Jobon sp .z o.o.

Opinie o Jobon sp .z o.o.

BYŁY

witam pytanie do firmy Jobon kiedy pieniadze oddać za urlopy co nam zabraliście? bo jakoś karę to było za co zapłacić ale już odpraw to dla nas nie ma bo widać ten pan co wykpił fabrykę w 1998 roku coś tu nas troszkę oszukuję a może się mylę i zrobi nam niespodziankę na święta czy się mylę? wyprowadź mnie pan z błędduu pilsss nie chce być kolejna osoba która pluje na tę firmę ale powiem tylko jedno drugi raz do was nie przyjdę szukać pracy

Montaz

Pani Kasia synowi nikt nic nie powie

Montażysta 12

Jakie 3500 montażysta zarabia chyba 2500 brygadzista (usunięte przez administratora) powinni go zmienić bo osioł nie ma swojego zdania pani Kasia i Pan lubią czasy mierzyć pracownikom lepiej zapladzcie A nie sami chapiecie. Jak to powiedzeliscie Polak za to bedzie robił wy (usunięte przez administratora)

Ty i ja
@Montażysta 12

Skoro myslisz ze tak dobrze w jobonie to przyjdz i pracuj.. Caly czas przyjmuja a najbardziej na montownie. 18 zl na godzine przerwy 15 minut na 8 godzin. Caly czas w biegu. Ciezko tam jest gdzie bys nie trafil na jaki dzial.

Witam złożyłem podanie do tej firmy jakie stanowisko polecacie ,i gdzie najlepiej płacą?jakie jest średnie wynagrodzenie za miesiąc bez soboty.dzieki

J23
@Nowy

Ja polecam montownie. Bez soboty wyciagniesz okolo 3500 reke a z 2 sobotami 100% to dojdziesz do 4500 na reke. A ile przyjemnosci zaznasz to juz nie pisze. W nosie i plucach będziesz miał pył z Mielca i codzienne zjeby od jobonowskich opierda......aczy tj. brygadzista, z-ca brygadzisty, zastepca zastępcy i jeszcze z 5 którzy nic nie robią a jobon im płaci. Przychodz jak najszybciej JOBON czeka

Ktoś
@J23

Co Ty za głupoty wypisujesz, jeszcze ktoś kto tu nie pracuje pomyśli że to prawda. 4500 tyś zł to w grudniu razem z 13-tką.

J23
@Ktoś

Zapomniałem dopisać że jak się pracuje w Wigilię,Boże Narodzenie,Szczepana i w Wielkanoc to można wyciągnąć nawet 10-11 tysiaków.No i jak tu nie chwalić Jobonu

@Nowy

Montownia to najgorszy z dzialow. Ciezko tam kregoslup wysiada. Zarobki marne 18 zl co to za stawka za taka prace. Teraz ile kosztuje leczenie. Nie pilecam jobon.

@J23

Ok czytam komentarze i nie ma gorzej niż praca we Włoszech a kasa podobna przy rozbiórce baranów gdzie stałem na taśmie od 6rano do 01.00 następnego dnia ???? w tym siesta chyba 2godz .Chyba nie da się schudnąć w jobonie przez 3tygodnie 7kg porównując z pracą we Włoszech.zainteresowanym mogę wysłać zdjecia jak wygląda zapierdol a nie praca za 800ojro

Mikołaj

Pozdrawiam wszystkich pracusiów wyrabiających skrupulatnie normy. W podziękowaniu już macie (usunięte przez administratora) tzw "mikołajowego". Przy wypłacie dostaniecie wytrzeszczu oczu jak zobaczycie jak Was wyruchają.

Pakowacz

Haha jak czytam te wasze opinie to mi się śmiać chce jakie z was lenie pracuje w tej firmie i jestem pakowaczem moja opinia jest taka że bardzo lekka robota i jak na okolicę dobrze platna bo bardzo ciężko jest o jaką inna robotę w firmę jobon pracują ludzie co są już na emeryturze i dają radę to chyba nie jest aż tak ciężko. Najlepiej to siedzieć w domu i żeby pieniądze z nieba leciały ciemnogród je**ny!!!!!!!

Janusz
@Pakowacz

Chyba jesteś podpierdal*czem nie pakowaczem że masz lekką i dobrze płatną pracę w tej firmie ????

Pracowni
@Pakowacz

robisz niemiecka normę za Polska stawkę człowieku przejrzyj na oczy niemiec śmieje ci się w twarz

@Pracowni

Gupkeczku żeby robić po niemieckiej stawce to trzeba jechać za granicę a nie marnować swój talent w macierzy. Jak mówił a. Grabowski "kariera Nikodema Dyzmy":patriota (usunięte przez administratora) A teraz konkret.jobon vs. Duży konkurent- horyzont zdarzeń i patrz co się dzieje: 1. Brak 13-tki, ale jest stazowe 15 zl za każdy rok pracy- na fajki 2. Buty dopiero po 3 miesiacach- oj kp! 3. Brak forsy za przestojówe. 4. Niejasne formy rozliczania. Nikt tego nie rozumie więc niewielu wnioskuje o pasek placowy- pasek tylko na rządanie. Wnioskować musisz każdego miesiąca! 5. Dojazd we własnym zakresie i na swój koszt. Pewno więcej tych kwiatków ale trzebaby pomyśleć. A teraz ci pojadę po ambicji. Jak jesteś facetem to zamiast płakać pojedziesz i sprawdzisz co mowie. Poinformuje kolegów którzy tam zostali że pojawi się pomocnik. Powodzenia

@Umiarkowany patriota

Hej kochani. Czy sa przyjecia do pracy w firmie jobon ijakie stawki i jaki dzial polecacie. Pozdrawiam pracujacych..

@Sliziutka

masz fajną ksywkę, chłopaki pewno za tobą szaleją. Zostań w branży -mimo wszystko robota w fabryce do lekkich nie należy. Pozdrów koleżanki.

@Umiarkowany patriota

To odradzasz prace w firmie jobon. Kolezanki pozdrowione. Pozdrawiamy chlopakow z jobon. Buziaczki dla was

@Umiarkowany patriota

Uderz w stół a nożyce się odezwą mawiała pani od polskiego... Niczego nie odradzam czytaj ze zrozumieniem

@Umiarkowany patriota

Ok nie denerwuj sie. To jaki dzial polecacie mimo wszystko w tym jobonie.

Bla bla
@Sliziutka

Żadnego....mijaj z daleka tą firmę

@Bla bla

Dziekuje za odpowiedz. Az tak tam zle jest w tym jobonie. Jedni chwala inni nie to jak jest w koncu.

panPaweł
@Umiarkowany patriota

dzięki twej subtelniej i jakże inteligentnej porady stałem się lepszym człowiekiem takich ludzi jobon potrzebuje

Umiarkowany patriota

Przejdź się zobacz, być może się mylę w końcu jestem tylko z krwi i kości. nigdzie miodu nie ma, a byłem gdzie było gorzej więc nie będę płakał że jest źle.

@panPaweł

paniePawle kochany stawać to może się pan dla swojej rodziny nie dla mnie. Na forum pojawiają się opinie a nie porady! A opinia nie jest inteligentna (bo to nie fizyka kwantowa) tylko rzetelna. Powodzenia, dbaj o moje i swoje zdrowie i zakładaj Mache!

@panPaweł

Coś mi odpowiedz do posta paniePawelku nie weszła więc jeszcze raz. 1. Lepszym człowiekiem możesz stać się dla rodziny (a nie obcych facetów) 2. Na forum wyraża się opinie nie porady (to raczej jasne także dla dziecka) 3. Nie ma w postach niezwykłej inteligencji( to nie przedmioty ścisłe ) ale mam nadzieję że było rzetelnie. Nie będę już odpisywał bo ludzie którzy sami sobie wybrali zawód i miejsce pracy a wylewają łzy są (nie chce nikogo urazić ,sami sobie dokończycie). Powiedzmy że sami sobie winni. Czas komuny dawno się skończył tu nikt nikomu nie daje za darmo. W Stanach ludzie często po kilkanaście razy zmieniają pracę, a kilka razy się przeprowadzają z konieczności za chlebem. Nie ma studiów bezpłatnych, więc na starcie generują się długi ... etc.Do Polski też to dojdzie ale w mniejszej skali bo kraj mniejszy. To pewne jak całkowita zapaść zusu która na pewno w końcu nastąpi. Szkoda oczu i (usunięte przez administratora) już przetrząśnięte, dobranoc.

