po pieniądzach ja na pewno nie podaruje im tego ze mnie (usunięte przez administratora) jak wiele innych osób

Wygrany Nowy wpis
@Mario12

Aplikowałeś do firmy Marcin Wójcik Zakład Budowlany? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy jest możliwość pracy w Marcin Wójcik Zakład Budowlany na część etatu?

Lena 26

Witam. Miałam również podpisaną umowę z tą firmą i podobną sytuację. Proszę ewentualnie podać maila lub inne namariy to skontaktujemy się prywatnie. Pozdrawiam

Proponuję oddać sprawę na policje. On i jego ojciec to (usunięte przez administratora) Ojciec już dostał wyrok. Proszę nie czekać tylko zgłaszać. Pieniędzy pani nie odzyska.

On121

Jak się czyta to co oni widać sami dodają to śmiać się chce uwaga to mega (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ludzie dowiedzcie się ilu oszukali to szok mnie też ja już byłem na policji ojciec i ten pajac synalek tacy sami (usunięte przez administratora) strasznie ludzi i hurtownie ja im na pewno nie podaruję jak wielu innych te te wpisy to widać że sami sobie dodają uwaga na tych (usunięte przez administratora) szukam ludzi także poszkodowanych do sprawy.

Marzena
@On121

Z czym (usunięte przez administratora) ludzi? Nie wypłacają kasy? Byłeś ich pracownikiem?

MArek O
@On121

można jakiś kontakt ? również zostaliśmy zrobieni w balona

on121

Witam a gdzie robili pani robotę jeśli można spytać

@On121

Witam, zostałam (usunięte przez administratora)przez tych panów. Proszę dodać opinię na google pod adresem Wojska Polskiego 4/lok.4, 11-401 Kętrzyn. Może uchroni to inne osoby przed tymi oszustami.

@on121

wzięli zaliczkę i nie pojawili się już więcej. prosze podac e-mail to odezwę się.

@oszukana

Dlaczego Pani wpisuje nieprawdziwe opinie? Proszę napisać z czym została Pani oszukana...

Józef

Proszę o kontakt chl1k@o2.pl

@Marcin

Proszę wskazać miejsce pobytu ojca bo jest poszukiwany przez policję, a pan pomógł mu mnie okraść i pomaga mu się ukrywać. Ponadto proszę zwrócić mi kwotę 13000 zł, który ukradł Pan razem z ojcem Ireneuszem Wójcik.

Sprawiedliwa

Kobieto nie wstyd Ci wypisywać takie głupoty pod opiniami Pana Marcina?! Aż śmiać mi się chce że prawdopodobnie dorosła kobieta nie potrafi sobie poradzić z osobą która ją (usunięte przez administratora) i wylewa swoje żale tutaj. Dlaczego Pani miesza w to Pana Marcina ? Takiej firmy jak jego: solidnej, pracowitej i bardzo dobrze wykonującej roboty to jeszcze nie widziałam, a dowód jest w pozostałych opiniach. Jak jest Pani taka mądra pisząc tutaj swoje żale to niech Pani załatwi sprawę z osobą która Panią (usunięte przez administratora) a nie miesza w to Pana Marcina który jak widać nie ma z tą sprawą nic wspólnego ! Po prostu jest Pani dla mnie żałosna

Klient007

Mogę tylko potwierdzić

@MArek O

zgłoście sprawę na policję, połączą wszystkie zgłoszenia i może sprawiedliwość zwycięży a nieuczciwi zapłacą

Inwestor
@On121

Poproszę o kontakt, tez jestem poszkodowany.

is
@Sprawiedliwa

po kontakcie z synem zupelnie "przypadkowo" pojawil sie ojciec i probowal wyludzic zaliczki. Jak tu nie mieszac syna do tego?????

