Domex-Kuśnierek

Leszno

Opinie o Domex-Kuśnierek

Witam

Czy może ktoś mi powiedzieć o pracy handlowca w tej firmie ? Jakie warunki proponują ?

True
@Witam 26.10.2017 11:40

Odpuść. Chyba że to pierwsza praca jako pH. Wiele się nie nauczysz ale będziesz miał w CV. Za kilka miesięcy i tak będziesz chciał uciekac

Albert

Czy wiadomo co się stało z PH z Warszawy ?

Miro
@Albert 26.10.2017 11:38
Czy wiadomo co się stało z PH z Warszawy ?

Pracuje dalej. A czemu pytasz ?

Juk

Podobno wystarczy zadzwonic i umówić się na rozmowę kwalifikacyjną nawet jak nie ma ogłoszeń z Ravi. Mój znajomy tak się tam dostał i pracuje do dzisiaj.

MERCEDES
@Juk 05.11.2016 14:29

Pozdrawiam Panie Jarku! konkurencja jest potrzebna i wskazana! - ale zdrowa konkurencja a to co Pan wyczynia tutaj na forum i na sklepach to jakiś dramat.

nick

Wszyscy narzekają na firmę Domex, że słabe zarobki, kasa pod stołem. Kurde, powiem wam że podzielam te wpisy.. byłem na rozmowie u konkurencji i jak usłyszałem co proponują oni a co domex. Niebo a ziemia.. Domex nie dorasta do pięt konkurencji. Mają lepsze auta, lepsze prowizje, atmosfera dużo lepsza. Nie ma nikogo jak Pan Kuśnierek, który zachowuje się jak "pan na włościach" a słoma z butów wystaje aż miło... żal mi najbardziej paru pracowników, bo dobre chłopaki ale zamiast się rozwijać to biedni się cofają.. Pani Kuśnierek tak trzymaj. Zabijanie w ludziach pasji idzie panu rewelacyjnie !!!!

bud
@nick 29.05.2017 14:53

Witam A na jakie stanowisko aplikowałeś ?

Mercedes
@nick 29.05.2017 14:53

Kolega z Ravi się odzywa? tylko pan Rog***ki może coś takiego napisać! Lepsza atmosfera? W ravi masz ciśnienie jak worek 60 z taśmą znika ze sklepu. Jak nie wprowadzisz chemii na dany sklep to spodziewaj się 50ciu telefonów od kolegów z pracy dlaczego jeszcze tego nie zrobiłeś. ciągłe pytania i ciągle więcej i więcej od siebie musisz dać

dobry pracownik

firma do ba ba n iii pracowałem tam i szkoda ze wogule sie fatygowałem pełno cwaniaczkuw i donosuw za nic zarobki mizerne jak to w kolkolewie klimat i atmosfera pracy zrypana stanowczo odradzam osoba poszukujacym zatrudnienie owej firmie rekrtuja jusz ludzi z innego wojewudztwa bo nikt tam niechce przyjs

Nowyy

Witam chce iść na kierowcę do firmy domex możecie mi doradzić czy warto ? Pozdrawiam

Ohio
@Nowyy 12.08.2017 19:40

Jak chcesz dybqc jak beduin to warto

Kierownik-Czarnuch-terrorysta

@Kinia, zapominasz o jednej sprawie. W przypadku kierowców zawodowych ( tych o jeżdżą ciężarówką ) którymi również nazwiemy PH. To czas ich pracy zaczyna się od momentu odpalenia samochodu zaczyna sie twój czas pracy. nikt nie może Cię zmusić do zaczynania pracy o 6:00 rano. Chyba, że zaczynasz pracę o gozinie 6:00 rano i kończysz o 14:00 to rozumiem. Ale kazanie ludziom pracować ponad 8h, gdzie praca powyżej 8 godziny jest w sumie darmowa to zejdźmy na ziemie.. Nie wiem czy ktoś w Domex-ie prcuje na 1/2 etatu, ale pewnie pan prezez jak wyczuje możliwość oszczędzania, to zaproponuje ludziom takie rozwiązania :D generalnie nie zmieniam zdania.. Każdemu PH życzę lepszej pracy !!!! Pozdrawiam WAS :*