XD
@Umiarkowany patriota

człowieku weź ty już nic nie mów dobrze wiesz że tak nie powinno być i skończ te swoje (usunięte przez administratora)bo nie masz racji :) że jesteś jaki jesteś to winna już twego wychowania a że byłeś w gorszych miejscach to nie masz się czym chwalić trzeba tak robić żeby było lepiej Umiarkowanacebulo z jobonu wiadomo że to piszesz te wypociny dla kogoś :)) brawooo że się dałeś tak omamić i sprzedać

@XD

Bauwanku. Nikt mnie nie kupił, po prostu nie płaczę jak jakiś jeleń tylko idę tam gdzie mi lepiej. Zrób to samo i zabieraj się stąd jak jest tak źle .

On
@Umiarkowany patriota

Miałeś nikogo nie obrażać, a tu proszę inteligent (usunięte przez administratora),ale się wysilasz. Pisz rozprawy naukowopsychologiczne, minąłes się z powołaniem!!!!!!

@On

(ad admin. Mój post z wczoraj ostał usunięty mimo i nie złamałem regulaminu) Proszę o uwagę bo to Wstęp do poważniejszej rozprawy naukowej teraz bedzie: _ zdaje się że słyszę Dziadka Mroza. Kierunek jobon. Mieliście rację. Trwałem w błędzie. Łatwa forsa to nie mit. Teraz to mnie głupio. Jaka szkoda że tak późno. BEdziemy siE żEgnali. Niczego mądrego i tak nie usłyszę, a szkoda oczu na pusty lament. Przez ostatnie 3 tygodnie tak wam nakopałem (usunięte przez administratora) , że chyba więcej się nie da. Wywaliłem cały bębenek, ale nie ma ofiar, bo to było na kapiszone- większe strupy ponoszą nastolatki, nawalając się, poduszkami po szkole (powinny przechodzić regularne badania kontrolne). Pożegnam swojskim wstępem Pakowacza (zyskujesz punkty już za samo pochodzenie i masz niezły styl) ,mantra: "Śmiać mi się chce jakie z was lenie". Pa.

@Umiarkowany patriota

ty zapracowany brygadzisto dziękujemy ci za to że robisz to w obronie firmy sam tylko posługujesz się innymi nigdzie nie pracowałeś tak na prawdę tylko dyrygujesz innymi i tobie się wydaje że tu zabłyśniesz hahahah czym? swoja głupta że nic z tym nie zrobisz cielaku żeby było lepiej tylko łoooo myster Janusz cebula s passata bedzie gadał łooo wam sie nie chce lenie tak masz racje nam sie nie chce użerać od 6 rano z takim mondrymi jak ty inaczej tylko zrobić swoje i iść do domu a nie szarpać sie z takim jak ty nie masz sie na czym wyżyć to czep się swojej baby nie masz czego nara cebulo ty wielki pracusi za dychę

Wredota

Super mamy związki zawodowe nic już nie załatwiają pozytywnie Mikołaj już tuż A obietnice znikają jak śnieg w zimie ...... Nie dość że urlopy nam zabraknie ma pandemie to jeszcze pracować do końca roku nie popisaliscie się nie dziwne że ludzie wycofują się gratulacje...dalej uzupełniaj Pan środki dezyfekujace wesołych świąt ????????????

Pakowacz

Czy ktoś mógłby wyjaśnić w końcu co ze świętami? Bo wersji chodzi 3 po zakładzie.

jebon
@Pakowacz

Bo to "CH" nie zakład, co nie informuje pracowników o ustaleniach. Nic nie można zaplanować na święta. Wszystko w tajemnicy a dla pracowników informacja ostatniego dnia.

Lysy

Znów zakład zrobił nas w konia tym razem z wczasami pod gruszą oby tak dalej pozdrowienia dla Pana związkowca

Ktoś tam
@Lysy

O proszę. I tak się robią plotki w tej firmie. Rozmawialiśmy z Panem związkowcem to mówił, że wszystko będzie wypłacone 10 grudnia. Wypłata + 13 pensja + Mikołaj + wczasy pod gruszą. Słabo że w jednym terminie (mam nadzieję, że podejmą decyzję żeby jednak zrobić dwa przelewy). Pozdrawiam Joboniarzy! Nie dajmy się!

On
@Ktoś tam

Ale różowo to wygląda. To dopiero plotki. Ha,ha,ha......

