Wolfs Corporation Sp. z o.o.

Chorzów

Opinie o Wolfs Corporation Sp. z o.o.

Weronika

@marta29 czy naprawdę uważasz, że w firmie panuje mobbing? Masz tu na myśli jakąś konkretną sytuację?

Znak

Wolfs Corporation Sp. z o.o. zatrudnia ostatnio ludzi i bardzo dobrze, bo jest to wartościowa firma.

marta29

wyzysk , mobbing i nekanie mezatek

kaludia

co jest nie tak z ta firma ..A ja zaryzykuje i wysle cv tylko chciałabym wiedziec jak jest na rozmowach kwalifikacyjnych,bo wiele zależy od tego pierwszego spotkania, zatem należy się do niego porzadnie przygotować jakie pytania padaja najczesciej i z czego sie przygotowac trzeba z góry dziekuje za wszystkie odpoiwedzi pozdrawiam...

Agent

niestety ciężko coś powiedzieć o Wolfs Coroporation ( korporacji , sic:), może na początek o firmie, cała bańka pryska jak się odwiedzi "siedzibę" korporacji:) a mianowicie kamienicę w Chorzowie przy ul. Dąbrowskiego 48- jest to siedziba wielu kroporacji:) powiązanych z Wolfs Corporation i nachodzi od razu myśl, że jet to spółka krzak, a po co założona to mam swoje przemyślenia- wystarczy pogrzebać trochę w sieci po KRS-ach i wszystko staje się jasne. Następna rzecz to obiecanki gruszek na wierzbie i niejasna działalność Wilków... bo sugerując sie logo to chyba chodzi o wilki, mimo że wilki po angielsku to Wolves:) a może Wolfs to wilki bez zębów:) Sorry za przydługi wywód, w każdym razie moim celem było przestrzec wszystkich, żeby sobie darowali tą firmę w poszukiwaniu pracy i nie robili sobie złudzeń.

xardas

Żałosna firma szukająca naiwniaków. Nie mają nic do zaoferowania.

szukam pracy

szukam pracy obecnie, czy rzeczywiście tam jest tak beznadziejnie? na minimum socjalne tj.ok. 1500 zl. za pośrednika nieruchomości bez licencji można liczyć?

olo

Najpierw trzeba mieć stałe zatrudnienie zeby miec wynagrodzenie i ew. podwyzki a tego w wolf nie uswiadczysz

nie są

olo

warunki socjalne...ha ha ha...to nie zakład pracy tylko zwykłe biuro nieruchomości...warunki socjalne-dobre sobie

olo

Masakra jakaś, firma z zewnątrz pokazuje swoją "WIELKOŚĆ" a w środku - zero kasy, zero pomysłu, zero niczego. Gorąco nie polecam-chyba, że samobójcom, którzy z własnych środków chcą tą firmę finansować. Dla nich najlepiej pracować za darmo

żenada

Brak pieniędzy, brak umowy, lekceważenie kandydata. Trzeba wyłożyć własne środki których nie zwracają. odradzam. szkoda czasu i pieniędzy.

lubello

jakieś wymysły, solidna firma z konkretną ofertą, bez zarzutu. Gorąco polecam. A tak na marginesie to zawsze j na wszystko można powymyślać a to nie o to chodzi, profesjonalizm, jakim ta firma się cechuje to rzadkość w dzisiejszych czasach.

xenia

oglądałam ofertę tej firmy, ale daje do myślenia to co piszesz, możesz napisać coś więcej....pozdrawiam

Iska

Sprawiają wrażenie profesjonalnej firmy a tak naprawdę traktują ludzi co najmniej niepoważnie. Brak umowy, brak pieniędzy. Nikomu nie polecam.

Zostaw opinię o Wolfs Corporation Sp. z o.o. - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wolfs Corporation Sp. z o.o.