Niezapominajki Katarzyna Szczech

Poręba

Opinie o Niezapominajki Katarzyna Szczech

D

Nie zgadzam sie z negatywnymi opiniami o właścicielce firmy. Pracowałam w niezapominajce i wiele się nauczyłam od Pani Kasi. Od samego początku jeździła osobiście ze mna na animacje i pokazywała jak pracuje z dziećmi. Powili mogłam prowadzić je sama aż doszło do momentu gdy byłam samodzielna i mogłam juz jeździć na zlecenia bez niej. Dodatkowo zawsze byłam dowożona do pracy a kasa jest zawsze na czas. Jedyne czego wymaga ten pracodawca to uśmiech w pracy i punktualność. Polecam serdecznie tego pracodawcę.

Gość

No chyba żeczywiscie ktoś musi nie lubieć tej właścicielki bo nawet dwa razy zrobił wpis ze swoim nickiem :). Żenada jacy ludzie potrafią być bezczelni pisząc takie rzeczy wiedząc, że ona sie nie dowie kto to. Powinnaś sie zastanowić dwa razy zanim wydasz o pracodawcy złe zdanie. Nigdy bym cię do pracy nie przyjął i mam nadzieje, że nie jesteś w moim zespole żmijo.

kasia

Przychylam sie do poprzedniej wypowiedzi. Praca przyjemna. Jesli ktoś lubi dzieci to praca ta bedzie sprawiac wiele przyjemności. Niestety, da sie odczuć, że Pani K. chodzi w chmurach, traktując pracowników jakby byli jej poddanymi.

kasia

Praca z dziećmi bardzo fajna. Niestety Właścicielka to przerost formy nad trescią:( Bardzo wysokie mniemanie o sobie i swojej pozycji życiowej i materialnej. Traktuje wszystkich z góry. Niech zejdzie w końcu ba ziemię. Mimo wszystko praca z dziećmi bardzo przyjemna i fajna.

Zostaw opinię o Niezapominajki Katarzyna Szczech - Poręba

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Niezapominajki Katarzyna Szczech