Opinie o Domex-Kuśnierek w Leszno

Domex-Kuśnierek istnieje na rynku AGD od 1989r. Na podstawie zdobytego w ciągu lat doświadczenia wypracowaliśmy sobie pozycję jednego z liderów tego rynku w Polsce. Dziś dzięki ciągłemu poznawaniu potrzeb naszych klientów nieustannie rozwijamy i udoskonalamy dostępną ofertę. Wieloletnia współpraca z naszymi dostawcami krajowymi i zagranicznymi spowodowała, że mamy bezpośredni wpływ na kreowanie i tworzenie sprzedawanych przez nas produktów dzięki czemu posiadamy asortyment oryginalny i niedostępny nigdzie indziej. Nadrzędnym celem w procesie podejmowanych przez nas decyzji jest odpowiedni stosunek ceny do jakości, dzięki czemu każdy nasz produkt spełnia wszystkie wymogi i posiada stosowne atesty.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domex-Kuśnierek w Leszno

Aga

Jak wyglada na produkcji foli? Jaka wyplata? Czy oraca od poniedzialku do piatku? Czy weekendy tez??

Życzliwy

Witam wszystkich czytających ten wpis . Na początku zacznę od tego, żebyście dwa razy pomyśleli zanim zdecydujecie się na prace w firmie Domex . Szwankuje wszystko tak niezorganizowanej FIRMY jeszcze nie widziałem . Od działu biura przedstawiciela , przez logistykę a kończąc na informatykach . Reklamacje ŻART !!! - zwroty porażka ale jest jeden plus a mianowicie odchodząc z niej kupujecie sobie Święty spokój i nie jest to opinia człowieka który jest Sfrustrowanym bo i takie opinie pewnie będą . Jak macie nerwy ze stali i lubicie masochizm polecam .

Wuja
@Życzliwy

Podobno w domexie nie było załamania sprzedaży przez lockdown. A tu popatrz 7 ph poleciało.....

Rynkowy
@Wuja

Na rynku mówi się o 15. Nie wiem, nie pracuje w domexie

Ph
@Rynkowy

Ja też słyszałem o sporej ilości zwolnień na ph... (usunięte przez administratora)wirus

Vvv
@Ph

Tak z zwolnili dużo ludzi Ph o w centrali

Witam mam pytanie od nośnie Firmy DOMEX. Mam propozycje pracy w niej osoba którą rozmawiałem sprawiła Dobre wrażenie . A czytając opinie z przed dwóch Lat i obecne , nie wiem co mam myśleć . Z góry dziękuje za odpowiedzi .

Dostawca

Cześć. Musze przynać się ze szukam rpacy, a czytając te wszystkie opinie to się pogubiłem. Czy Domex zawalania czy zatrudnia PH?

@Dostawca

Zaraz będą szukać . Kolejne osoby do mydlenia oczu,zadaj konkretne pytanie jak pójdziesz na rozmowę o pracę. -o premię od windykacji czy jest i jak dokładnie to funkcjonuje (od pierwszego miesiąca i co w przypadku gdy będziesz miał zły współczynnik czy jest potrącana z poborów ) A jest o zgrozo od kwot brak słów . - gazetka( od jakiej kwoty jest wypłacana sprzedaży , CZY OD ZERA - czy jest minimum gazetki. Są dwu tygodniowe -czy się sumują) - w jakim czasie jest realizowane zamówienie z dostawą do klienta . - dostępność towaru . - zwroty od klienta czy kurier -czy transport firmy ( przygotuj się na streczowanie paczek, opisywanie, naklejanie niepotrzebnych karteczek ,nie odbieranie zwrotów kurierem żeby nie generować kosztów (Logistyka ma premie od nieodebranych kurierem zwrotów po prostu bajzel ) Moja dobra rada Nie Marnuj swojego czasu .Muszą się wiele jeszcze nauczyć i zadaj sobie pytanie czy aż tak jesteś zdesperowany . Pozdrawiam

@Super Praca

Dziękuję za dużo informacji. Niestety dzisiaj wszędzie PH są zwalniani więc … Sam nie wiem co o tym myśleć Ale jakbyś miał jakieś pozytywne informacja to daj nać :) pozdrawiam

@Dostawca

Nie wiem co mam ci odpowiedzieć odnośnie pozytywów , może to że jest jeden dział nie będę wymieniał który żeby im się nie dostało. Współpraca układa się OK . Niestety JA jeszcze muszę jeszcze trochę wytrzymać . Żałuję tylko jednej rzeczy że tyle poświęciłem tej firmie czasu i zaangażowania Mojej skromnej osoby . Pozdrawiam

