Bohar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bogusław Hawiger

Katowice

Opinie o Bohar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bogusław Hawiger

ab

Myślę, że zna Pan sytuację bardzo dobrze, Nie trudno będzie mi znaleźć od ręki 2-3 inne firmy, które również doświadczyły tego co my, Posiadamy pełną dokumentację zdjęciową potwierdzającą każdy przedstawiony tu zarzut, Z braku czasu machnęliśmy ręką i uregulowaliśmy należność, która broń boże nie należała się za pobyt w tej ruinie, pozdrawiam, (usunięte przez administratora)

zoo

Wynajęłam kiedyś lokal u tego Pana. Nie polecam. Brud, syf i totalna ignorancja najemców przez dziadka, który nie panuje nad nieruchomością. Kradzieże, pijani pracownicy są tam na porządku dziennym.

Bohar
@zoo 08.12.2014 23:15

Nietrudno się domyślić, że za takimi wpisami kryje sie pan Artur Burska, właściciel firmy Inmedium. Firma ta otrzymała wypowiedzenie najmu w 2013 roku. Ponieważ nie rozliczyła się ze swoich zobowiązań finansowych, to we wrześniu 2014 roku otrzymała sądowy nakaz płatności należności wraz z odsetkami. W rewanżu pan Burska dokonał obraźliwych wpisów, które zostały wycofane, ale niestety nadal prowadzi swoją grę i organizuje takie wpisy.

Zostaw opinię o Bohar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bogusław Hawiger - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bohar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bogusław Hawiger