Jobon sp .z o.o.

Opinie o Jobon sp .z o.o.

Alek

Czy są obecnie przyjęcia do firmy i jeżeli tak to na jaki dział

Miś

Ymynyny
@Olek

Zaszczepieni do piaskownicy?

Airman

Czy w firmie Jobon, która znajduje się na polskiej ziemii, ja jako polak moge kupić mebel tu na miejscu ?

Miś
@Airman

Zapraszamy do firmy Jobon

Nein.

@Miś

@Miś Jako klient czy pracownik ?

Airman

Czy pracownicy mają jakieś zniżki na meble ?

Jebo
@Airman

Tak, na wózki inwalidzkie

Ktoś

Każdy mądry pisać lub mówić na kogoś anonimowo.

zaintersowany

czy jobon teraz przyjmuje?

Dobry obserwator

To co się dzieje w kraśnickim oddziale firmy to nikt by nie uwierzył. Ludzie są szykanowani i poniżani każdego dnia i to nie chodzi o szefowstwo tylko o kolezanki z pracy. Jedna drugiej zamiast pomóc to podkłada kłody pod nogi a najgorsza z całej firmy jest Pani (usunięte przez administratora). Potrafi gadać na koleżanki same złe rzeczy zachowując się tak jakby była najlepsza z całej grupy. Zastanawiam się czy nie zgłosić tej sprawy wyżej bo naprawdę nie polecam nikomu pracy w tej firmie, większość pracowników idzie na swoją zmianę z lekami bo uspokojenie bo nigdy nie wiadomo co w danym dniu się wydarzy. Uważam że zespół powinien się wspierać i pomagać sobie nawzajem a nie jedna na drugą gada a za plecami udaje koleżankę.

Pracuje 14 dzień i ludzie w tym(usunięte przez administratora) bo tak to trzeba nazwać z tych autobusów gonią do pracy jakby tam sztabki złota rozdawali albo podobna sytuacja jak schab w Biedronce po 5zł to mało się nie stratują.a o samej pracy lepiej nie mówić tylko dawaj,dawaj,dawaj takie powinno być motto niemieckiego jobonu .na dniach idę na zwolnienie i podziękuje tej firmie za stawkę godzinowo-akordowej pozdrawiam

Brugadzista
@Nowy

Zgadzam się, zaprzedałem duszę (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

nowyświt
@Nowy

Proponuję wszystkim robić o połowę mniej niż jak się ślimaczycie. Zaraz stawki wzrosną.

Nowa
@nowyświt

Podwyżek pracownikom nie dają bo zamarło robią jednostek ale za to za poganianie ludzi liderzy i brygadziści dostali po 1000 premii i żeby nie było setek a ludzie dają

@Nowy

Weź kredyt, zmień pracę. Otwórz własny biznes i nie płacz.

@Tex

Ty chyba jesteś z twych co łażą i tylko denerwują.

Tex

Przykro mi, ale nie pracuje tam.

Ryda
@Nowa

To prawdziwe s(usunięte przez administratora) Ludzie się narobią a premie zwiną (usunięte przez administratora)-szwędacze. Zwykłe nieroby.

bbb
@Tex

tex ma własną firme (usunięte przez administratora)i placi jeszcze mniej

@bbb

Ale jemu samemu żyje się wporzo. O to w sumie chodzi. Mają na mnie pracować, a nie odwrotnie.

max

Zwolniłeś się? jeśli nie to odezwij się proszę na siedlaks@o2.pl

Zdziwiony y

Pozdrawiam (usunięte przez administratora) z wydziału Montowni zmiana B, zastępuje ona kogoś..ale nie wie kogo..szuka czegoś..ale nie wie czego..liczy coś ale nie wie co..błądzi gdzieś..ale nie wie gdzie...czegoś chce..ale nie wie co.. Nowy ład..takich ludzi wart..brawa dla przełożonych.

Obserwator
@Zdziwiony y

Ja myślę że ona szuka swojego świadectwa maturalnego między stelażami.

