Alumarko Marek Kałamarz Usługi Remontowo-Budowlane

Piotrowice

Opinie o Alumarko Marek Kałamarz Usługi Remontowo-Budowlane

Prawda

Uważajcie na gościa. Oszust - nieuczciwe innym spadki zabiera. Kiedyś za to zapłaci.

kos

Ja - pozatrudniał na minimalne, mam nadzieję, że teraz podniosą. Więc ślizga się dalej, a płaci niewiele nad tą minimalną.

ja

Dudek ten kretacz ma pozatrudnianych ludzi bo ci starzy prawie wszyscy mu poodchodzili i musiał pozatrudniac na biało . Czas lewizny mu musiał sie wkońcu skonczyć i dorze mu tak bo i tak za długo sie slizgał

dudek

Płaci dobrze. Bez żartów.Czy ktoś u niego pracował? Nigdy nikogo nie zatrudnił. Kiedyś mu się dobiorą za to do .... . Zwykły krętacz i oszust.

xxxxcx

Spoko facet dobrze płaci,z tego co słyszałem wporzadku się zachowuje wobec pracowników

kenedy

(usunięte przez administratora) NIE POLECAM omijajcie zdala to (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Alumarko Marek Kałamarz Usługi Remontowo-Budowlane - Piotrowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alumarko Marek Kałamarz Usługi Remontowo-Budowlane