Qwerty

Co do godzin to prawda. Porażka na całej linii.. jak PH wyjedzie za późno to zaraz telefon. Pytania co, jak, gdzie.. pełna kontrola. Jak skończysz wcześniej, bo klientów objechałem wszystkich to usłyszysz. Szukaj klientów nowych. Ale najlepiej to jakbyś był o 8:00 i pierwszego klienta, o 16:00 był u ostatniego. I między czasie szukał nowych potenacjalnych klientów. z całym szacunkiem, ale firma Domex to jedna wielka patologia. Nikt nie pomoże ( chyba, ze handlowcy poradzą jak poradzić sobie z trudnym klientem ) .. kierownik regionalny nie ruszy się z tobą w trasę trudną.. a to jednak potrafi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i zniechęcić... współczuje pracownikom i PH. Życzę każdemu z was lepszej pracy !!

Kinia
@Qwerty 23.07.2017 15:40

Chyba od tego jest PH żeby szukał klientów. A co do godzin pracy , to co w tym dziwnego że firma chce abyś pracował od 8 do 16 - to jest przecież 8 godzin a taka jest norma, chyba że pracujesz na pół etatu?

Pracownik Domexu lecz ten szczery :D

Do Pracownika Domexu :) Skad?? Z czasu spędzonego w tej firmie. Dzień dwa na próbę??? Szkoda ze dopiero po miesiącu pokazujecie jakie jest oblicze firmy (to prawdziwe)... Poza tym nawet po 2 dniach ludzie nie wracaja :) Nikt nie zniechęca ludzi tylko mówi co może go tam spotkać :). Dziwne ze brak tu pozytywnych opini... Wchodzisz w tyłek dyrektorowi kapujac na swoich ludzi może masz indywidualne traktowanie.... Przepraszam wykorzystanie :) Nazywajmy po imieniu co i jak. Co do sekundy wylicza ci jak jest cos nie tak ale godziny spędzone po pracy tego już nie uwzględniają. WIec albo tym pracowikiem jest dyrektorek albo pani Personalna :P Ludzi pracy w rejonie jest sporo wiec omijajcie ta pseudo firemke... Chyba ze chcecie byc niewolnikami pseudo dyrektorka lub elity :)

XOxoXOxoXOxoXOxoXOxoXO

@Pracownik Domex , człowieku ty się urwałeś z choinki?! Chyba, że jesteś RKS-em który broni firmy albo dyrektorem magazynu, lub KAM-em lub PH któremu pali się grunt pod nogami :D Od kiedy Domex wypłaca za dzień dwa próbne?! Chyba spadłeś z krzesła. Dzięki temu komentarzowi się uśmiałem do rozpuku... Co do traktowania każdego pracownika indywidualnie. No tak, każdy jest traktowany indywidualnie jak g***. Nie każdy z byłych, obecnych pracowników był święty. Ale kontrolowanie pracownika na każdym kroku, kontrolowanie godzin przybycia i wyjścia pracownika od klienta zakrawa na paranoje. Wymóg przepracowania minimum 8h , gdzie nie liczy się czas dojazdu do pierwszego klienta ( możesz mieć klienta 1,5h jazdy. Powinieneś najlepiej wyjechać o 6, żeby być o punkt 8 i robić zamówienie ).. kolejna sprawa, to współpraca na lini MAGAZYN-PH .. jednym słowem PORAŻKA !! Złożysz zamówienie w poniedziałek i módl się , żeby poinformowali Cię jak towar wyjdzie później i nie będzie na termin.. Po co masz o tym wiedzieć. tłumacz się przed klientem.. a nóż przyjmie twoje tłumaczenia.. i najlepsze zostało na koniec. KOREKTY.. tutaj dziewczyny i firma leży i kwiczy na całego. Korekta z stycznia wystawiana jest w marcu, po co się spieszyć. Klienci poczekają.. gorzej jak to jest duży kontrahent i wku** się.. a to wtedy i tak mają wyj**** twój problem :)

