Immorent Sp. z o.o.

Opinie o Immorent Sp. z o.o.

ewa

Salon i praca w nim to wejście do gniazda os. Podpisujesz umowę i kończy się twoje życie niby masz dni wolne ale nie można sobie nic zaplanować bo szefowa p.Ewa albo Ci je zabierze albo będzie dostawa towaru i i tak nie masz wolnego dnia.Każdego dnia idąc do pracy zastanawiać się czy już dziś Cie wywala bo krzywo stoisz czy jutro. Nie polecam chyba że ktoś się lubi nad sobą znęcac,piszę o salonach Lauler&Escad. W Warszawie.

ewa

Zostaw opinię o Immorent Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Immorent Sp. z o.o.