Roman
@On121

To prawda firma irbo Ireneusz Wójcik i jego syn Marcin Wójcik to (usunięte przez administratora) na pełną skalę wiele spraw jest na policji uciekli z miasta bo są poszukiwani wszystkie opinie dobre dodają sobie sami w końcu i tak wylądują w więzieniu mają okropne długi w urzędzie skarbowym za wyłudzenia watu (usunięte przez administratora)wiele klientów biorą zaliczki i znikają ludzie zgłaszają sprawy na policję jako wyłudzenie i to im nie przejdzie ostrzegam wszystkich

MArek O

policja umorzyła sprawę

Ola

Proszę, o telefon 503758093

@MArek O

Wszyscy, którzy mieli doczynienia w tymi ludźmi napiszcie swoją opinię w googlach tytaj link (usunięte przez administratora) może pozwoli to ustrzec innych przed tą oszukańcza bandą

Zawiedziona
@On121

Zgadzam się z On121. Mnie też (usunięte przez administratora). Sprawa trafiła do sądu.

Mariusz 427
@On121

Uwaga ludzie przed podjęciem decyzji dowiedzcie się co to jest za (usunięte przez administratora) on i jego tata wszędzie mają problemy w skarbówce na policji mnóstwo wniosków o wyłudzenia zaliczek banda (usunięte przez administratora) ich kariera się skończyła to (usunięte przez administratora) znani w całym województwie mnie także (usunięte przez administratora)

???

Dziękuję, że poczytałem opinie przed kontaktem z tą firmą

Sluchaj czlowieku co Ty chcesz tymi opiniami tutaj osiągnąć, chcesz mnie pogrążyć? Próbujesz mnie pogrążyć od 2014r i jakoś slabo Ci się udaje, a w tym wszystkim najlepsze jest to ze sam siebie pogrążasz i będziesz miał kupe problemów na dniach, miesiącach, czy Ty nie widzisz ze cale miasto o Tobie chuczy ( upadek pracownika z rusztowania z 12metrow na beton śmierć na miejscu) czy Ty jesteś ślepy i gluchy? Czym Ty mnie możesz nastraszyć no powiedz czym? Twoje wiadomości są tak puste, tak proste tak samo jak Ty jesteś prosty i pusty... Co Cie boli? Bola Cie moje dobre opinie? Zacznij robic dobrze to będziesz miał dobre opinie ale PAMIETAJ mając ludzi z pod budki z piwoszem bedziesz miala opinie takie jakie masz... ile Ty masz lat ? Hmm 63 ? Bo jak czytam Twoje wiadomości to mam wrażenie że piszę osoba która ma lat 5 moze 7 chodz nawet siedmiolatek ma więcej w glowie od Ciebie. Ciesz się wolnością dopóki możesz :( pozdrawiam Marcin Wójcik

@Marcin

Ludzi z pod budki z piwem to masz ty nie ja oddaj lepiej pieniądze a czym mogę cię nastraszyć tym że oszukałem mnustwo ludzi i nadal oszukujesz jak twój tata a problemy to będziesz miał ty i tak już masz ich mnóstwo zgłoś się lepiej sam na policję to ci to pomoże a te dobre opinie niby to śmiech na sali sam chyba sobie je piszesz zresztą spotkamy się nie długo na policji i oddasz wszystkie pieniądze które jesteś winny wszystkim ludziom i taka jest cała w tym prawda przekręty nie ujdą ci na sucho

@Marcin

Śmiech na sali o tobie chuczy nie tylko całe miasto ale całe województwo za tę oszustwa wszystkie i tak spotkamy się na policji oddacie wszystkie pieniądze na które oszukaliscie i taka jest prawda

Moro14
@Marcin

Ty pajacu chowasz się jak szczur po kontach złodzieju uwaga ludzie największy (usunięte przez administratora) na Mazurach ojciec zostawił rodzinę i uciekł z Kętrzyna matka i córka takie same (usunięte przez administratora) jak ojciec i syn syna szuka policja ojca też córka znana na cały Kętrzyn wiadomo z czego he he banda (usunięte przez administratora) mnie także (usunięte przez administratora) dałem kasę za robotę i nie wykonali ale odzyskam swoje obiecuje

@Moro14

Nie znudziło Ci się pisać tych beznadziejnych opinii? Jeśli jesteś taki odważny i cały czas wypisujesz nieprawdziwe opinie to napisz na stronie swój numer telefonu i napisz kogo oszukalem i się podpisz kim jesteś... Wez się może za robote, a nie caly czas sie interesujesz tym czym nie powinieneś (usunięte przez administratora) !!!!!

