Opinie o Dmd Daran Usługi Budowlano-Remontowe Dariusz Maćczak w Gdańsk

counter
4 4 9 5 1
Mega pozytyw. Polecam Nowy wpis
Klient

Niesamowite pozytywne podejście do klienta , z dokładnością wykonany remont . Wszystko zgodnie z zapowiedzią, Pan miły, otwarty A to cechy ważne , bynajmniej dla nas. Szczerze jestem mega zadowolony. Już umówiłem się z panem na kolejny remont łazienki i kuchni.

Ola Nowy wpis
Klient

Praca wykonana bardzo fachowo i rzetelnie . Widać pełen profesjonalizm, solidnie i uczciwie A w tych czasach ciężko o uczciwych fachowców. Pan miły, doradzi posiada wielką wiedzę i doświadczenie. Remont wykonany zgodnie ' z naszymi życzeniami nie było nawet problemu z materiałami i transportem materiałów budowlanych . Wszystko 100 % zrobione profesjonalnie z niesamowitą dokładnością. Będę polecać Pana bo warto.

Bardzo słabo
Klient

Nikomu nie polecę tej firmy - pan sympatyczny, ale trudno zaufać jego fachowości, gdy nawet w wysokości drzwi są takie pomyłki, że nie da się kupić odpowiedniego rozmiaru - żeby wstawić drzwi w zrobioną przez firmę wnękę - trzeba przycinać...

miłosz Nowy wpis
@Bardzo słabo

A wnęka zrobiona przez nich czy przez dewelopera? bo z tego co wiem to zajmują się wykończeniówka a nie budową .

klient Nowy wpis
Klient

Polecam, nie wiem skąd opinie negatywne, ale u nie wykonana robota 100%, rzetelnie i fachowo. Pan bardzo pomocny, doradzi pomoże, zawsze do dyspozycji. Zaufane jakim go obsmażymy nie zawiodło, dokładność w pewnym słowa tego znaczeniu, a za to i za wiedzę i umiejętności trzeba zapłacić, jesteśmy mega zadowoleni

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Karol

Macie szkolenia wyjazdowe ?

kowal

jestem bardzo zadowolony z solidności i rzetelności tej firmy. Serdecznie polecam, podejście do klienta jest fachowe, komunikatywność , uczciwośc. Wykonanie kazdej pracy jest solidne godne polecenia

Rozczarowanie
@kowal

Mam nadzieję, że u innych osób faktycznie firma działa tak, że można być zadowolonymi... Możliwe, że moje mieszkanie po prostu było zbyt trudne do ogarnięcia.

Rozczarowanie
Klient

Niestety na wszystko trzeba zwracać uwagę, bo inaczej będzie bubel. Wysoka wycena, którą odebraliśmy jako zapowiedź dobrego wykonania - okazała się niewspółmierna do tego, co otrzymaliśmy. Pod płytkami w łazience - karton-gips... Ściany, choć w całym mieszkaniu nim wyłożone - nie mają kątów prostych. Czas wykonania - kilka tygodni dłuższy, niż zgodnie z zapowiedzią... Nie wiem, jak by było, gdybyśmy przychodzili codziennie sprawdzać postępy - ale danie wolnej ręki w większości spraw zawiodło, a remont mieszkania o wielkości 50m2, na który przewidzieliśmy 70k zł, pochłonął 150k... i końcówkę musieliśmy zrobić sami, bo wykonawca poczuł się urażony, gdy dostał jedno techniczne pytanie i po prostu sobie poszedł...

Zostaw merytoryczną opinię o Dmd Daran Usługi Budowlano-Remontowe Dariusz Maćczak - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

4/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad