Opinie o Krzysztof Staniak F.H.U. Hand Mix Centrum Usług Weselnych w Puławy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Krzysztof Staniak F.H.U. Hand Mix Centrum Usług Weselnych. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Krzysztof Staniak F.H.U. Hand Mix Centrum Usług Weselnych o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Staniak F.H.U. Hand Mix Centrum Usług Weselnych w Puławy

Arkadiusz&Monika Nowy wpis

Bardzo polecamy Pana Krzystofa jako Dj na wesla i nietylko...!!! , bardzo dobrze potrafi rozkręcić gości do zabawy a przez co naszi goście byli pod wrazeniem z jakim poświęceniem wykonuje swoją pracę i mogę dodać że bardzo mało odpoczywa przez co ma wszystko pod kontrola ... Współpraca z tą firmą to miłe doświadczenie Tomaszów Mazowiecki Okowita maj 2022

Ewelina i Damian Nowy wpis

Z całego serca polecamy wszystkim firmę HAND-MIX, która w sposób bardzo profesjonalny podchodzi do każdego klienta. Rezultat przeszedł nasze oczekiwania. Film jest piękny, romantyczny i chwilami humorystyczny. Mamy piękną pamiątkę na całe życie. Wielkie podziękowania dla Pana Krzysztofa i Pana Macieja. Serdecznie pozdrawiamy.

Weronika Nowy wpis
@Ewelina i Damian

A jak to u państwa wyglądało czasowo? Da się wszystko szybko zalatwic? :)

Patrycja i Przemysław

Dj Kris to najlepszy dj jakiego mogliśmy sobie wyobrazić na nasze wesele. Każdy z gości a było ich wielu bo ponad 130 powiedział że Dj poprowadził niesamowitą imprezę, idealnie zaplanowane i przemyślane zabawy oraz rozwiązania które rozkręciły każdego gościa weselnego. Każdy (zarówno młodszy jak i starszy) bawił się do samego końca ! Współpraca z p. Krzysztofem to czysta przyjemność, całą noc w pełni skupiony na swoim zadaniu oraz dobrze skomunikowany z młodymi tak aby wszystko wyszło jak najlepiej. Polecamy z całego serca !!!

Dominika Nowy wpis
@Patrycja i Przemysław

Brzmi spoko, a gdzie wy go wynaleźliście? :D

Bernard

Z czystym sumieniem i pewnościom polecam!!!!! Jakość i dokładność zdjęć oraz filmów jest utrzymana na bardzo wysokim poziomie. Samo zaangażowanie w wykonywaną prace pokazuje duże doświadczenie, dokładność oraz pasję jaka mogą wykazywać się profesjonaliści. Obsługa kamery i fotografowie bardzo często wiedzieli jak sie ustawić oraz dostosować do najróżniejszych sytuacji panujących w klimatach weselnych, dodatkowo dzieliła się posiadanym doświadczeniem często stosują własne uwagi i pomysły, ktore wyszły bezbłędnie w uzyskanym materiale końcowym. Mam nadzieje na możliwość skorzystania ponownie z państwa usług w przyszłości. Jeszcze raz Polecam i Pozdrawiam.

@Bernard

Super, że jesteś zadowolony z działalności firmy, czy poza zdjęciami zajmują się czymś jeszcze? Bo skoro usługi weselne, to może pakiet możliwości jest większy :) I jak tutaj jest z cenami?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Krzysztof Staniak F.H.U. Hand Mix Centrum Usług Weselnych? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Paulina i Łukasz

Z czystym sumieniem polecamy dj.krisa. Goście bawili się świetnie i mlodzi i starzy...duzo zabaw. Profesjonalna obsługa... wie co robi. Polecam

Paulina
@Paulina i Łukasz

Jak dobrze czytać takie pozytywne opinie, a DJ dostosował muzykę do waszych upodobań czy ma swój repertuar? Jak wyglądały ustalenia przed imprezą? I czy dużo wcześniej trzeba rezerwować termin?

Magdalena i Robert

Polecamy z całego serca. Nasi goście bawili się rewelacyjnie czy zabawach i muzyce Dj. Krisa. Pełen profesjonalizm

Patrycja i Damian

Bardzo dziękujemy za przemiłą obsługę i piękną pamiątkę z naszego ślubu! :) Za to, że dziś możemy sobie przypomnieć każdy jego szczegół. Film jest wykonany tak, jak tylko można sobie wymarzyć, a nawet lepiej, za każdym razem odkrywamy w nim coś nowego. Pan Stasiu fotograf Wymiatacz! Godny polecenia człowiek który wykonuje swoją prace z pasją. Dziękujemy raz jeszcze i życzymy jak najwięcej tak zadowolonych klientów jak my :)

Emilia i Krzysztof

Naprawdę godny polecenia Dj. Wszyscy goście byli zachwyceni zabawą weselna jaką zafundował Dj Kris. My również jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi. Pozdrawiamy. Hej!