Robi 14

Banda złodziei i (usunięte przez administratora) cała rodzina razem z matką i curka synem i ojcem okradli mnustwo ludzi tak jak i mnie ale nie podaruje im tego

Miekiszon

Uwaga na kasę z zaliczek 2

Edward
@Miekiszon

Od ciebie tez wzięli zaliczkę i nie wykonali zlecenia bo sporo osób pisze na ten temat. Podpisałeś z firmą umowę bo na tej postawie można przecież dochodzić swoich należności, nie?

sonny
@Edward

Żeby dochodzić praw trzeba iść do sądu.

Rob

Najlepiej tej rodzinnej firmie wychodzi branie zaliczek

Edward
@Rob

Ale kto bierze te zaliczki bo nie wyjaśniłeś. Pracownik od pracodawcy, czy właściciel firmy do klienta???

Bronisław

Widzę że jesteś mocno sfrustrowany... Możesz na spokojnie wyjaśnić co się działo w twoich kontaktach z firmą? Tylko bez zbytniego unoszenia się, żeby opinia została na portalu :D

Jak czytam te komentarze to rzygac się chce. Pan Marcin wykonywał jakiś czas temu robotę u mnie z której jestem bardzo zadowolony, kontakt z nim świetny a ekipa budowlana naprawdę bez zarzutów Mam nadzieje ze zgłosi Pan Panie Marcinie cała sytuacje na policję, osoby pomawiające Pana powinny ponieść poważne konsekwencje

@Adam

Dziękuję za opinie. To jest specjalne nieprawdziwe wypisywanie opinii zeby człowieka pogrążyć. Na stronie oferteo mam same dobre opinie bo na tamtej stronie nie ma możliwości zeby byle kto mógł opisywać moje prace... Cała sytuację zgłosiłem na policję i do sądu, jako nękanie i obrażanie mnie. Pozdrawiam

@Adam

To chyba jakiś żart przestańcie sami sobie pisać pozytywne opinie pan Marcin co on może zgłosić na policję jak on ma kupę spraw na pucki i w sądach oraz w urzędzie skarbowym na policji jest kupa wniosków o wyłudzenia pieniędzy i bardzo źle się to dla nich tym razem skończy już są poszukiwani pan Marcin i jego tata Ireneusz Wójcik

@Marcin

Zgłaszają tylko za wszystkie oszustwa które robisz i wyłudzenia jest to pewne że wylądujesz w więzieniu i możesz zgłaszać sobie gdzie chcesz i tak oddasz ludziom wszystkie pieniądze na które (usunięte przez administratora)

@Marcin

A po trzecie z nikim nie wygrasz w żadnym sądzie bo wszędzie wiedzą na policji i w każdym sądzie ile macie na koncie (usunięte przez administratora)i oczyma wy piszecie ludzie żeby mieć spokój to trzeba oddawać ludziom pieniądze a nie robić ich w konia tym razem już wielkie grono ludzi składało wnioski na policji o (usunięte przez administratora)i dobrze się to na pewno nie skończy tyle w tym temacie

@Adam

I jeszcze zeczy najważniejszą tata pana Marcina jest obecnie poza ketrzynem pod Warszawą w najbliższym czasie podam oficjalnie dokładny adres aby policja i inne instytucje już wiedziały ku przestrodze innym.

