Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STB TRANS Sp. z o.o. w Groblice

Kandydat

Rzeźnia! Nie przestrzegają czasu pracy kierowcy! Twierdząc, że to Ty nie wyrabiasz się z pracą.... Po 12 latach w branży! Nie masz ADR? To nic, musisz to załadować tak czy siak! Na własną odpowiedzialność... Te brednie odnośnie płacy hahhaah! Podczas rozmowy obiecane gruszki na wierzbie! Realia? Właściciel mętnie tłumaczy brak premii sytuacją pandemiczną bla bla...Żałosne tłumaczenie dymania pracowitych ludzi! Samochody w stanie opłakanym! Trzymajcie się z daleka!

Rekomendacja

Witam Zgadzam się z poprzednikiem, atmosfera spoko, relacje pracownik-szef są naprawdę dobre. Zarobki ok. Jeżeli ktoś się zastanawia to szczerze polecam. Dodam że pracuje w firmie ok pół roku i właśnie w związku z dobrą atmosferą planuję tu zostać. Wszystkie informacje podczas 1 spotkania miały pełne odbicie podczas późniejszej pracy co nie u każdego pracodawcy jest normą. Pozdrawiam

Majkel

Witam, Pracowałem w STB jakiś czas i ogólnie złego słowa powiedzieć nie mogę. Szef Jarek od samego początku do końca bardzo w porządku, życiowy, normalny człowiek. Atmosfera fajna (Imprezy, spotkania firmowe) Pozostali kierowcy bardzo pomocni i służący dobrymi radami. Praca nie najłatwiejsza, ale początki nigdzie nie są proste. Zarobki również bardzo przyzwoite. Polecam :)

Administrator Nowy wpis

Aplikowaliście na stanowisko Murarz w STB TRANS Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie STB TRANS Sp. z o.o.?

@Administrator

Rozgłos jaki uzyskaliśmy ostatnio dzięki osobom zwolnionym z pracy za karalne naruszenia, nie służy dobrze wizerunkowi firmy. Z racji, że są to byli pracownicy, którzy dopuścili się wykroczenia, a nawet przestępstwa poprosiłem zespół gowork o wycofanie niesprawdzonych i nieprawdziwych, ale za to bardzo negatywnych opinii. Niestety w odpowiedzi usłyszałem, że zespół goworka ma 21 dni na rozpatrzenie mojej prośby - nadmienię, że cały czas szukamy nowych pracowników, którzy z łatwością mogą wejść i przeczytać nieprawdziwe opinie o firmie, a przez to nie zdecydować się na pracę. Jakby tego było mało zespół goworka sam umieszcza posty i zapytania o rekrutacje na stanowiska, które nie są związane z naszą branżą, tylko po to, żeby nikt nie zapomniał o komentarzach. Z poważaniem Jarek STB

Sraczaan

na umowe najniższa krajowa reszta (usunięte przez administratora), jeśli masz farta to dostajesz 4000 brutto na umowe a reszta żeby dorównać do 4000 netto jest (usunięte przez administratora), tracą na tym pracownicy bo odprowadzane są mniejsze składki na ich emerytury i jak się szefowi coś nie spodoba to zapomnij o tym co masz dogadane "na gębę" dostajesz tylko to z umowy i masz plecy finansowe z tłumaczeniem że reszta to premia i nie zasługujesz, spóźnisz się na zebranie 5 minut? 300 zł na wypłacie mniej, totalny dziadtrans nie polecam... zmarnowany czas zdrowie i nerwy... jeszcze jego teksty jak się napierdolił na imprezie firmowej "zawsze byłem (usunięte przez administratora) i każdego będę traktował jak (usunięte przez administratora) każdego będę gnoić bo (usunięte przez administratora) mogę"

@Sraczaan

Nick-i „Sraczan” i „Twój stary” to jedna i ta sama osoba, co bardzo łatwo można zauważyć po poziomie wypowiedzi. Pan porozmawiał sobie sam ze sobą, próbując na siłę pokazać, jaką jesteśmy niedobrą firmą. Jest to osoba, która po tym, jak dopuściła się (usunięte przez administratora) i kradzieży została zwolniona dyscyplinarnie. Jak widać kolejny anonim, który użył portalu GOWORK, aby pożalić się światu jaki jest pokrzywdzony przez los, przy tym oczerniając firmę i obrażając jej pracowników, którzy tworzą zgrany i fajny zespół, już od paru lat. Z poważaniem Jarek STB

Borys

Pracowałem w firmie kilka dobrych lat, byłem ustasfakcjonowany atmosferą w firmie. Pracodawca to równy gość, wymagający, ale wspierający i doceniający swoich kierowców. Cieszę się, że mogłem być częścią zespołu i zgranego teamu. Wspólne imprezy i wyjazdy integracyjne - niezapomniane. Rzadko w dzisiejszych czasach zdarza się, aby szefostwo tak chciało integrować zespół.