Pracownik Domex

Nie wiem skąd te negatywne opinie, płacą Wam za to ? Nie zniechęcajcie ludzi do tej firmy, każdy pracownik traktowany jest indywidualnie. Jeśli mieliście przykre wspomnienia z tą firmą to może nie tylko wina pracodawcy ? A dla przyszłych pracowników / kandydatów - przyjdź na dzień / dwa próbne zobacz jak jest jeśli się nie spodoba Państwo Kuśnierek wypłacą pieniądze za ten okres a TY będziesz wiedział(a), że opinie na gowork są prawdziwe lub nie. Pozdrawiam

Jak
@Pracownik Domex 03.07.2017 15:33

Kolego w jakim dziale pracujesz?

Dave
@Pracownik Domex 03.07.2017 15:33

A co płacą Tobie za zachwalanie tej firmy? Bo na pewno nie osobom, które przychodzą na spotkania o pracę na te 'dzień, dwa' jak to mówisz. Chyba, że łykasz ten kit i później powtarzasz nieprawdę nabijając kandydatów w butelkę. Niestety odradzam, praca bez perspektyw, mało kreatywna i najlepiej jeszcze dyspozycyjność przez cały czas za pieniądze ciut wyższe niż najniższa krajowa dla osób z długoletnim doświadczeniem. Niestety zawiodłem się po całości i ton większości komentarzy mnie jakoś nie dziwi.

Kolega

Grafik to Ty będziesz mieć ale całodobowy kolego :D

xoxoxox

@grafik daj spokój. Nie warto.. wycisną z Ciebie wszystko co się da.. a i tak będziesz słuchał, że źle i nie dobrze.. szkoda gadać, bo szef wiecznie niezadowolony, krzyczy i awanturuje się.. jednym słowem. Uciekaj.. Uciekaj..

grafik

Czy ktoś z Was pracował w zakładzie Domex jako grafik? Potrzebuję opinii.

LEch

No to czekać , aż w końcu ktoś się zdenerwuje i podpie** właściciela do US albo innej instytucji która kontroluje finanse. Z całym szacunkiem, ale pieniądze w kopercie są lekim przegięciem.. Pan właściciel widocznie nie zmienił i nie zmieni się dopóki ktoś mu koło [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie narobi..

Sebio

Nigdy nie mówcie o rezygnacji z przedłużenia umowy ponieważ nie otrzymacie "premii". Żałuje, że grałem fer wobec kadry :/

były kandydat

Jak czytam Wasze wpisy, to nie dziwię się, że w lokalnych sklepach, małych sieciach, sklepach franczyzowych, nie wspominając o dużych, wielkopowierzchniowych marketach spotykam prodykty RAVI, a marek i produktów domexu coś nie widzę. Pracuje w innej branży i też mam konkurencje pokroju domexu, szef tamtej firmy ma ludzi za idiotów. Nic tylko się cieszyć, że mam taką konkurencję. Ravi ma powody do radości. Byłem kiedyś na rozmowie w Domexie. Nie wiem, czy takie warunki, jak mi przedstawiono faktycznie tam są ale 1% prowizji i 1000 zł premii za każde 100 tys obrotu, to bieda. Średnią marże mają pewnie na poziomie 30-35 %, może lepiej. Przy obrocie 200 tys, 60-70 tys zł marży zarobią, a handlowiec z tego dostaje 4 tys zł brutto. Słabo, bardzo słabo. W polską porcelanę nie wejdą, bo marża za mała? Jakoś inne firmy tym handlują. Ryba psuje się od głowy, dlatego udział w rynku w porównaniu do innych firm domex ma taki słaby