@Super Praca

Wiesz często tak bywa, że czujemy się nie docenieni, ale powiem Tobie na pocieszenie że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma Dzisiaj jak nie mam za bardzo co robić a byłem zawsze dobrym pracownikiem to tez mam takie poczucie ale życie uczy pokory. Bardziej pytam czy ta firma przetrwa to całe zamieszanie :(

@Dostawca

Wymagasz zbyt wiele nie jestem jasnowidzem . Ale przeczytaj uważnie komentarze i odpowiedz sobie sam na to Pytanie? Ja ze swojej perspektywy widzę że jest Nie Rzetelną i mało wiarygodną . Chociaż nadal jestem jej pracownikiem i w niedługi czasie opuszczę szeregi z wielką ulgą . Jeśli twierdzisz że jesteś dobrym i rzetelnym Pracownikiem nie ograniczaj się tylko do tej firmy wystarczy że ja straciłem zbyt wiele Czasu. Co zrobisz NIE WIEM . Ale pozdrawiam Cię serdecznie Macieju !!!

Magazynier

Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Domex-Kuśnierek?

Życzliwy

Styl zarządzania zasobem ludzkim żaden , nazwałbym to lewitowaniem, manipulacja ,mitomanią ....itd . Brak logicznego rozumowania. Panowie którym się wydaje że znają techniki sprzedaży , definicje znają z (usunięte przez administratora) i czerpią z niej ile się da . I tak oto zostaną z tym sami i niedoświadczona kadrą .Bo żaden szanujący się Ph nie przyjdzie do takiej firmy do pracy .

@Życzliwy

Usunięte przez administratora, żeby nikt nie pomyślał że to był wulgaryzm. Nie staczamy się do tej firmy poziomem [FILMIKI ] żeby nie było krypto reklamy .

Seba

Praca jak praca nie pracujesz nie zarobisz !! ale zgodzę się że są braki w dostępie i jako PH musisz wszystkiego pilnować bo biuro zawszę coś musi zepsuć minimum logistyczne 500zl niby mało niby dużo ale na detalu ciężko to zrobić w okresie styczeń - kwiecień później jakoś to leci kasa na czas to Fakt ale zawsze mogło by być więcej kierownik dzwoni i podkręca żeby nawalać i zarabiać ja jego premie podwyżek żadnych!! ciężko się doprosić !! A jak już to nie ma nic za darmo musisz się wykazać czymś dla domexu normalnie żenada w innych firmach tego nie widać a w domexie rotacja pracowników jest bardzo duża u mnie w grupie już zwolniły się 3 osoby w skali 2 miesięcy także widać już szukaja kolejnych jeleni żeby na nich robić normalnie tragedia a jeżeli chodzi o nowy towar to szkoda gadać obiecują i na tym się kończy gdybym nie Brico to demex na detalu by się nie utrzymał szkoda gadać. I tak leci ta robota cały czas ogólnie tragedia nie żałuję że uciekam z tego syfu

Prawdziwy Seba
@Seba

Ooo ... Widzę z ktoś się tu podszywa...

Monic

Witam Czy ktoś pracował jako PH na Śląsku. Jak przebiega rekrutacja, jakie targety, audyty? Dzięki za pomoc.

Xyz

Witam. Jak wyglada praca w biurze?

Czy Domex-Kuśnierek ma ściśle ustalone godziny pracy?

Tak

Tak

Aga

Czy tutaj poza stawką, z tego co czytałam, na szczęście nie najniższą, tylko średnią krajową, raczej innych dodatków pieniężnych nie ma?

Nie
@Aga

Nie ma

Jak często odbywają się szkolenia pracownicze w Domex-Kuśnierek? W ogłoszeniu jakie umieścili 17 września na Nuzle.pl obiecują bogaty rozwój, dlatego pytam.

Zxc

Że szkolenia nie wyniesiesz więcej poza informacją jak to słabo przedzie dział handlowy i jak nisko spuszcza firma spodnie i daje się.... Nie ma czegoś takiego jak szkolenia handlowe itp. Nie w tej firmie.

Sandra

Mam pytanie którego dnia miesiąca są wypłaty? I czy na magazynie jest ciężko?

Maam
@Sandra

ostatniego podstawa, 10-reszta

Zainteresowana

Jak to jest z tym domexem... Domex i imola to jedna i ta sama firma?

Peter

Firma schodzi na psy. Do floty zatrudnili kobietę która się na niczym nie zna, a od nas przedstawicieli wymaga aby robić zdjęcia samochodu, musi być czysty wiec zamiast do klietów musze jechać na myjnie i jeszcze wszysto z wnętrza powyciągać bo jak zostawie ulotki na siedzeniu to według niej mam bałagan. A obrot spada. Żaaaaal

Maaam
@Peter

a to akurat prawda, tez o tym słyszałam ;)

Krzysiek
@Peter

Dobry PH musi mieć porządek w glowie i w samochodzie bo to jego drugi dom, miejsce w którym je, żyje, planuje, spędza pół życia.Jesli masz żyć w samochodzie i jesteś niepoukladany, to I w biznesie będzie u Ciebie wyglądać tak samo.Jak w aucie tak w braciach.