@Stanislaw

Wiem co mówię, bo Pan Marcin wykonywał u mnie prace budowlane z czystym sumieniem będę zawsze polecał jego firmę i nie rozumiem ludzi albo jednego człowieka który wymyśla takie brednie, Panie Marcinie proszę załatwić tę sprawę jak najszybciej bo wszystko to co jest tu napisane to pomówienia a za takie rzeczy powinno się zostać ukaranym, policja znajdzie sprawców po IP bardzo szybko, nikt w internecie nie jest anonimowy

@Stanislaw

jak tylko pan zdobędzie ten adres to poproszę...od razu zadzwonię do prokuratury

dfsdfet
@oszukana

poproszę o szybki kontakt do oszukanych

Karol232

Zleciłem im blachy temat do realizacji. Oczywiście firma nie wywiązała się z zamówienia. Negatyw za fatalną jakość obsługi klienta. Nawet telefonu nie odbierają już ode mnie.

Zojka

Firma Pana Marcina Wójcik wykonywała ocieplenie mojego budynku mieszkalnego w Łąkach Radzymińskich wraz z montażem podbitki. Roboty zostały wykonane profesjonalnie, zgodnie ze sztuką budowlaną, estetyką i smakiem. Roboty zostały wykonane w zaplanowanym terminie, nawet po zleceniu ww. Firmie dodatkowej pracy, tj. wykonanie opaski z kostki Bauma wokół budynku. Dodam, że pracownicy Pana Marcina, pracowali bez wytchnienia , mimo, panujących wysokich temperatur. Natomiast Pan Marcin Wójcik, to naprawdę człowiek bardzo pomocny. Najważniejsze, to to, że nie próbuje naciągnąć klienta na zbędne wydatki, dzięki właśnie dużej wiedzy budowlanej i wyczuciu oczekiwań klienta. Po za tym, służył pomocą, w każdym przypadku związanym z transportem, wyborem materiału. Z czystym sumieniem polecam Firmę Pana Marcina Wójcik, ponieważ współpraca z Nim, to czysta przyjemność. Wbrew niektórym tu wypowiedziom ludzi przeciwnym Panu Marcinowi Wójcik sugerującym, że Pan Marcin sam pisze sobie opinie o sobie, zaręczam, że opinia ta jest opinią moją, wyrażoną bez wiedzy P. Marcina. Jeszcze raz dziękuję za dobrze wykonaną pracę. Pozdrawiam Pana Marcina i jego Pracowników. Zofia K.

radom17
@Zojka

Jedyną wiedzę jaką posiada pan Marcin Wójcik i jego tata Ireneusz Wójcik to to jak wyciągnąć od ludzi pieniądze i się zwinąć firma znana na całe województwo warmińsko mazurskie z oszustw i wyłudzeń wystarczy spytać w pierwszej lepszej hurtowni budowlanej na temat tych osób a wszystko będzie jasne nikomu absolutnie nie polecam można zasięgnąć opinii nawet na policji gdzie mają kupę spraw i kupę wniosków jest na policji nie dajcie się ludzie nabrać to są (usunięte przez administratora) nie polecam nikomu

Bareja
@Zojka

I to nie jest prawda, że dach przeciekał szczególnie, że prawie wcale nie padało.

Edyta

Hej, a ja bym się chciała dowiedzieć, jak pracuje się u pana Wójcika? Czy ktoś z pracowników budowlanych podzieli się swoją opinią na ten temat? Jak oceniacie atmosferę pracy i oferowane warunki przez pana Marcina? Czego można się spodziewać jeśli chodzi o umowę czy zarobki?

Pawel
@Edyta

Witam pracuje w tej firmie o 6lat, wypłata zawsze na czas, Z Panem Marcinem super się współpracuje grzeczny, u niego słowo jest ważniejsze od pieniedzy. Polecam

oszukana

proponuję dodać opinię na mapach google...może inni nie dadzą się oszukać....