Nick

Na PH

bud

Czy ktoś coś wie o powyższej ofercie pracy

ogłoszenie

KOORDYNATOR INWESTYCJI18.05.2017. W związku dynamicznym rozwojem firma Domex poszukuje kandydata na stanowisko: Koordynator inwestycji. Opis stanowiska: koordynowanie i nadzór nad procesem realizacji inwestycji budowlanych, uzyskiwanie niezbędnych w procesie inwestycyjnym zgód, uzgodnień i pozwoleń, koordynowanie i współpraca i projektantami i wykonawcami, kontakt z projektantami przyłączy, rozliczania z wykonawcami. Wymagania: wykształcenie min. średnie, doświadczenie w koordynowaniu prac budowlanych znajomość prawa budowlanego oraz rynku usług budowlanych będzie dodatkowym atutem umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu, doskonała organizacja pracy, samodzielność oraz zaangażowanie, prawo jazdy kat. B. obsługa komputera (Microsoft Office), Oferujemy: zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu w oparciu o umowę o pracę stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie pracę w młodym dynamicznym zespole praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 16 miejsce pracy – Leszno, ul. Miernicza 4 ( strefa inwestycyjna IDEA ) Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja.biuro@domex.leszno.pl wpisując w tytule nazwę stanowiska. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”

Ciekawa

A jak wyglada sprawa logistyki/ dzialu zakupow/importu? Wlasnie szukaja kogos i przeszlo mi przez mysl czy aplikowac. Jak z zarobkami w tym dziale?

LOLO

co tu się dzieje.. firma wielka, pieniądze wielkie.. hahahaha dobre sobie. Pieniędzy wielkich żaden PH nie widział chyba, że kierownicy regionalni, KAM-owie. Jedyn słowem wstyd i hańba dla firmy która chwali się gazela biznesu. Powinni dostać nagrodę za mobbing, kłamstwa, inwigilacje na każdym kroku :D

Ktoś
@LOLO 16.05.2017 19:17

Możesz coś więcej napisać na temat pracy PH

pozdrowienia

Pracuje w tej firemece z bożej łaski już ponad ROK. A powiem, wam że dramat !! Kierownik który mnie rekrutował opowiadał jakie to świetne zarobki daje DOMEX. Jak możesz zarabiać KOKOSY ( jasne. jak kupisz sobie w PiP, to będziesz miał owe KOKOSY :( ). Zero wsparcia od kierownika czy KAM-a. Zero reakcji na zmieniające się trendy. Mówisz, do swojego kierownika _ potrzebujemy polskiej porcelany, termisila itp. To słyszysz, że nie będzie tego bo mała marża.. Panowie ale można dzięki temu większe obroty robić !!! i najlepsze co ma DOMEX w zanadrzu. Wypłata. śmiech na sali. Niby masz dostać kasę na konto do 1 , a dostajesz 2-3,4.. bo były święta, albo wolne. Ale po co ci wyplata na czas :) . Ważne żeby Szef miał na paliwo i klocki do Panamery :P

budowlaniec

Witam Domex szuka pracowników z branży budowlanej czy wie ktoś co jest grane ? jak wygląda sprawa

budowlaniec
@Lord 27.04.2017 00:05
Jeśli (usunięte przez administratora)biorą się za budowlankę tak jak za prowadzenie Domexu Imoli etc... Plus jeszcze swoje wciś...

Dziękuję za info od Lord i FG jestem po rozmowie, sam nie wiem, niby warunki dobre Pan K przedstawił, ale o kasę zapytał i zapisał nic nie komentował. Zobaczę czy się odezwą pozdrawiam

Lord
@budowlaniec 28.04.2017 11:18

Kolego przed Toba był chłopak i uciekł :) Tak pięknie miało być :) chciał wprawy praktyki nabrać... i już go nie ma :) Realia wyszły na światło dzienne. Szkoda Budowlaniec twojego cennego czasu.... Od pana Kusnierka odchodzi kolejna dziewczyna..... Wiec lata odejść z tej firmy o czymś świadczą :)

Pracownik Domexu :)

Dyrektor potrzebuje asystentki :) Krystian weź się w końcu za solidna i rzetelną prace... Albo możne idź do szkoły i naucz się podstaw zarówno zarządzania zasobami ludzkimi jak i etyki pracy. Asystentka ??? Znasz takie słownictwo ??? Czy niewolnica :) ? Premia ??? Czy możne brak premii za irracjonalne błędy które sam stwarzasz???? A jak coś sknocisz to uciekasz :) Po raz kolejny dla osoby która myśli o asyście w Firmie Domex... Nie rób tego... jesli nie chcesz miec zmarnowanych miesięcy dni albo lat....

