Jardom Biuro Nieruchomości Jaromir Pazoła

Leszno

Opinie o Jardom Biuro Nieruchomości Jaromir Pazoła

Marzena

Polecam!!! Kilka transakcji w ciągu kilku lat było bezproblemowych!!! Szybko i skutecznie

Dona

Wyjątkowo nieuczciwa firma. Nie polecam korzystania z ich usług. Zerują na ludziach, mnie próbowali przekręcić na grubą kasę. Omijać szerokim łukiem pasożytów.

Marek
@Dona 27.08.2016 14:21

Potwierdzam chamstwo i prostactwo w najgorszym wydaniu.

tasz

Z najmem jest tak: jak najemca płaci to na co się umówił jest zadowolony ( ja jestem - płacę terminowo czynsz). Jak się jednak nie płaci - to najlepiej zwalić winę na pośrednika ( łajdakiem jest jak domaga się płatności za najem - najlepiej mieszkać w czyimś mieszkaniu za darmo. A jak pośrednik domaga się czynszu - jest zboczeńcem, łajdakiem, szubrawcą i nie wiadomo kim jeszcze).

j.j

Nieuczciwy, Nierzetelny, Nie polecam

zaza

tam pracuje kilka osób, która z nich to ten zboczeniec?? ja jestem zadowolona z wynajętego mieszkania i żadnych aneksów??? nie było

kitty

(usunięte przez administratora) pośrednik nieruchomości jardom to zboczeniec wynajmuje mieszkania młodym kobietą i namawia do rozbieranych sesji zdjęciowych, jeśli się nie zgodzisz podnosi czynsz dołącza aneksy do umowy z kosmicznymi cenami z dup... pobiera 200zł za sam aneks do umowy. nie polecam tej firmy

ola
@kitty 19.09.2014 01:02

A jak się nazywa, bo chyba mam ten sam przypadek

Zostaw opinię o Jardom Biuro Nieruchomości Jaromir Pazoła - Leszno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jardom Biuro Nieruchomości Jaromir Pazoła