Opinie o Dmd Daran Usługi Budowlano-Remontowe Dariusz Maćczak w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dmd Daran Usługi Budowlano-Remontowe Dariusz Maćczak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dmd Daran Usługi Budowlano-Remontowe Dariusz Maćczak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dmd Daran Usługi Budowlano-Remontowe Dariusz Maćczak w Gdańsk

Bardzo słabo

Nikomu nie polecę tej firmy - pan sympatyczny, ale trudno zaufać jego fachowości, gdy nawet w wysokości drzwi są takie pomyłki, że nie da się kupić odpowiedniego rozmiaru - żeby wstawić drzwi w zrobioną przez firmę wnękę - trzeba przycinać...

miłosz
@Bardzo słabo

A wnęka zrobiona przez nich czy przez dewelopera? bo z tego co wiem to zajmują się wykończeniówka a nie budową .

Necik Nowy wpis
@miłosz

Bardzo porządna firma. Remontują a nie budują. Przeważnie klient wybiera montaż drzwi przez firmę gdzie zakupuje dany produkt

Aneta

Hej, powiedzcie, ile osób pracuje w tej firmie? Planuję remont generalny domu, 140 m2, zastanawiam, się, czy ta ekipa podoła. Ile godzin dziennie pracują, tyle ile trzeba, czy z góry ustalają, w jakich godzinach będą przychodzić?

Hm... Nowy wpis
@Aneta

Nie podoła...

Artur

Tylko opinie klientów, a tu powinny się pojawić wpisy pracowników. Dlaczego ich nie ma??? Chciałbym dowiedzieć się jak się tam pracuje i czy można liczyć na dobrą wypłatę. Ktoś mi podpowie jaka jest stawka dla początkującego pracownika? Please.

klient Nowy wpis
@Artur

Może nie ma sie czym chwalić dlatego nie piszą.

Hm... Nowy wpis
@klient

Po prostu pracuje sam, albo z kumplem - nigdy nie więcej niż 2 osoby

Mega pozytyw. Polecam

Niesamowite pozytywne podejście do klienta , z dokładnością wykonany remont . Wszystko zgodnie z zapowiedzią, Pan miły, otwarty A to cechy ważne , bynajmniej dla nas. Szczerze jestem mega zadowolony. Już umówiłem się z panem na kolejny remont łazienki i kuchni.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dmd Daran Usługi Budowlano-Remontowe Dariusz Maćczak? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Rachunkowości (praca zdalna)
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
Ola

Praca wykonana bardzo fachowo i rzetelnie . Widać pełen profesjonalizm, solidnie i uczciwie A w tych czasach ciężko o uczciwych fachowców. Pan miły, doradzi posiada wielką wiedzę i doświadczenie. Remont wykonany zgodnie ' z naszymi życzeniami nie było nawet problemu z materiałami i transportem materiałów budowlanych . Wszystko 100 % zrobione profesjonalnie z niesamowitą dokładnością. Będę polecać Pana bo warto.

klient

Polecam, nie wiem skąd opinie negatywne, ale u nie wykonana robota 100%, rzetelnie i fachowo. Pan bardzo pomocny, doradzi pomoże, zawsze do dyspozycji. Zaufane jakim go obsmażymy nie zawiodło, dokładność w pewnym słowa tego znaczeniu, a za to i za wiedzę i umiejętności trzeba zapłacić, jesteśmy mega zadowoleni

Karol

Macie szkolenia wyjazdowe ?

kowal

jestem bardzo zadowolony z solidności i rzetelności tej firmy. Serdecznie polecam, podejście do klienta jest fachowe, komunikatywność , uczciwośc. Wykonanie kazdej pracy jest solidne godne polecenia

Rozczarowanie
@kowal

Mam nadzieję, że u innych osób faktycznie firma działa tak, że można być zadowolonymi... Możliwe, że moje mieszkanie po prostu było zbyt trudne do ogarnięcia.

Rozczarowanie

Niestety na wszystko trzeba zwracać uwagę, bo inaczej będzie bubel. Wysoka wycena, którą odebraliśmy jako zapowiedź dobrego wykonania - okazała się niewspółmierna do tego, co otrzymaliśmy. Pod płytkami w łazience - karton-gips... Ściany, choć w całym mieszkaniu nim wyłożone - nie mają kątów prostych. Czas wykonania - kilka tygodni dłuższy, niż zgodnie z zapowiedzią... Nie wiem, jak by było, gdybyśmy przychodzili codziennie sprawdzać postępy - ale danie wolnej ręki w większości spraw zawiodło, a remont mieszkania o wielkości 50m2, na który przewidzieliśmy 70k zł, pochłonął 150k... i końcówkę musieliśmy zrobić sami, bo wykonawca poczuł się urażony, gdy dostał jedno techniczne pytanie i po prostu sobie poszedł...

Zostaw merytoryczną opinię o Dmd Daran Usługi Budowlano-Remontowe Dariusz Maćczak - Gdańsk

Dmd Daran Usługi Budowlano-Remontowe Dariusz Maćczak
  • Macieja Kamieńskiego 9 lok. 81
    80-170 Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042