Kuśnierki biorą się za budowlankę i szukają specjalistów :) którzy za 2000 zł będą tylko na papierku pracować do 16 :) Chyba że ktoś szuka praktyki to zapraszamy :) Może wewnątrz firmy poszukacie ludzi którym coś zaproponujecie :)

Piesek

Dla wszystkich którzy choć przez chwile pomyśleli by złożyć podanie do Domexu. Ludzie tam nawet Ukraincy nie chcą pracować bo czuja się jak niewolnicy.... Rotacja straszna..... Nie dziwmy się skoro Dyrektor (choć w przypadku tego człowieka to za wielkie słowo ) ma ludzi za idiotów oraz klasę społeczna "śmiecia". A podczas rozmowy sam własnymi pomysłami i słownictwem reprezentuje tylko Despotę i strasznie słabego człowieka :) Szefostwo możne jak będziecie byłym politykiem potraktuje was jak człowieka :)" zachowanie godne komedii" Przedstawiciele rotacja.... :) potrafią wezwać do Firmy z 2 końca Polski pod pretekstem rozmowy by dać wypowiedzenie.... Na magazynie jak będziesz wchodzić pseudo kierownika w..... to będziesz szanowanym zerem :) Pozostałe działy... im więcej dasz od siebie tym mniej Cie docenia.... a i tak Pseudo dyrektor lub szef znajda powody by z premii zrobić jakąś zapomogę :) bo oczywiście nie wywiązałeś się z absurdalnych pomysłów Pieska... dyrektora.... Ludzie pieniądze dostają do ręki.... na 2 raty :) jeśli masz szczęście to ta 2 rate dostaniesz :) Gdzie na rozmowie o prace nawet nie jest to wspomniane.... Chcesz być kierowca miej tylko prawo jazdy.... nawet nie pytają czy umiesz jeździć :) Udają Corpo a daleko im do tego... Rozwijają się.... tak ....szefowie nowymi inwestycjami..... a Ty pracując kilka lat, tygodni czy miesięcy się porostu cofasz. Wiec jeśli chcesz być przedstawicielem... kierowca... specjalista od sprzedażny merchandiserem lub kimkolwiek daj sobie spokój :) A i przestańcie każdego pracownika traktować jak złodzieja :) Chyba ze ktoś mierzy swoja miara :)

Mariusz

Krótko i na temat - adekwatnie do przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej - propozycja pracy na okres próbny, warunek konieczny - testy psychotechniczne, we własnym zakresie. Podanie ręki i na słowie koniec. Próba kilkukrotnego kontaktu, w celu potwierdzenia ów okresu - z uwagi na koszt wykonania opisanych badań (po stronie aplikującego) - brak odzewu z ich strony. Kpina. Słowo się rzekło, kobyła u płotu. Nie w tej "firemce".

ccccc
@Mariusz 14.02.2017 11:26

Na jaki region kolego miałeś mieć ten 'okres próbny'?

iq
@ccccc 16.02.2017 18:49
Na jaki region kolego miałeś mieć ten 'okres próbny'?

Na San Escobar

Wschod

Kiszka
@Wschod 17.12.2016 16:23
Podobno worek z uciekajacymi ph sie rozwiazal. Wiec I mi chyba zostanie zawinac wrotki:) Gratulacje zmian panie kusnierek :)...

W takich warunkach mi też się już nie chce pracować. Nic tylko szukać czegoś lepszego.

Ravi Rządzi
@Kiszka 17.12.2016 20:33

Ja dostałem się do Ravi i nie ma porównania.