Olka
@Ktoś tam

A właśnie podobno nie będzie wczasów płaconych

Xdxdxdxdd
@Olka

To akurat wszyscy mówią. Najpierw miało. Być 27 wypłacone, teraz razem z wypłata, a jeszcze inni gadają, że w styczniu. Nikt nic nie zapłaci, w co wy wierzycie? ????

Miły

Zakład znowu zrobił nas w (usunięte przez administratora) tym razem z wczasami pog gruszą oby tak dalej

Zaniepokojony

I co z tematem koronawirusa w firmie Jobon? Czy 130 pozytywnych wyników na 200 wykonanych testów nie powinno być przesłanką do zmiany systemu pracy??? Jeszcze w sobotę ludzie chodzą i mieszają się na zmianach. Kiedy w końcu ludzie zrozumieją, że muszą sami troszczyć się o własne zdrowie i życie, bo jak widać władze firmy nie interesują się losem pracowników i ich rodzin...

York

Miałem sen A w tym śnie wszyscy byli wolni od korona wirusa. Miałem taki sen. Musimy wszyscy wsiąść się do rzetelnej pracy i zapomnieć o korona wirusie a wirus sam sobie w końcu pójdzie. Miałem taki sen.

Dieter Buken

Bardzo dobry zakład pracy

oni
@Dieter Buken

To przyjdź na 6 rano i wyrób normę to zobaczysz czy tak fajnie jest w bidonie. Najlepiej zawitaj na montownię. Potem zgarnij zapłatę i wymyśl jak za ten hajs utrzymać rodzinę...

Zwolniona krasniczanka
@Dieter Buken

Nie napisałeś ktory dobry zakład ,bo chyba nie chodzi o krasnik .w którym pracuje się tylko do końca umowy próbnej .pozdrawiam zadowolonego,?

###
@Zwolniona krasniczanka

Zwolniona Kraśniczanko, jeżeli Twoja jakość szycia była podobna do poprawności Twojej pisowni, to nic dziwnego, ze nie masz przedłużonej umowy.... Może popracuj trochę nad interpunkcją. Jeszcze dodam mały komentarz do Twojego poprzedniego posta, Geld, piszemy z literką . Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Inna krasniczanka
@###

Nie wiem co ma znajomosc pisowni do jakosci szycia. Chyba nie trzeba byc po studiach polonistycznych aby dobrze sztc. Dziwne porownanie. To, ze zwalniane sa dziewczyny po 3 miesiacach wiedza wszyscy w Krasniku oraz to, ze firma nie cieszy sie dobra opinia.

Ty i ja
@oni

Najgorszy dzial to montownia... W ogole jak najdalej od jobonu.... Do tej pory lecze chory kregoslup a teraz pandemia i blada (usunięte przez administratora) z tym wszystkim. Tam trzeba konskie zdrowie i nerwy stalowe za te nedzne grosze. Pozdrawiam wytrwalych

Piekna
@Dieter Buken

Hej mam pytanie czy sa przyjecia do pracy w firmie jobon.

Zaniepokojony

No i co powiedzą władze Jobonu na fakt, że na 200 testów na Covid-19 pozytywnych było aż 130??? Dalej nic się nie dzieje ??? Wstyd i sprowadzanie nie niebezpieczeństwa utraty życia i zdrowia ludzi!!! Widać jaki jest szacunek do pracownika. Jeśli ktoś umrze, to wasze sumienie drodzy prezesi!

@Zaniepokojony

Te testy są g. Warte. Znany przypadek polki z okolic co zatrudniała Ukraińców i posłała testy do sanepidu... swoje. Połowa była pozytywnych a połowa negatywnych. Jest w necie więc raczej prawda. G. To warte lekarze nawet nie są w stanie odróżnić zakażeń wirusowych od bakteryjnych, dlatego walą antybiotyki bez oporu. Konsultant krajowy apelował niemal co roku by robić to umiarem. Niech mi więc ktoś mądry odpowie jak te bidy są w stanie odróżnić grypę zwykła od covida lub zwykłego przeziębienia. Serio.