Zdziwiony y
@Obserwator

Sądząc po umiejętnościach obliczeń..co i ile czego zrobi...to podstawówkę zaocznie chyba tylko skończyła..więc szkoda szukać tego świadectwa maturalnego..

Zszokowany
@Zdziwiony y

Przynajmniej jedna z maturą. Reszta poganiaczy tylko po podstawówce co widać, słychać i czuć...

agat

W życiu jak na scenie spektakl się odbywa każdy z nas na deskach rolę swą przeżywa tyle spraw za nami, część wciąż do przeżycia w roli głównej kiepskiego diabła gram epilogu życia. Sztuką życie jest taką rolę mamy puentą przedstawienie jakie odegramy. Wiosna teatralna w życiu wiekiem bywa role się zmieniają, gdy nam lat przybywa.

Ruda

Dziękuję firmie Jobon za współpracę, może nie wielo-wieloletnia, ale udaną tak bynajmniej wygląda to z mojej perspektywy, Jako młoda osoba nauczyłam się zgłaszać problemy, a nie je ignorować. Dobre pomysły były nagradzane, a to rzadkość w dzisiejszych czasach. Nie chodziłam jak święta krowa, alby tylko godziny spadły. Pozdrowienia dla jednego z lepszych brygadzistów Pan (usunięte przez administratora) naprawdę z ludzkim podejściem do wszystkiego a nie, że tylko cyferki mają się zgadzać.

Będę u was
@Ruda

W pracy właśnie o to chodzi żeby leciał czas a czy mało czy dużo zrobione kogo to obchodzi ty masz płacone za godziny a nie akord ile jesteś w stanie zrobić tyle robisz robotem nie jesteś , pojedź za granicę państwa polskiego zobacz co robią Polacy i za jaką stawkę ja byłem tu i tam i jobon bardzo słabo wypada w kwestii płacy na warunkach umowy o pracę a niektórzy brygadziści w jobon city mają się za bogów i szkoda że bata nie mają ale wszystko do czasu ktoś komuś zajdzie za skórę i gdzieś kiedyś za murem może dostać porządnie w ryja

monia

hej, jestem młodą dziewczyną i chciałabym się dowiedzieć ile zarabiają na sam początek takie osoby jak ja? i czy są możliwe wypłaty tygodniowe?

@monia

Wypłata do 10 każdego miesiąca.18 brutto na godzinę i jak do 26roku życia to podatku nie masz zabranego.

18zl na godz czyli 13.80zl na rękę

Sliziutka
@monia

Dziewczyno szkoda twojego zdrowia w tej firmie. Szukaj innej pracy. Tam jest bardzo ciezko ciagle w biegu i ciagle malo i malo ile by czlowiek nie zrobil .

Umiarkowany

Brzmi jak wezwanie do rewolucji a takie działanie nie może skończyć niczym dobrym, we Francji leciały głowy hurtem a przecież nie robimy w hurtowni. Postaraj się nosić deski z godnością i nie narzekać. Można być szczęśliwym monterem lub monterką. Szacunek ludziom pracy- SLP.

@Umiarkowany

Rewolucja ciągle trwa...nie trzeba już nosić desek bo to nie tartak przecież. Wszystkie deski jadą po rolkach których ciągle i wszędzie przybywa. Nie długo będą nawet w szatniach. Pozdrawiam

@On444

A jak tak, to za REWOLUCJE

Miłego wypoczynku

Alert RCB

Na tą duchotę - instrukcja. Zmniejszyć wydajność, odpuścić soboty. Przebywać w domu. Zdrowia za te pieniądze nie kupisz, pogrzebu nie zorganizujesz a rodzina i tak będzie musiała się zadłużyć.

@Alert RCB

Nie będzie już duchoty... Nowy wentylator podwieszony na środku montowni, wywieje wszystko...wywieje nawet chęć do pracy..pozdrawiam

@On444

Na tapicerni mogliby w końcu coś zrobić.

X

Naprawdę nie da się zrobić nic z tą duchota na zakładzie?