Siwy

Firma do du... kusnierek mysli ze zrobi kmpreze ph sie opija i mu wszystko wygadaja jego piesek jest najlepszy wabi sie k,,rystianek,, hehehehe podniesli lojalke na 80 tys i mysla ze ludzi zatrzymaja wszyscy sie z nich tak nabijaja ze glowa boli postawili nawe hale a towaru jak niebylo to niema ph traktowani jak szmaty. Nie poleca wlogole tej firmy zarobki na budowie wiecej zarobisz niz w domexie

Alojz

Szczerze nie polecam, a szczególnie jeśli ktoś robi studia jak ja, pomijając kierownictwo które nie powala, to praca na produkcji z niektórymi to naprawdę udręka, ale firma ma to w dupie zatrudniają za przeproszeniem degeneratów no to sorry, ludzie walą ścieme a cierpią za to wszyscy, a zarobki nie powalja tragedi nie ma ale do szału to wiele brakuje. Niewiele ponad najniższą.

M

Z tego co wiem szukają jeszcze handlowców.

Wschód
@M 08.11.2016 18:17
Z tego co wiem szukają jeszcze handlowców.

I będą szukać dalej. Bo lada chwila zaczną się zwalniać jeden po drugim dzięki genialnym zmianą......

Obiektywny

@Deus przesadzasz nie Tobie osądzać która firma jest lepsza i nie interesuje mnie co macie do siebie z @nnnnn ale prawdą jest, że warunki wasi handlowcy mają bardzo dobre, bogaty asortyment i przedewszystkim zarobki są u was wysokie. Nie każdy jednak rzuci pracę żeby do Was przejść bo ludzie są zżyci z firmami macierzystymi zrozum to.

As

mają potencjał ( usunięte przez administratora )ylko jak się tam dostać

Bartek

niestety ale to prawda, taki znak czasów Ravi się rozrasta i słupki idą w górę pewnie wynagrodzenia adekwatnie sam znam paru handlowców z Ravi Sp.z o.o. i powiem że nigdy nie narzekają żeby tak u nas było..

Rop

Ludzi z ravi, galicji coraz wiecej i wiecej. Przychodza, a później płaczą że by odeszli ale nie moga juz:)

nnnnnn

Jarosław widzę się uaktywnił ! he he

nnnnnn
@Deus 06.11.2016 18:16
Widze że masz duże doświadczenie i znasz wszystkie tajniki handlu Dzięki za radę ale nie skorzystam

Tak jest! Mam duże doświadczenie w handlu. Miło, że to zauważasz. A rad udzielam na takim samym poziome jak dana osoba się wypowiada. Sadząc po twoim wpisie - tylko we wskazany przeze mnie sposób możesz osiągać swoje aspiracje handlowe.

Deus
@nnnnnn 06.11.2016 19:18

Pracuję w firmie która reprezentuje wyższy poziom. Nie wdaję się w rynsztokowe dyskusje. Współczuję Ci ale szanuję bo faktycznie masz bogate doświadczenie. Zapewne na początku nie miałeś lekko gdzie zaczynałeś? w branży gadżetów erotycznych? Nie ważne życzę Ci wielu sukcesików bo sukcesy to osiągają inni.

sukces w zasięgu ręki

Współczuję wam i rozumiem ale zawsze macie alternatywę. Lepsze warunki zatrudnienia to Ravi Sp. z o.o. ZAPRASZAMY!