Xdxdxdxdd
@Zaniepokojony

Przecież trzeba robić, to co mogą zrobić? Nie interesuje ich to, że na każdym dziale brakuje kilkanaście osób. Materiał musi zejść, nie ważne, że ludzie nie mają już siły. Nie było tyle zachorowań, to zmniejszyli zamówienia, teraz nie ma ludzi, a zamówienia zwiększone. Paranoja

Xdxdxdxd

Dział 8, tapicernia, szczyty. Jedno wielkie ognisko wirusa. Jedna osoba z wynikiem pozytywnym. Kolejne 5 osób na chorobowym. Ludzie łykają tabletki przeciwbólowe, bo każdy ma problemy z bólem głowy itd. Zamiast trzymać ich wszystkich w kupie, rzucają po innych działach żeby dalej roznosili. Kierownik chodzi tylko i liczy ile osób jest w pracy. Każdy jest bez siły, łącznie z szefostwem.

Tapi

Wiem rodzina stałe mi powtarza ale kiedy przynoszę forsę na moment zamykają mordy. God bless you all!

Swurus

W autobusach masek na twarzy brak. Bo po co siedzi paru takich opiewakow bo co tylko on i ona najmądrzejsi. Przemieszczajacy się ludzie po hali masek brak na twarzy. Po kryjomu się wpiepsza tabletki. Trzy osoby z grupy ma covid a czwarta pipierdziels bez maski po hali i po autobusie Na gwałt kontrole i mandaty bo wiele ludzi pozabijają!!!!!

Negatywny

Oj kierownictwo nie chce się kłócić za mocno z załogą o te maseczki... Kiedyś zwróciłem uwagę w szatni staremu tapicerowi zbeształ mnie stary zberet. I co teraz kto ma na kogo wywalone panie romanie?

Ktoś Tam

O jakich maseczkach mowa? Chyba nie wiele osób jest stanie wytrzymać 8h w maseczce i wyrabiac cyfrę ???? w czasie pracy musimy oddychać! Przejść się po hali jak WIELKIE WZOROWE KIEROWNICTWO w maseczkach to i ja mogę. Maski niestety kolidują z ciężka, fizyczna pracą. Covid? (usunięte przez administratora) Poza tym.. Czego wy oczekujecie od niemieckiej firmy? Poszanowania? Godnego wynagrodzenia? Troski o zdrowie? Śmiechu kupę. Hehe. Pozdrawiam wytrwałych w Jobonie????

Anka
@Ktoś Tam

Ciekawe jak będziesz oddychał jak zabraknie dla Ciebie respiratora!

@Ktoś Tam

Iść pracować do Polaka zobaczysz czy więcej zapłaci...

Uwaga uwaga! Koronawirus w Jobonie! Już około 10 przypadków potwierdzonych! Ludzi nikt nie bada, nie ma badań przesiewowych! Ludzi z autobusów wysyłają na 2-4 dniową kwarantannę po czym wracają do pracy. Tylko autobusy bez względu na to z kim chory miał kontakt w fabryce! Najnowszy przypadek dotyczy pani z logistyki, która chodzi po wszystkich działach zbierając np. pokrowce do poprawy zanosząc je na szwalnie gdzie również jest wirus i po poprawie z powrotem na górę częstować wirusem. Chora sytuacja bo nie chcą zamknąć na 2 tyg żeby uniknąć pandemii w zakładzie! Już pewnie z 300 osób chodzi chorych ale co tam, cyfra najważniejsza!

Pakowacz

Haha Koranawirus weź człowieku włącz myślenie a jeżeli taki jesteś przestraszony to idź na zwolnienie i nie wypisuj głupot pozdrawiam

Od początku pandemii stwierdzono łącznie 5 przypadków zakażeń. Wszyscy zainfekowani zakazili się poza miejscem pracy. Ci, którzy zakończyli kwarantannę nałożoną przez SANEPID powrócili do pracy. Procedury postępowania zostały narzucone firmie przez SANEPID, zaś propozycja Jobon wykonywania testów przesiewowych metodą RT-PCR pracownikom została przez SANEPID odrzucona, mimo że Jobon zadeklarował się pokryć ich koszty. SANEPID oświadczył, że nie uzna wyników tych testów. Jobon jest jak najbardziej zainteresowany tym, by pracownicy byli zdrowi. Na terenie zakładu obowiązują obostrzenia w formie zachowywania dystansu społecznego min. 1,5m, obowiązku zakrywania ust i nosa jeśli nie ma możliwości zachowania dystansu lub w sytuacjach kiedy pracownik przemieszcza się między stanowiskami pracy lub wydziałami a także w autobusach. Firma zapewnia też płyn dezynfekujący. Należy jednak zaznaczyć, że środki ostrożności odnoszą skutek tylko wtedy kiedy się ich przestrzega.

