Opinie o Alumarko Marek Kałamarz Usługi Remontowo-Budowlane w Piotrowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Alumarko Marek Kałamarz Usługi Remontowo-Budowlane. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Alumarko Marek Kałamarz Usługi Remontowo-Budowlane o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alumarko Marek Kałamarz Usługi Remontowo-Budowlane w Piotrowice

Prawda Nowy wpis

Uważajcie na gościa. Oszust - nieuczciwe innym spadki zabiera. Kiedyś za to zapłaci.

Ilona Nowy wpis
@Prawda

Zarzucasz Alumarko nieuczciwość. Ale nie podajesz żadnego solidnego uzasadnienia. A jakie są Twoje doświadczenia z firmą? Pracujesz tam - jeśli tak, to czym się zajmujesz?

Koleś Nowy wpis
@Prawda

Jaki spadek? Jak może komuś spadek zabrać

kos Nowy wpis

Ja - pozatrudniał na minimalne, mam nadzieję, że teraz podniosą. Więc ślizga się dalej, a płaci niewiele nad tą minimalną.

Dudek ten kretacz ma pozatrudnianych ludzi bo ci starzy prawie wszyscy mu poodchodzili i musiał pozatrudniac na biało . Czas lewizny mu musiał sie wkońcu skonczyć i dorze mu tak bo i tak za długo sie slizgał

dudek

Płaci dobrze. Bez żartów.Czy ktoś u niego pracował? Nigdy nikogo nie zatrudnił. Kiedyś mu się dobiorą za to do .... . Zwykły krętacz i oszust.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Alumarko Marek Kałamarz Usługi Remontowo-Budowlane.
xxxxcx

Spoko facet dobrze płaci,z tego co słyszałem wporzadku się zachowuje wobec pracowników

kenedy

(usunięte przez administratora) NIE POLECAM omijajcie zdala to (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Alumarko Marek Kałamarz Usługi Remontowo-Budowlane - Piotrowice

Alumarko Marek Kałamarz Usługi Remontowo-Budowlane