kandydat

Byłem tam parę lat temu na rozmowie kwalifikacyjnej. Ponad 200 km w jedną stronę i nie było obiecanej odpowiedzi w deklarowanym terminie. I dzięki bogu, bo chwilę później zostałem zatrudniony w rzetelnej firmie, gdzie pracuje już 5 lat. Zarobki nieporównywalnie lepsze niż w Domexie. Mając porównanie twierdzę, że 1% prowizji to ciężko ochłapem nazwać. Sposób prowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej moim zdaniem pozostawia wiele do życzenia. Młody właściciel z kierownikiem w dwóch dosłownie atakują oponenta, bo ciężko w takiej roli nazwać osobę kandydatem. Próbują wywołać stres i zapędzić człowieka w kozi róg, ktoś mniej doświadczony da się w to wciągnąć. Nie wiem, jak taki sposób prowadzenia rozmowy ma pomóc w wyłonieniu odpowiedniego kandydata natomiast wiadome jest, że nikt kto ma doświadczenie w sprzedaży i punkt odniesienia, nie będzie po takiej rozmowie chciał z takimi ludźmi współpracować. Domyślam się, że na każdym kroku szef w tej firmie ma zawsze rację i nie obchodzą go żadne argumenty. Ponad to, wszystko wskazywało na to, że człowiek ma tam niską wartość.

xxx

Hmm umowa normalna o pracę ,podstawa(najniższa krajowa) plus akord ale przygotuj się na to że za każdy błąd masz odciagnieta kasę czasami jest to bardzo dużo ,pracowałem w Kąkolewie i przyznam że nigdy ,nigdy bym tam nie wrócił (mówimy o pracy na magazynie).

yyy
@xxx 29.07.2016 18:22

Nie tylko na magazynie!!! Pracowników biurowych też pozbawia się premii wypominając im błędy, a jeśli ich nie popełniają to i tak zostaną wymyślone. W tej kwestii szefowie i dyrektor mają bujną wyobraźnię. A jak kończą się pomysły, to mówią, że dla firmy miesiąc był słaby, więc premii nie ma!

Izzzka

Teraz przyjmują do nowo otwartego zakładu w Lesznie na produkcje i magazyn. Ktoś coś wie ?Jak umowa jak kasa ? ktoś tam pracuje ?

xyz
@Izzzka 29.07.2016 11:41
Teraz przyjmują do nowo otwartego zakładu w Lesznie na produkcje i magazyn. Ktoś coś wie ?Jak umowa jak kasa ? ktoś tam pracuje...

Nie polecam pracy w tym zakładzie. Chyba że chcesz uzyskać status nie pracownika, a zakładnika. W tym zakładzie wiesz na którą przychodzisz do pracy, ale o wyjściu decyduje nie normatywny czas określony w umowie, ale widzimisie dyrektora. Do tego jak wspominał kolega wyżej. Kasa odciągana na każdym kroku za każde glupstwo. Wypłata mała jak na pracę, która trzeba wykonać, a premia to zwyczajny ochłap rzucony przez dyrektora. Mowa tu o premii w wysokości do 100 złotych. Albo w ogóle bo często się tak zdarza że nie dostaniesz premii, bez żadnego uzasadnienia. Nie polecam tam pracy. W Lesznie w tym miejscu gdzie wybudowana jest nowa siedziba Domexu jest wiele innych firm godnych polecenia. Pozdrawiam.

zzz
@xyz 31.07.2016 17:46

Potwierdzam, praca w tej firmie jest tylko dla masochistów i tych co lubią być robieni w ch..... - przepraszam za to wyrażenie, ale najlepiej oddaje sytuację pracowników Domexu. Potwierdzeniem jest również to, że nie ma pozytywnych opinii. No chyba, że pisze je sam "ojciec" dyrektor.

niedajerady

Krystian, kup sobie Halitomin!!

zonk

Nie dzieje się dobrze, rotacja wśród pracowników jest zbyt duża. Do tej pory dotyczyła kierowców i magazynu, ale ostatnio odeszło sporo osób z biura : Ewa, Hania, Ania, Mariusz, Kasia, Patrycja. Może o kimś zapomniałem, ale niektóre z tych osób były na prawdę oddane firmie. Szkoda. Pozdrawiam Was.