Barti
@Jobon sp .z o.o.

Proszę Państwa! W szatni max 5% osób nosi maseczki. Na klatkach schodowych tak samo. Wózkowi ani jeden a jak już to na brodzie. Logistyka masakra! Rozniosą po całym zakładzie jak tylko się pojawi. Brygadziści i mistrzowie bezradna grupka (usunięte przez administratora), boją się lub nie widzą problemu. Bagatelizują...? Popatrzeć na to towarzystwo to aż ciarki idą po plecach. Każdy ma w rodzinie albo małe dzieci lub starsze osoby, rodziców, dziadków. Jak można nie mieć wyobraźni, żeby nie nosić maseczki i narażać inne osoby na zdrowie! Powinni w zakładzie walić kary finansowe po całości dla sceptyków! Ta (usunięte przez administratora), którą przywozi się w autokarach z wioch nie wierzy, że jest jakaś choroba zakaźna powodująca zgon.

Peyo
@Barti

A z której metropoli jesteś Ty, Barti? Bo mi się wydaje, że ZASCIANEK to sposób myślenia a nie miejsce zamieszkania.

Pan
@Jobon sp .z o.o.

gdzie sa te pieniadze za urlopy? czy to już poszło w niepamięć

W minionej dobie: Ognisko Jobon - faza rozwojowa -liczba osób potwierdzonych w ognisku: 15 -liczba osób z kontaktu poddanych kwarantannie: 235 -liczba osób przekazanych do szpitali: 0 -liczba osób w izolacji domowej: 15

@Marta

Jobon, ognisko Covid19 - faza rozwojowa, dane z wczoraj: -liczba osób potwierdzonych w ognisku; 17 -liczba osób z kontaktu poddanych kwarantannie: 43 -liczba osób przekazanych do szpitali: 0 - liczba osób w izolacji domowej: 17 Brawo!

BYŁU
@Jobon sp .z o.o.

czyli pieniędzy za urlopy już nie będzie tak? oki rozumiem

Weteran w jobonie
@Peyo

Masz racje ciemnota miejska z niego Bozia rozumku poszczedzila żenada

Solar

Ludzie przestańcie pisać gupoty bo będę musiał dzwonić na psy. To jeden z lepszych zakładow w jakim pracowałem. NIESZCZĘŚNI KRZYKACZE !

Covid
@Solar

No istny raj dla covid -19. Niedługo to na kwarantannie lub w szpitalu będzie pół zakładu. Wprost idealne miejsce pracy :))) weź chłopie nie pisz tu pochwał, bo to (usunięte przez administratora) i kilo mułu. Pracownika mają daleko, aby tylko norma się zgadzała.

antyvir
@Covid

Wczoraj na drugiej zmianie na montowni koordynator i kilku z logistyków 8 godzin bez maseczek roznosiło zarazki po wydziale... W szatniach i korytarzach w maseczkach może z 5 osób. Herr Polski wycieczki po zakładzie oczywiście bez maseczki... I co, nikt nie upomina, nie egzekwuje nakazów a zachorowań przybywa w zastraszającym tempie. Może czas wysłać Panów na wycieczkę do szpitala niech zobaczą na własne oczy.... .

Boro
@antyvir

Róbcie takim zdjęcia i wysyłajcie do sanepidu i policję to zapłacą

Solar
@Covid

Nie czaje o co chodzi z tym mułem chyba zarazek zaatakował pień mózgu. Wiem tylko że w regionie w meblance zasuwałem ciężej a brałem groszowe kwoty, a lidera jak będzie szedł z kierownikiem po hali bez maseczki to zszywkami z pistoletu załaduj bo zrobili faktycznie nietakt. Z wyrazami szacunku... I weź się zdrzemnij.

Zostaw merytoryczną opinię o Jobon sp .z o.o. - Zwierzyniec

• Jak się pracuje w Jobon sp .z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobon sp .z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 245.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobon sp .z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 228, z czego 43 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jobon sp .z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jobon sp .z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jobon sp .z o.o.