Magdalena i Marcin

Bardzo polecamy firmę HandMix. Otrzymaliśmy profesjonalny film i dużo pięknych zdjęć. Duże wsparcie w tak ważnym dla nas dniu: zarówno podpowiedzi jak i rozładowywanie stresu naszego i rodziców. W przeciągu kilku godzin przygotowana i dostępna dla nas pierwsza wersja filmu (tak ważną dla nas z powodu ograniczeń Covidowych).

Anna i Marek

Firma ma doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu imprez wszelakich. Prawdziwi fachowcy a my jesteśmy bardzo z usług zadowoleni.

Dorota

Bardzo dobrze firma przygotowuje imprezy wszelakie. Pod każdym względem z firmą można się dogadać.

Sabina i Kamil

Chcielibyśmy polecić firmę Handmix, chłopaki wykonali kawał świetnej roboty, jesteśmy bardzo zadowoleni w szczególności z rewelacyjnych zdjęć jak i ze wspaniałego nagrania wideo wspartego twórczym montażem, Goście byli zachwyceni otwartością i profesjonalizmem ekipy, a my współpracą z nimi. Polecamy więc każdemu.

Krystyna
@Sabina i Kamil

Cześć, bardzo dziękuję za naprawdę konkretną i pomocną opinię na temat firmy Hand Mix i oczywiście cieszy mnie, że spełniła Twoje oczekiwania. A możesz powiedzieć jeszcze coś na temat cennika firmy? Ceny są w porządku?

Iwona

Polecamy z całego serca :) Gotowy film i zdjęcia dostaliśmy już miesiąc po weselu . A efekt ? Przeszedł nasze oczekiwania. Choć nie lubimy oglądać siebie, tak do materiałów jakie dostaliśmy od Pana Krzysztofa będziemy wracać z uśmiechem. Zdjęcia plenerowe były strzałem w dziesiątkę, jeszcze raz bardzo dziękujemy Panu fotografowi za wybranie pięknych miejsc i uwiecznienie tych cudownych chwil zarówno z dnia ślubu jak i sesji w tak magiczny sposób. Pozdrawiamy Iwona i Tomasz :)

Ryszard

Dziękuję bardzo za wspaniałe wesele mojego syna, na którym wszyscy bawiliśmy się z wielką przyjemnością do samego rańca.

Justyna

Polecam usługę tej firmy.

Henryk i Ola

Jeżeli chodzi o profesjonalizm, kontakt z klientem oraz niesamowite atrakcje nie ma lepszej firmy organizującej wesela. Polecamy !!!

Ola i Piotrek

Kiedy półtora roku przed uroczystością zawieraliśmy z Panem Krisem umowę, nasze wyobrażenie o weselu było zupełnie inne. Kiedy nastała pandemia, zmuszeni byliśmy do zmiany terminu ślubu a następnie podjęcia kolejnej decyzji i zorganizowania obiadu zamiast wesela, ponieważ nasi goście bali się uczestniczyć w hucznej zabawie. Ostatecznie na przyjęciu pojawiło się 30 osób. Byliśmy nieco zrezygnowani i powiedzieliśmy w dniu imprezy z przykrością naszemu Wodzirejowi, że będzie musiał grać do przysłowiowego kotleta. Ku naszemu zaskoczeniu nawet w tak okrojonym składzie udało się rozkręcić gości i zachęcić do zabawy i tańczenia do białego rana. Ponadto Pan Młody, który nigdy nie był na żadnym weselu, dzięki podejściu Pana Krzysztofa, nabrał pewności siebie i prawie nie opuszczał parkietu. Serdecznie polecamy. Na pewno długo i miło będziemy wspominać ! Mistrz w swoim fachu.

Paula i Łukasz

Polecamy jak najbardziej ;)! przystępna cena, pełen profesjonalizm, wszystko szybko i sprawnie ;)

Marcin i Magda

Polecam w 100%. Profesjonalna firma jak również zdjęcia i film.

Monika i Adrian

Bardzo fajna firma z mega doświadczeniem co do organizacji wesela. Wszystko co sobie wymarzycie i w przystępnej cenie. Jeżeli chodzi o atrakcje nie znajdziecie lepszych specjalistów. Polecamy.

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Staniak F.H.U. Hand Mix Centrum Usług Weselnych - Puławy

Krzysztof Staniak F.H.U. Hand Mix Centrum Usług Weselnych
  • Skowieszyńska 29