Prawda
@zonk 01.06.2016 12:32

Jak jesteś oddany, to szefuncio jeden z drugim i swoim pieskiem, tak cię wydoją z energii, że nie ma co się dziwić odejściom.

horror

Najbardziej niesprawiedliwe są rozliczenia osób szykujących towar do wysyłki. Za towar, który dojeżdża uszkodzony do klienta, albo nie zostanie dostarczony, bo np. nie został załadowany na auto beka osoba, która szykuje. Wyobrażacie sobie, ile kasy potrąca się szykującym w sezonie wiosenno- letnim, kiedy to wożone są słoiki? Stłuczek jest sporo i nie ważne, że zostały stłuczone przy załadunku czy zbił je kierowca w trasie. Obciążany jest pracownik, który szykował. Oto logika!!

dramat

Nic tam nie jest normalnie rozliczane. Ta firma to horror. Odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firemką

Krystian Fake

Domex znowu się wyłożył. Fajni ludzie odchodzą. Gratulacje dla kuśnierków. Szczególnie tych farbowanych.

box

Jak widać po reakcji (i to jak szybkiej) właściciele czytają te opinie i nawet wyciągają wnioski. BRAWO! Pojawiły się właśnie ogłoszenia na stanowiska specjalistów do spraw sprzedaży i sprzedaży internetowej, a także reklamacji. Chcę tylko ostrzec kandydatów, że nie powinni liczyć na szacunek ze strony tego pracodawcy. Nie liczy się on bowiem ani ze zdrowiem pracownika, ani z jego czasem prywatnym. Przykładem niech będzie kwartalna premia za brak chorobowego - jeśli w ciągu 3 miesięcy nie skorzystasz z L4 dostajesz premię (marną, ale premię). Taka motywacja, żeby chorzy pracownicy przychodzili do pracy, zarażali innych i mieli powikłania chorobowe. No, ale wiadomo każdy grosz się liczy... Czy to jest zgodne z przepisami PIP? A co do czasu prywatnego? Nie dziwią już sytuację, gdzie szef każe po godzinach pracy jechać specjaliście z innej dziedziny niż administracja np. na pocztę, która wcale nie znajduje się po drodze do domu, albo jeszcze lepiej, pojechać (również już po godzinach pracy) po kilka flaszek, bo właśnie zjechali się przedstawiciele handlowi. I nawet nie zapyta, czy masz czas, auto, benzynę i chęci. Niestety słowa proszę i dziękuję też są tym Panom obce. Przykre, ale prawdziwe.

hihi

niby taka firma, a nawet nie potrafią nad stroną internetową zapanować... jeśli jest z tym kłopot, to lepiej by było, gdyby strony wcale nie było!!!! strona nie jest wcale aktualizowana, np. loga marek zostały faktycznie zmienione pół roku temu, a na stronie nie.... porażka! czy jest tam jakiś specjalista do spraw sprzedaży??

ida

Rotacja jest cały czas, ale jak ma nie być, jeśli tylko na początku wszystko wydaje się być ok, a z każdym dniem pojawiają się i wychodzą na światło dzienne nowe problemy! Przydałaby się wizyta Państwowej Inspekcji Pracy, bo warunki pracy niezgodne z przepisami BHP (brak odpowiedniego oświetlenia w biurach (kilka biur nie ma nawet okna), niewłaściwe stanowiska pracy: brak podnóżków, regulatorów wysokości ekranów monitorów i laptopów, nie wspominając o krzesłach za 100 zł, które na pewno nie służą właściwej postawie kręgosłupa). Ponadto wynagrodzenie inne na papierze i inne w rzeczywistości. DRAMAT

pewna

Czytam właśnie artykuł(usunięte przez administratora) ... i normalnie, jakbym czytała o właścicielach Domexu .... Taki sposób bycia, że nigdy nie wiadomo, co pracownika czeka. Milczenie, paraliżujące spojrzenie, szorstkość, ofuknięcie lub ignorowanie. Ale też bardziej namacalne zachowania: upokarzanie, oskarżanie, dyskredytowanie, niedawanie wiary, agresywny, nadzorczy sposób bycia, wreszcie krzyk i utrata panowania nad sobą. Pozostawiam bez komentarza, bo kto pracował w Domexie, potwierdzi....

Zostaw opinię o Domex-Kuśnierek - Leszno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Domex-Kuśnierek