Eurodom-Anna Biuro Obrotu Nieruchomościami Lubelska Anna

Piekary śląskie

Opinie o Eurodom-Anna Biuro Obrotu Nieruchomościami Lubelska Anna

niezadowolona

Popieram wszystkie opinie pisane wcześniej. Niestety nie kierowałam się nimi jak kupowałam mieszkanie. Ta kobieta jest po prostu odpychająca. Załatwić klienta w 5 minut i przy tym wzdycha prycha i nogami przebiera żeby szybciej. Najlepiej w drzwiach klienta załatwić. Ona nic nie wie i nie zna odpowiedzi na żadne pytania. Omijajcie !!!!!!tą klitkę z daleka

Robert

oszustka! wciska nieruchomości, mydli oczy o stanie nieruchomości nawet jej nie sprawdzając! stan faktyczny bardzo różni się od jej zapewnień, jeśli nie chcecie mieć problemów to z dala od jej firemki!

zły

Przyjechałem, zobaczyłem, uciekłem. N I E P O L E C A M !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hemenegilda
@zły 17.06.2015 09:17

Zgadzam się, prowadzenie biura pozostaje wiele do życzenia ....

niezadowolony klient

Naciągaczka! uwaga na te babsko! dla niej nie liczy się klient tylko jego portfel! omijajcie te biuro z daleka! nie wie co sprzedaje nie polecam!

klient

Kupiłam dom u tej baby. Zero jakiejkolwiek wiedzy na temat sprzedażny, zasad moralnych pośrednictwa, zero wiedzy na temat sprzedawanych domów nie wspomnę że ta i*iotka nie wie co to jest księga wieczysta, PCC, błędy w umowach, natrętna kobieta. Na niczym się nie zna tylko kasa, kasa, kasa. Omijajcie te biuro z daleka !!

Ana

90 % ogłoszeń wyświetlanych na stronie jest nieaktualne. Wysyłanie wiadomości z zapytaniem o ofercie-BRAK ODPOWIEDZI, brak telefonu nic zero. Nie polecam.

Zostaw opinię o Eurodom-Anna Biuro Obrotu Nieruchomościami Lubelska Anna - Piekary śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurodom-Anna Biuro Obrotu Nieruchomościami Lubelska Anna