@oszukana

Dzien dobry. Z czym została Pani oszukana? Proszę nie wypisywać nieprawdziwych opini, jeśli Pani została oszukana to dlaczego wypisuje Pani wypisuje ogłoszenie jako anonim

Sluchaj... przestan interesować się mna i nie wypisuj głupot... podpisuj się prawdziwym imieniem i pilnuj swojej firmy bo u mnie z rusztowania ludzie nie spadają, ZAZNACZAM" NIE ZAREJSTROWANI LUDZIE", masz ponad 60lat a zachowujesz się ją gówniarzy.

Tamara

Na początku proponuję słownik ortograficzny A dopiero później trzeba się udzielać na takich stronach jak ta A druga rzecz jest taka że widać komu żal z (usunięte przez administratora) ściska, firma Pana Marcina to jedna lepszych firm, każdy u kogo robił nie powie o nim złego zdania, wystarczy popytać tych ludzi Kolejna rzecz co ma inna firma do firmy Pana Marcina, trzeba być (usunięte przez administratora) żeby łączyć ze sobą dwie różne firmy, człowieku lepiej się nie udzielaj na żadnych stronach bo jesteś żałosny

@Marcin

Ty pajacu przekręcie z województwa boisz się wrócić bo wiesz co z tobą będzie głąbie jakich ty masz ludzi oszuście trafisz wcześniej czy później w nasze ręce i oddasz to co wzioles (usunięte przez administratora)i oczyma ty piszesz jacy u mnie ludzie spadają z rusztowań widocznie nie wiesz kto pisze ale się dowiesz jak trafisz w nasze ręce pajacu łysy i jakich ty masz ludzi (usunięte przez administratora)nawet żona zostawiła twego ojca a teraz wliczy się z Ukrainka co myślisz że nikt nie wie o tym znajdziemy cię (usunięte przez administratora)bądź pewny

@Tamara

O widać że opinie wypisuje chyba jego siostra tego (usunięte przez administratora)a teraz wielką dame udaje sama siedzi i sprząta w totolotku w Kętrzynie a wcześniej udawała wielką dame na jej temat to cały Kętrzyn duzo wie co ty masz do powiedzenia cała wasA rodzina to (usunięte przez administratora) pełno spraw i wniosków na policji oddacie to co żeście (usunięte przez administratora)wy (usunięte przez administratora)

@Rob

Chyba kogoś tutaj poniosło ze straszeniem i oczernianem, ale dobrze wiedzieć poinformuję różne organy na temat tych nieprawdziwych postów oraz zastraszeń...

@Rob

Jak macie takie dowody i tak straszycie to proszę zadzwonić do mnie przecies jest numer telefonu na mojej stronie a nie chowacie się za plecy i udajecie kozaków. Czekam na Wasz ruch, KOZAKI !!! HAHAHA

Niedoszly Klient Irka

Pycha kroczy przed upadkiem

Stanislaw

Uwaga na te firmę a szczególnie na powiązana z nią firma ojca Irbo, która wyłudza zaliczki i zwija się w trakcie roboty. Kierujcie sprawę na policję. Piszę to ku przestrodze.

@Stanislaw

Jak piszesz ze uwaga w szczególności na firmę ojca to chyba pomyliłeś strony czlowieku !!! Jeśli się czujesz (usunięte przez administratora) to napisz z czym zostałeś (usunięte przez administratora) przez Zaklad Budowlany Marcin Wójcik

Stanisław
@Marcin

To już i ojca sie wstydzisz?

@Marcin

Tak pomyliłem strony? To z czym (usunięte przez administratora), slucham? Proszę Podać imię, nazwisko i gdzie wykonywałem dla Pana prace ? I nie ja napisałem że uwaga na Ojca firmę tylko Ty napisałeś dlatego Ciebie za cytowałem... proszę nie wystawiać nieprawdziwych opinii bo po IP bede wiedzial kto pisze i z jakiego miasta są pisane smsy....