Siara
@Borys

troszkę cię pozmieniało od wyprowadzki szefa na szczodre, kupił połówkę bliźniaka i się poczuł milioner i aktualnie gnoi ludzi

@Borys

Dziękuję Borys za miłe słowa ;) Jak widać można przepracować u nas kilka lat i rozstać się w zgodzie nie paląc za sobą mostów. Pozdrawiam Jarek STB

@Siara

Drogi kolego skoro nawet nie potrafisz się przedstawić, to już świadczy o Twojej odwadze i prawdziwości Twojej opinii. Do tego korzystasz z mojego prywatnego nick-u. Łatwo oczerniać kogoś anonimowo, myśląc, że nie poniesie się z tego tytułu konsekwencji, tylko dlatego, że postanowiłeś po kilku latach współpracy dopuścić się najzwyczajniej w świecie (usunięte przez administratora) Mam nadzieję, że następny pracodawca pozna się na Tobie szybciej niż my. Poza tym przekazywanie nieprawdziwych informacji odnośnie firmy, jest karalne. Z poważaniem Jarek STB

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w STB TRANS Sp. z o.o. na stanowisko ELEKTROMONTER/ ELEKTRYK? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Na jakie zarobki można liczyć w firmie STB TRANS Sp. z o.o. na stanowisku Kierowca? Czy pracownicy dostają premie?

Siara
@Administrator

bus 3500 brutto ciężarowy 4000-5000 brutto premia oczywiście jest, masz wypłacone netto z umowy na konto a reszta w kopercie dorównanie do kwoty brutto

Kandydat

@Pracownik

No sory kolego, ale jak po 12 latach pracy ty pracujesz ponad normę, to chyba jest coś nie tak, ja swoją pracę robię w 7 godzin. ADR mają wszyscy pracownicy, którzy są zatrudniani, chyba, że przyszedłeś na dzień próbny, no to sory, jakbyś popracował dłużej to pracodawca Cię wysyła obowiązkowo. Premie też dostajemy wszyscy, narzekać nie mogę. Nie wiem gdzie pracowałeś, ale chyba nie w STB. Pozdrawiam.

P.N
@Pracownik

Jeśli to napisał ten co myślę że napisał to powtarzany około 10 razy do skutku egzamin kwalifikacji powinien być dobrym odzwierciedleniem tego z jakim wyspecjalizowanym i bystrym zawodnikiem mamy do czynienia. Ja to sie dziwie ze za to wszystko jeszcze ci jarek dopłacać nie kazał.(usunięte przez administratora)

STB TRANS Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska Dekarz. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach?

Sraczaan
@Administrator

szukają ludzi którym brakuje klepki bo tylko tacy są w stanie tam robić

twój stary

w rok czasu obrót o 180 stopni z człowieka w (usunięte przez administratora) gdzie był pomocny człowiekiem tak nagle pazerniak który Cię przytnie z wypłaty choćby złotówkę nie po to żeby zarobić na tobie ale żeby Cię upokorzyć, zaraz mój komentarz zaraz dostanie mnóstwo łapek w doł bo jest od razu na grupie firmowej pisane gdzie pracownicy muszą wejść i co napisać zrobić zagłosować

Sraczan
@twój stary

prawda w oczy kole

Czy w STB TRANS Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

.K

Będziesz pierwszy

Byli :)

Jak się pracuje z ludźmi z STB TRANS Sp. z o.o.?

DonDiego

Witam, w STB Trans zacząłem moją przygodę z ciężarówkami i bardzo się cieszę, że właśnie tutaj trafiłem. Praca jest wymagająca, ale jak wszędzie na stanowisku kierowcy. W firmie tej jednak można zawsze liczyć na wsparcie i pomoc, zarówno reszty kierowców jak i szefa, co znacznie ułatwia pracę podczas zdobywanego doświadczenia. Płace, urlopy, integracje, wszystko tak jak należy. Zachęcam do współpracy!

