Opinie o Findo Home Sp. z o.o. w Leszno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Findo Home Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Findo Home Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Findo Home Sp. z o.o. w Leszno

Czy w Findo Home Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Kornelia2233

Nie polecam współpracować z tą firmą nie dosyć że pełno przeróbek ktorych nie ma w projekcie(usunięte przez administratora)

@Kornelia2233

Nie posiadamy w swojej bazie klienta ani też wykonawcy Kornelia2233.

Spostrzeżenie Nowy wpis
@Findo

Pragnę zauważyć, że odpowiadacie Państwo bardzo niekonstruktywnie na stawiane zarzuty, przedstawiane opinie. Stale odpowiadanie w postaci zdania "nie posiadamy w bazie klienta/wykonawcy o nicku/nazwie.....". Logiczne, że nie macie w bazie takich danych bo są to nazwy użytkowników jakimi posługują się w sieci Internet.

Malek

Ludzie którzy to przeczytacie zastanówcie się czy chcecie z tą firmą współpracować. Ja zarezerwowałem dom i koniec końców go do dzisiaj nie mam. Firma nierzetelna. Ja po tych wszystkich przejściach z nimi musiałem kupić inną nieruchomość.

@Malek

Witam też zdecydowałam się z mężem na kupno domu czekamy czekamy i nic... Pozwolenie mają a dalej nie budują. A gdzie pan miał kupić dom?

Mela

(usunięte przez administratora) Zrezygnowałam po roku spóźnienia i musiałam kupić inną nieruchomość. Ta firma to totalna porażka.

FINDO HOME
@Malek

@Mela

Nie posiadamy w swojej bazie klienta ani też wykonawcy Mela.

@Findo

Możecie sobie zgłosić to nawet do papieża , mam umowę jeszcze podpisana z wami zistawilam może się przyda i wzięliście zaliczke w wysokosci 20 tyś zł...dom miał być sprzedany w maju w 21 .. niestety jest rok 2022 i są dopiero fundamenty....oszukaliscie (usunięte przez administratora) ludzi naszczescie pieniądze chociaż oddaliscie .

Alicja
@Mała czarna

Tzn., to nie jest tak, że w waszym przypadku jesteście właśnie w trakcie realizacji po prostu? No bo fundamenty to jakby nie patrzeć jakiś początek przecież

@Alicja

W trakcie rezygnacji nie było jeszcze fundamentów. Nie było nic a minęło bardzo dużo czasu..

Alicja Nowy wpis
@Mała czarna

Rozumiem, no ale skoro fundamenty już są, to kto to buduje dalej skoro złożyliście już rezygnację?

Justyna

Czy komuś w końcu wybudowali ten dom? Ha ha, tyle osób pisze że mieli zacząć i nic, w głowie się to nie mieści

Findo Nowy wpis
@Justyna

Pani Justyno, lokali wybudowaliśmy blisko 100 i jest to cyfra którą możemy się pochwalić. Zapraszam na naszą stronę, tam znajdzie Pani inwestycje zrealizowane. Pozdrawiamy FINDO HOME

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Findo Home Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Mela

Domy budowane przez firmę Findo Home to totalna porażka. W Śmiglu budują domy już trzeci rok i to co tam jest to totalna masakra. Ja swojego domu się nie doczekałam (usunięte przez administratora) Przestrzegam przed tą firmą.

@Mela

Mój dom mieli nam sprzedać w maju ale nie zaczęli nawet budować... (usunięte przez administratora) Niewiem czy czekać czy nie...

Mela

Oddanie domu ciągle się przedłużało. Najpierw przez kilka miesięcy czekałam ale potem musiałam zrezygnować z zakupu bo ile można czekać. W sumie teraz są już półtora roku po terminie (usunięte przez administratora) Do tej pory nie zbudowali tego co zamierzali. Współczuje tym którzy to kupią. W mojej lokalizacji nie tylko ja zrezygnowałam z kupna od nich domu.

FINDO HOME

Spółka Findo Home Sp. z o. o. informuje, iż zamieszczone informacje dotyczące działalności Spółki są nieprawdziwe. Informujemy, że wszelkie pomówienia i nieprawdziwe informacje, które nie zostaną usunięte, zostaną zgłoszona odpowiednim służbom. Spółka wyciągnięcie także inne dopuszczone przez prawo konsekwencje wobec osób zamieszczających na jej temat nieprawdziwe i krzywdzące informacje. Jednocześnie informujemy, że nasza Spółka nigdy nie pobrała zaliczek na domy, których nie wybudowała. Wszystkie rozpoczęte przez nas inwestycje zostały ukończone lub są w trakcie realizacji. FINDO HOME

Agnieszka

A może ktoś z pracowników Findo Home się wypowie na temat pracy w firmie? W końcu znajdujemy się na forum pracowniczym a są tutaj głównie wpisy od klientów :P Jak oceniacie zatrudnienie, jakie macie warunki pracy? Na jakiej umowie pracujecie? Jak wygląda wynagordzenie?

Xyz

Czy ktoś może podzielić się informacją w jaki sposób zrezygnował z podpisanej umowy? Na zasadzie porozumienia stron czy w inny sposób? Proszę o odp.

Maja
@Xyz

Ja walczyłam z prawnikiem o to żeby oddali wpłacone pieniądze za nieruchomość. Poszło pismo wypowiadające umowę (usunięte przez administratora)

@Xyz

Zrezygnowałam za porozumieniem stron oddali pieniędze ponieważ nie wywiązali się z umowy. Miałam teraz w maju kupić dom natomiast nawet nie zaczęła się budowa.

@Mała czarna

Jak to nie zaczęła się budowa? Współczuje...

@Xyz

Podpisaliśmy umowę w styczniu 2020 roku, dom mieliśmy kupić w maju 2021 do tej pory nie zaczęła się budowa. Zrezygnowałam za porozumieniem stron i pieniądze odzyskałam dwa dni i przelew był.

@Mała czarna

No to super że chociaż pieniądze oddali. Ale jak się tłumaczyli? Dlaczego nie rozpoczęli budowy?

@Xyz

Tłumaczyli się że nie mają firmy budowlanej...

@Mała czarna

No to naprawdę Państwa wybór padł na najlepszego dewelopera na świecie. Deweloper bez firmy budowlanej. Dobrze że się udało wszystko pozytywnie zakończyć.

Mała czarna

Czekaliśmy czekaliśmy i na tym się skończyło domu jak nie było tak nie ma. Musieliśmy zrezygnować i kupić inna nieruchomość. Nie polecam firmy.

Współczuję :(

Agaperelka

Pełen profesjonalizm.firma godna polecenia,szczególnie pani Marlena S.

Maja
@Agaperelka

No to tylko Pani pogratulować że u Pani cała transakcja przebiegła pomyślnie. U mnie niestety już tak kolorowo nie było (usunięte przez administratora)

M

W sprawie płatności proszę o kontakt - tel. 788 994.519.

ola

Zgodnie z opinia prawnikow firma powinna podpisac umowę przedsprzedaży domu a nie umowę rezerwacyjną. Umowa rezerwacyjna nie daje zadnych praw kupującemu. Kupujacy nie powinien podpisywac umowy rezerwacyjnej. ponadto firma bierze b. wysokie zaliczki tj 50 tys. inne fimy np 10 tys.

Zostaw merytoryczną opinię o Findo Home Sp. z o.o. - Leszno

• Jak się pracuje w Findo Home Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Findo Home Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Findo Home Sp. z o.o.?

Findo Home Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Miernicza 4
    64-100 Leszno