Opinie o Hand-Mix Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Staniak w Pulawy

Hand-Mix Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Staniak
counter
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 285 dni.

Jaka jest kultura pracy w Hand-Mix Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Staniak? Obowiązuje typowy dress code?

Karolina i Paweł Nowy wpis

Wraz z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy Hand Mix. Współpraca z wami to czysta przyjemność. Z pewnością możemy polecić usługi firmy kolejnym parom planującym ten najważniejszy dzień w życiu.

Marcin D Nowy wpis

Godny polecenia DJ. Profesjonalna obsługa. Postanowiliśmy zaufać Panu (usunięte przez administratora)i zostawiliśmy mu wolną rękę jeśli chodzi o dobór muzyki. Bardzo dobrze wybrał repertuar pod naszych gości. Wszyscy uczestnicy wesela byli zadowoleni i dobrze się bawili. Szczerze polecam.

Michał Nowy wpis

Jeżeli szukacie DJa/Wodzireja na wesele, a DJ Kris będzie miał wolny termin nie wahajcie się ani sekundy! Krzysztof poprowadził nasze wesele i była to najlepsza impreza weselna na jakiej byłem. Bawili się wspaniale zarówno goście z miasta, jak i ze wsi, młodzi i starsi. Klimat super, biesiada, oczepiny, zabawa po prostu rewelacja! Polecamy z żona z całego serca :)

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Arkadiusz

Wybraliśmy tą firmę i nie żałujemy, za jednym podejściem, załatwiliśmy DJa, kamerzystę, fotografa, a jak by ktoś chciał to może i samochód od ślubu wynająć, jednym słowem firma Hand-Mix posiada wszystkie usługi w jednym miejscu. Polecam serdecznie.

Weronika

Witamy bardzo serdecznie ;) Chcielibyśmy z całego serca podziękować ekipie HAND MIX za tak wspaniałą pracę jaką wykonaliście kamerując nasz ślub i wesele ;)! Film niesamowicie nam się podobał, widać że wkładacie wszystkie swoje możliwości i przede wszystkim serce w to by film, który ma być pamiątką na całe życie nie jednych nowożeńców był najlepszy w swoim rodzaju!.Jesteśmy przekonani, że dokonaliśmy najlepszego wyboru, dzięki Wam mamy przepiękny i profesjonalny film upamiętniający najważniejszy dzień w naszym życiu. Jesteśmy Wam niezmiernie wdzięczni, że byliście tam razem z nami ;) Jesteście niesamowici.

kasia83.radom

WItamy:) razem z Żoną chcieliśmy bardzo wam podziękować za wspaniałą pamiątkę z naszego ślubu . Współpraca z Wami to czysta Przyjemność ,fachowa, profesjonalna i szybka obsługa , dużo pomocy i podpowiedzi z waszej strony sprawiły że wszystko przebiegło na spokojnie tak jak ma być, nic dodać, nic ująć . Narzeczeni jeśli planujecie wziąć ślub to firma HandMix z Puław jest dla Was najlepszym rozwiązaniem :) Dziekujemy:):):)

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Hand-Mix Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Staniak - Pulawy

Hand-Mix Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Staniak