Stanisław
@Marcin

Zastanów się co mówisz (usunięte przez administratora)wszedzie jesteś znany z (usunięte przez administratora)ty jako Marcin Wójcik i tata Ireneusz Wójcik macie kupę spraw na policji kupę spraw w sądzie gospodarczym w Olsztynie i kupę wyłudzeń na koncie kupę długów w urzedzie skarbowym ale to już koniec w końcu policja się za was wzięła i bardzo dobrze znajdą was i pod Warszawą spokojnie uwaga uwaga bo strasznie (usunięte przez administratora) ludzi wszystkich ostrzegam i kierujcie sprawy na policję

Anna Kot

Pan M (usunięte przez administratora)wykonał elewacje na naszym domu pod Warszawą. Od początku kontakt z wykonawcą bardzo dobry. Na pierwszym spotkaniu omówiliśmy zakres prac. Kolejnym etapem był wybór kolorystyki i pozostałych materiałów. Pan Marcin przywiózł wzorniki, a oprócz tego na naszą prośbę wykonał próbki kolorystyczne na większych powierzchniach. Wycena była gotowa jeszcze tego samego dnia. Całość współpracy oceniam bardzo dobrze. Praca wykonana sprawnie, szybko, ale z dbałością o szczegóły. Panowie przede wszystkim zwracają ogromną uwagę na czystość. Priorytetem było zabezpieczenie okien, drzwi i innych elementów, które mogły ubrudzić się przy kładzeniu tynku. Efekt finalny: pięknie wykonana elewacja. Dużym plusem jest super kontakt z Właścicielem oraz jego obecność podczas wykonywania prac. Osobiście pilnuje, aby wszystko było wykonane zgodnie z ustalenia. Polecam, bardzo dobra Firma.

@Anna Kot

Uwaga pan Marcin Wójcik taki sam (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) jak jego tata Ireneusz Wójcik działają pod tą samą nazwą firma irbo a jest to syn (usunięte przez administratora) i tata (usunięte przez administratora) słyną z wyłudzania pieniędzy od ludzi i znikają ale to już sprawa policji uwaga na tych (usunięte przez administratora)

Uwaga!!! (usunięte przez administratora)Na początku wszystko wyglądało ok. Wykonali prawie cała prace bylrm zadowolony i zapłaciłem za rzeczy które jeszcze wymagały dokończenia oraz poprawki. Gość się zawiną twierdząc ze wryci potem przez 2 miesiące chorował i przestał się odzywać wodził za nos. Prawda jest taka ze byłem za dobrym człowiekiem i dałem się zwieść. Będę próbował pociągnąć (usunięte przez administratora)fo odpowiedzialności. Serdecznie NIE polecam.

Inwestor
@Piotr

Poprosze o kontakt. Tez jestem poszkodowany.

Marzena
@Inwestor

Twoja wypowiedź na temat tego zakładu budowlanego sugerują, że Twoje doświadczenia z nim są raczej negatywne, jednak nie podajesz żadnych konkretnych informacji. Możesz napisać, jak konkretnie przebiegła Twoja współpraca z firmą i co się wydarzyło?

Magda
@Inwestor

Dzień dobry, mogę prosić o szczegóły,? Na oferteo same pozytywne opinie, kontakt, przygotowanie do spotkania, doradztwo co do materiałów oraz wycena też wyglądają ok?

Ona
@Magda

Wszystko wygląda ok do zaliczki a później znacznie gorzej

Klient
@Magda

Na oferteo można dodać opinie tylko jak on z akceptuje ofertę. Dlatego same dobre opinie tam sa

Katarzyna

Firma dla nas robiła Elewacje, jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy Pana Marcin...

Tecza
@Katarzyna

.... I nie jest prawda, że dach przeciakal szczególnie że prawie nie padało....

Zostaw merytoryczną opinię o Marcin Wójcik Zakład Budowlany - Kętrzyn

• Jak się pracuje w Marcin Wójcik Zakład Budowlany?

Zobacz opinie na temat firmy Marcin Wójcik Zakład Budowlany tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marcin Wójcik Zakład Budowlany?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marcin Wójcik Zakład Budowlany
2.6/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Wojska Polskiego 4 lok. 4
    11-400 Kętrzyn