Xdxdxdxd

Czy może były wypłacane wczasowe?

@Xdxdxdxd

Nie nie były...I nie wiadomo czy będą wypłacone...

:-)

Czy ktoś wie kiedy będą wypłacane wczasowe? :-)

@:-)

Pojutrze.

@:-)

Zapewne jak w ubiegłym roku w grudniu

Miły

Stawiajcie dalej na młodzież zobaczymy jak przyjdą duże plany (usunięte przez administratora) jobon

On
@Miły

Nowi młodzi będą pracować dają podwyżki, po roku zarabiają ze złotówkę mniej niż Ci co pracują po 12lat. Lecą w kulki a firma i tak o nich lepiej dba.

@Miły

Tak to prawda, że młodzież nie da rady jak przyjdą duże plany i prawda, że po roku zarabiamy często tyle samo co Ci którzy pracują 10 - 15 lat, nie sprawiedliwe względem starszyzny płaca ale też młody przychodzi pracuje 2 - 3 lata przychodzą już nowi i zarabiają na dzień dobry więcej od tych co pracują 12-18 lat i tych co pracują 2 - 3 lata rozumiem, jeżeli ktoś ma doświadczenie obsługuje maszyny czy po prostu to co robi nie wymaga dużej kontroli ok, i nie chodzi mi o wydajność, bo ja akurat twierdzę że do pracy idzie się na godziny skoro mam taką stawkę w umowie. Nie ma jakiegoś pomysłu na to by wprowadzić dodatek stażowy jak ktoś pracuje 5 - 8 lat i więcej w jednym miejscu to się "zakorzenia" i ciężko często zmienić zakład pracy, bo tu się już wszystkich praktycznie zna, wie się z kim można pożartować a kogo unikać.

Umiarkowany patriot
@Ruda

Fajna, wymarzona opinia. Trochę jak w banku, zanim poleciały stopy.nowe środki były lepiej oprocentowane, bo nowy klient. Młody jak się wk. pójdzie gdzie indziej pracować, a zakład musi działać nadal, stary tak nie zrobi.

Umiarkowany patriot

Wymarzona czytaj Wywarzona

Rudy
@Ruda

Młodzi niekiedy dużo lepsi fachowcy od starych pierników;)))

@Rudy

To miło. Zakład cię pokocha.

Grand
@On

Czy ktoś wie jak w tym roku będą dawać urlopy!!!!!

@On

Dba niby w jaki sposób? Bo mlodzi zarabiają tyle co najniższa krajowa albo o złotówkę więcej? Ciągle tylko pretensje do młodych i to na każdym dziale, ale chyba to nie nasza wina, że Wy pracując 10 lat czy 20 zarabiasz złotówkę od nas więcej, albo tyle samo. Proszę iść po podwyżkę, a nie przelewać gniew na młodych.

My
@Rudy

Fachowcy od "stania w telefonach ".

@Rudy

Nie zgodzę się z tym. Przychodzi laska 19 lat, bo trzeba sobie na waciki zarobić - nie myśli o swoim bezpieczeństwie tylko o tym, że dniówka leci. Sama jestem kobietą, młodą dla jasności, ale jak widzę jakie leserki (nie tylko dziewczyny) przychodzą do pracy to czasami jakaś dobra deska mogła by pod ręką leżeć.

@Rudy

Szczególnie Ci młodzi zdalnie smartfonem wykszałceni stanowią cenny nabytek dla prezesa. 60 % w telefonie 40 % w pracy. Pierniczki.

:-)

Może ktoś coś wie o wczasowych? Kiedy będą wypłacane? :-)

Wolne zarty

Super niektórzy bez urlopu cały tydzien na postoju a inni do pracy. Gdzie tutaj sens? Jak wszyscy to wszyscy...

Trzeba wykonać plan
@Wolne zarty

Robią co chcą aby (usunięte przez administratora)ludzi !!!!!!

@Wolne zarty

Polecieli (usunięte przez administratora).to nie sprawiedliwe niech oddają postojowe!

