Opinie o Free Way Magdalena Gryszka w Leszno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Free Way Magdalena Gryszka. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Free Way Magdalena Gryszka o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Free Way Magdalena Gryszka w Leszno

Opinie dotyczące pracy w Free Way Magdalena Olejniczak to cenne wskazówki dla osób rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Miki Nowy wpis

Zarobki to jakiś żart za taką stawki to sami niech jadą przez 9 godz więcej zarabiają niż w tej firmie

Zawiedziony

Odradzam prace w tej firmie nie płaci

@Zawiedziony

Prawda

paweł

ludzie firma pani Free Way nazwiska nie podam z Leszno ktora mysli ze sa wielka nie mysla tak do wielkie kłamstwo ja jak pracownik kierowca busa tej firmy do człowiek prości o umowę pracy to nie maja gdzie osc człowiek bedzie robił za darmo tej firmę człowieka do nie murzyna , tylko kasa sie liczyla sie do firmy.

mirek
@paweł

tej kretynce wydaje sie ze ludzi moze traktowac jak psa,i jej corunia ktora wcale sie nie dostala na studia kosmetologi,kazdy na boku sie smieje,w koncu przyjdzie dzien ze juz nikt sobie za zaden pieniadz nie pozwoli tak traktowac psycholemswiry,jeden drugiego klamie,a oni najbardziej siebie,zlodzieje za darmo i jak smiecia traktowac,los sie odwruci

gosc
@mirek

wszystko sie konczy,zal mi jego zony.bylem tam 8 lat i wiem co sie tam dzieje,

rutek200
@gosc

To (usunięte przez administratora) oskubia was i tyle, odradzam z pewnością iść do tej firmy!

RC
@gosc

To nie prawda firma transportowa Free Way z Leszna Pani Magdaleny Gryszka istnieje od roku 2015 ponieważ byłem tam jednym z pierwszych pracowników . Dlatego jest to fizycznie nie możliwe że pracował Pan tam 8 lat.

@paweł

Sama prawda mają kierowców za nic

RC

Byłem pracownikiem tej firmy jako kierowca prawie trzy lata i to nie prawda co jest napisane. Wszystkie informacje są nie prawdziwe .

@RC

Że co nie prawdziwe sama prawda (usunięte przez administratora) na każdym kroku nie wciskaj kitu zarobki to jakiś żart jesli

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Free Way Magdalena Gryszka, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Wiecie czy firma potrzebuje teraz kierowców? Jakie zarobki można wyciągnąć?

@Adam

Potrzebują kierowcy ale nie polecam omijaj łukiem za byle co obciążają za soboty nie płacą brak pomieszczenia socjalnego żeby się umyć lub załatwić dziwi mnie to że dostali zgodę na działalność skoro nawet pomieszczenia socjalnego nie mają co to jest priorytetem

Były kierowca

Najlepiej omijać szerokim łukiem.

Pabloo
@Były kierowca

Szkoda Twojego czasu. Za chwilę i tak ten komentarz przez nich zostanie usunięty

Były kierowca
@Pabloo

Pabloo podsyłam Ci priv. Widzę że twoja wiedza odnośnie tej firmy może być bardzo przydatna.

Pabloo
@Były kierowca

Ok. Mam. Rano sie odezwę.

@Były kierowca

Zgadzam się z tobą tą firma to jest żart (usunięte przez administratora) na każdym kroku omijajcie tą firmą wielkim łukiem

Miki

Ludzie dajcie spokój z tą firmą brak pomieszczenia socjalnego zarobki tragedia za byle co obciążają płatne urlopy zapomnijcie autostrady nie ma opcji parkingi płatne nie ma opcji chorować nie wolno grożą descyplinarka ktoś potnie plandekę zapłacisz ty czyli kierowca spedytor masakra (usunięte przez administratora) majdoli kantuje na każdym kroku omijajcie tą firmą wielkim łukiem

Julia

@Pablo a ty również byłeś kierowcą ?

Henry

Trudno znaleźć w internecie informacje o pracy w firmie. Zastanawiam się z jakiego powodu?

Pavo

Dzieki wielkie Panowie za opinie,bo chciałem dzwonić o pracę w tej firmie na busa..Jednak warto zajrzeć na forum przed i troszkę się dowiedzieć..Nie skorzystam ????

Zostaw merytoryczną opinię o Free Way Magdalena Gryszka - Leszno

• Jak się pracuje w Free Way Magdalena Gryszka?

Zobacz opinie na temat firmy Free Way Magdalena Gryszka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Free Way Magdalena Gryszka
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Poznańska 23
    64-100 Leszno