Kamila

Opinie na temat pracy w Domex-Kuśniarek są różne, w większości pozytywne i myślę, że jest to jedynie kwestią tego czego dany pracownik oczekuje od firmy - kwestią preferencji. Tak więc moje pytanie brzmi następująco: jako, że na stronie głównej Domex-Kuśniarek nie znalazłam informacji dotyczących aktualnych rekrutacji do firmy, czy ktoś ma jakąkolwiek wiedzę na ten temat? Jakich obecnie pracowników poszukuje firma?

@Kamila

@Kamila cały czas przyjmują na magazyn i do działu pakowania ;)

@Kamila

Darmowych :)

Bartas

Witam jaka płaca mniej więcej, i czym zajmuje się ta firma.

@Bartas

płaca na każdym stanowisku inna... które stanowisko cię interesuje?

Zainteresowana

Jaka macie atmosferę i na jaka umowę można liczyć?

@Zainteresowana

@Zainteresowana Atmosfera fajna, zależy na jaką zmianę trafisz, super ludzie, niestety kierownictwo gorsze:D umowa o pracę, jednakże uważaj co podpisujesz, bo często robią przekręty ;) zamiast umowy typowo z firmą Imola dostajesz do podpisania umowę z agencją pracy tymczasowej, przez co nie dostaniesz np. kredytu, albo wynagrodzenia jak zajdziesz w ciążę - przekonałam się na własnej skórze i wiem że jest tak do dziś, więc jak się zdecydujesz to uważnie przeczytaj umowę i nie zgadzaj się jeśli zaproponują ci umowę z inną firmą niż Imola lub Domex ;)

Xxx

Pracowałam i powiem, że tak niezorganizowanego miejsca pracy to nie spotkałam jeszcze, dlatego szybciutko uciekłam. Zarobki na każdym stanowisku inne i śmieszne stawki za akord. Normy nie do wyrobienia.Zdjęcie z szefem za wyrobienie normy kto by chciał. ???????? Kierownik magazynu w niczym nie widzi problemu. Najgorzej zorganizowana pakowalnia. Pracowników z Ukrainy wyzyskują po 10 godzin. Nie szanują dobrych pracowników, nie potrafią docenić. Nikt nie organizuje pracy. Jak cos szwankuje to znajdziesz kogoś do naprawy tylko przez telefon tak sie wszyscy ukrywają.Informatycy wiodą prym w tym aby jak najpóźniej się pojawić bo co znowu one chcą. Kto w dobie bankowości płace daje do ręki i kolejka jak za komuny po swoje wypracowane pieniądze. Najważniejsze żeby szykować towar a jak on jedzie do klienta to już nie istotne. Panowie Kuśnierek jak was widzą tak was piszą nie wystarczy ładna elewacja budynku.

Gosia

Witam Jak wygląda kwestia pracy w sekretariacie tej firmy? Bo właśnie dali ogłoszenie na pracownika sekretariatu.

@1234
@Gosia

Na kolanach:)

Czyszciciel gównozjadów.....
@Gosia

Czy ta firemka importuje produkty z Chińskich fabryk gdzie pracują dzieci??

Olinek
@@1234

A tak na serio? ???? Pracował ktoś w sekretariacie i może się wypowiedzieć jak tam praca i płacą?

@Czyszciciel gównozjadów.....

CIEBIE TEŻ MOGA PRZYJĄĆ, bez obaw.

Dariusz

Jeśli komuś tak bardzo źle w tej firmie niech szuka czegoś innego jest dużo pracy w Polsce!!!

@Dariusz

Darek darek

PodwładnyDarka
@Dariusz

Darus nadal trzymasz palec w tylku ?? I liczysz ze dostaniesz premie za ten wpis ??? Ogarnij sie :)

@PodwładnyDarka

wymazy feeee....już Ci więcej ręki nie podam!!!!!!!!!!!1

Zostaw merytoryczną opinię o Domex-Kuśnierek - Leszno

• Jak się pracuje w Domex-Kuśnierek?

Zobacz opinie na temat firmy Domex-Kuśnierek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Domex-Kuśnierek?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Domex-Kuśnierek?

Kandydaci do pracy w Domex-Kuśnierek napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Domex-Kuśnierek
2.1/5 Na podstawie 801 ocen.

Domex-Kuśnierek