@Wolne zarty

Urlop fajna sprawa można ulepić bałwana i pobyć troszkę z dziećmi. Albo po prostu ulepić z dziećmi tego bałwana, potem nacieszyć się kumplami z roboty k znowu wrócić do bałwana i do dzieci.

Xdxdxdxdd
@Wolne zarty

Taka firma. Jedni idą zarabiać na podwyżki dla tych co nic nie robią, a drudzy zostają w domu i śmieją się z tych pierwszych. Nie ważne, że nie ma dużo roboty i każdy chciałby siedzieć w domu, zamiast 8 godzin zamiatać bez celu podłogi.

Mały
@Wolne zarty

Przecież miała tydzień iść jedna zmiana a drugi tydzień druga

@Mały

Pięknie to ująłeś Mały.

Xdxdxdxdd
@Umiarkowany...

Właśnie. Miała.

Wstrętny
@Wolne zarty

Co tam, że tylko wybrani mają wolne... Niedługo wsiadam do autobusu, gdzie nikt nie zakłada maseczki i wio. To samo w fabryce. Nawet dozór nie nosi maseczek, choć ogłoszenia Prezesa Zarządu są jednoznaczne! Chyba zgłoszę to policji i sanepidowi i nagram video. Koniecznie! Nie może być sytuacji, że kraj się zamyka, służba zdrowia dogorywa a w Jobonie jakby nie słyszano o pandemii i dalej nic się nie dzieje.

mRNA

To chyba najmądrzejsze co dziś przeczytałem. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Umiarkowany..
@Xdxdxdxdd

Czekałeś 1,5 miesiąca żeby mieć okazję się pożalić. Jak się chce.. można? Można!

@Wstrętny

Udostępnisz filmik będzie masę problemów.

Abc
@Wstrętny

Wal się....co cię to obchodzi sam zakładaj ...

Obserwator
@Wolne zarty

W Kraśniku pani Marysia przynosi kolorowym koszulkom czekoladki i cały czas ma postojowe a inni do pracy. Chcesz wolne bądź jak Marysia

Kolorowy Tommy
@Obserwator

Pani (usunięte przez administratora) ma szacunek dla kolorowych. To wspaniała kobieta!

Bywalec
@Obserwator

Jak ci szkoda to sama przynieś czekoladki i będziesz miała postojowe. Ja nie przynosiłam czekoladki a tez cały czas mam postojowe. Była szansa na wolne, trenerka chodziła i pytała się kto chce mieć wolne. Było iść. Pa miłego odpoczynku

Ktoś tam
@Wstrętny

To załóż maseczkę na swoją gębe i się chroń! A od innych stroń! Ja np nie wiem jak mam pracować przez 8h w masce to jest nie realne bo na halach i tak duszno bez maski. Pzdr

Seksowna dziunia
@Ktoś tam

Maseczka obowiazkowo. Da sie 8h pracowac. Moze innym nie pasuje ze jestes bez.. Juz mam znajomych antymaskowych nie nosili ale jak choroba przyszla to wiedza ze to nie ma zartow. Pozdrawiam kolezanki i koledzy.

@Ktoś tam

Powinieneś zdechnąć na koronawirusa matole!

Ktoś tam
@Anna

O szok. Przykro się czyta takie rzeczy od takich ludzi.. u nas na wydziałach nikt w maseczkach nie pracuje i mamy się dobrze! P.S. pamiętaj! Karma to s*ka i wraca w najmniej oczekiwanym momencie. Życzę Ci aby Ci się nie przytrafiło to, czego Ty mi pożyczyłeś! Elo !

@Wstrętny

o jakiej pandemii mowisz? nie ma pandemii sa tylko represje

Zostaw merytoryczną opinię o Jobon sp .z o.o. - Zwierzyniec

• Jak się pracuje w Jobon sp .z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobon sp .z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 244.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobon sp .z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 227, z czego 43 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 101 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jobon sp .z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jobon sp .z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jobon sp .z o.o.