@DonDiego

Dziękujemy za zaufanie ;)

Dziku

Nazwą firmy mówi sama za siebie Solidnie Tanio Bezpiecznie, współpracownicy pomocni, z poczuciem humoru i dużym dystansem, startowałem bez żadnego doświadczenia, tutaj to nie problem :) prezes przede wszystkim człowiek który podchodzi po ludzku bez zbędnego dystansu

Jan
@Dziku

Mówisz że startowałeś bez doświadczenia. Powiedz mi w takim razie czy dla takich pracowników są przygotowane jakieś szkolenia w STB? I ile można zarobić na samym początku? :)

Dziku
@Jan

Na początek masz tłumaczone wszystko krok po kroku, jak nie zrozumiesz 5 razy to Ci wytłumaczą 6 raz, jedziesz z drugim kierowcą z bliska przyjrzeć się robocie, nie jest nikt rzucany na głęboką wodę, później jak podjąłem decyzję że tak, chcę tu pracować to wszelkie wymagania typu psychotesty, bhp itd.. wcześniej byłem jako na przyszkolenie

.K

Polecam

Jan
@.K

Ale co konkretnie polecasz? Piszesz to jako pracownik czy klient STB Trans? Fajnie że zostawiłeś swoją opinię, ale może jednak napiszesz coś więcej, wymienisz chociażby plusy i minusy STB Trans? Czekam na więcej informacji. :)

Martyna

@majkel możesz coś więcej napisać o zarobkach?

Były prscownik
@Martyna

Tak. Poniżej godności.

Ja
@Martyna

A co Cię Pani Martynko interesuje? Płaca zasadnicza, nie najniższa krajowa + dodatki za nadgodziny, dyżury, ekwiwalent za pranie odzieży. Jest Pani zainteresowana pracą kierowcy?

Co wchodzi w socjal STB TRANS Sp. z o.o.?

Kiedyś zatrudniony

Nic ????

Majkel

@Majkel

Bardzo dziękujemy za miłą opinię. Polecamy się na przyszłość ;) Pozdrawiam Jarek

@Majkel

Szef bardzo ściemnia na rozmowie odnosnie zarobków, stwierdzając w kluczowym momencie, że trudne czasy nastały.. Być może premia będzie na święta ????Kierowcy.... W kwestii pomocy... WALKA O PRZETRWANIE!

Rekomendacja

@pracownik

Ale propaganda ????

Stary busiarz, młody solówkarz

Firmę wraz z załogą w 100% polecam, praca tak jak już wspomniano, nie należy do najłatwiejszych, ale współpracownicy wraz z szefostwem pomagają sobie nawzajem i w miarę możliwości dbają o atmosferę (co po konsultacji z kierowcami od "konkurencji" nie jest normą). Poza pracą, którą oczywiście trzeba wykonać jest po prostu normalna ludzka atmosfera. Organizowane są imprezy firmowe, oraz wyjazdy , finansowane w 95% przez STB. Mi osobiście firma załatwiła dofinansowanie do zrobienia prawka na C , C+E oraz kwalifikacji zawodowych. Podsumowując, firmę bardzo polecam, lecz trzeba mieć świadomość , że charakter pracy w tej branży jest dość ciężki i stresujący, szczególnie na początku. Ja osobiście polecam, po ponad rocznym angażu w STB.

@Stary busiarz, młody solówkarz

Dzięki Stary Busiarzu ;) Jak widać jak się chcę to można pracować i być zadowolonym z tego co się robi. Pozdrawiam

Jarek STB

Dziękujemy za jakże "pozytywną" opinię. Na szczęście pozostałych ponad dwudziestu kierowców jest zadowolonych. Pozdrawiam

Xxc

Nikt nie wie jak jest póki sam tam nie będzie pracować! Praca tam do łatwych nie należy, wiąże się z dużą odpowiedzialnoscia. Pracodawca jest w porządku, pomocny , wyrozumiały. Mało takich ludzi jest na rynku pracy. Już tam nie pracuję ale złego słowa na szefostwo powiedzieć nie mogę.

@Xxc

Dziękuję bardzo Xxc za opinię i miłe słowa. Praca kuriera do łatwych nie należy, jakby się wszystkim wydawało na pierwszy rzut oka. Jednak staramy się sobie wzajemnie pomagać, aby atmosfera w firmie była jak najlepsza.

Zostaw merytoryczną opinię o STB TRANS Sp. z o.o. - Groblice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w STB TRANS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy STB TRANS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STB TRANS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, a 2 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

STB TRANS Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 19 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

STB TRANS Sp. z o.o.