Trans Serwis Władysława Burkowska

Wrocław

Opinie o Trans Serwis Władysława Burkowska

Karolina

POLECAM TRANS SERWIS to dobra i solidna firma . Tanie i terminowe usługi , miła i rzetelna obsługa

Adam A

Polecam Trans Serwis , miła i sympatyczna obsługa , od długiego czasu wysyłam przesyłki tą firmą , zawsze przesyłki dochodzą terminowo i bez komplikacji.

dario

Polecam Trans Serwis szybki i tanio transport miła i profesjonalna obsługa.

uyoo

Gorąco polecam! Profesjonalna obsługa, miły kurier a przede wszystkim szybko i tanio , bezproblemowa realizacja zleceń.

Student

Polecam tę firmę! Szybkie i sprawne dostarczenie mojej przesyłki na czas sprawiło, że będę korzystać z państwa usług przy każdej możliwej okazji! Solidnie i tanio, nawet międzynarodowo.

Nagler

Polecam firmę Trans Serwis Przesyłki Kurierskie , to dobra i solidna firma . Często wysyłam przesyłki zarówno krajowe jak i międzynarodowe. Zalety Przesyłki dochodzą terminowo i bezpiecznie. Szybko i tanio , bardzo dobry kontakt i miła obsługa z Biurem Obsługi Klienta . Rzetelna informacja na każdym etapie wykonywania usługi.

Zostaw opinię o Trans Serwis Władysława Burkowska - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trans Serwis Władysława Burkowska