Opinie o Krzysztof Staniak F.H.U. Hand Mix Centrum Usług Weselnych w Puławy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Krzysztof Staniak F.H.U. Hand Mix Centrum Usług Weselnych. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Krzysztof Staniak F.H.U. Hand Mix Centrum Usług Weselnych o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Staniak F.H.U. Hand Mix Centrum Usług Weselnych w Puławy

Nikola i Adam

Bardzo fajna firma z doświadczeniem i niesamowitymi pomysłami. Współpraca i organizacja wzorowa. Wszystko na weselu było tak jak sobie wymarzyliśmy a nawet lepiej. Film i zdjęcia dobrej jakości i przede wszystkim w fajnej bezstresowej atmosferze, Goście natomiast zachwyceni efektem ciężkiego dymu w czasie naszego pierwszego tańca. Dziękujemy i pozdrawiamy.

Ania i Piotr

Pan Krzysztof to profesjonalista w każdym calu co widać na filmie że ślubu i wesela który nam zrobił. Był dosłownie wszędzie i nagrał każdego gościa i każdą sytuację i zabawę. Baliśmy się że film który trwa 3 godz będzie za długi i nudny ale Pan Krzysztof bardzo nas zaskoczył, oczywiście pozytywnie, film jest dynamiczny i zabawny, miejscami płakaliśmy ze śmiechu. Dostaliśmy film bardzo szybko, w ciagu kilku tygodni od wesela. Malutkie zmiany ktore chcieliśmy do niego wprowadzić zrobiono w 3 dni, WOW. Piękne wspomnienia uwiecznione na świetnie zrobionym filmie. Dziękujemy

Kaaat 21.08

Z Całego Serca polecam HandMix! Usługi świadczone przez Dj Krisa są na wysokim poziomie! żadnych niedomówień,wszystko według ustaleń, goście bawili się świetnie i byli zachwyczeni,My Również! :)

AnnaS.

Polecam Handmix. Jakość świadczonych usług jest na najwyższym poziomie. Film i zdjęcia są super. Na plus jest także czas realizacji usługi. Gotowy film i zdjęcia otrzymaliśmy w niespełna miesiąc po weselu. Jeszcze raz z całego serca polecam.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Krzysztof Staniak F.H.U. Hand Mix Centrum Usług Weselnych? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Zibi

Podpowiedzcie czy firma zatrudnia fotografów czy to firma jednoosobowa?

Karolina i Paweł

Wraz z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy Hand Mix. Współpraca z wami to czysta przyjemność. Z pewnością możemy polecić usługi firmy kolejnym parom planującym ten najważniejszy dzień w życiu.

Marcin D

Godny polecenia DJ. Profesjonalna obsługa. Postanowiliśmy zaufać Panu (usunięte przez administratora)i zostawiliśmy mu wolną rękę jeśli chodzi o dobór muzyki. Bardzo dobrze wybrał repertuar pod naszych gości. Wszyscy uczestnicy wesela byli zadowoleni i dobrze się bawili. Szczerze polecam.

Jeżeli szukacie DJa/Wodzireja na wesele, a DJ Kris będzie miał wolny termin nie wahajcie się ani sekundy! Krzysztof poprowadził nasze wesele i była to najlepsza impreza weselna na jakiej byłem. Bawili się wspaniale zarówno goście z miasta, jak i ze wsi, młodzi i starsi. Klimat super, biesiada, oczepiny, zabawa po prostu rewelacja! Polecamy z żona z całego serca :)

Arkadiusz

Wybraliśmy tą firmę i nie żałujemy, za jednym podejściem, załatwiliśmy DJa, kamerzystę, fotografa, a jak by ktoś chciał to może i samochód od ślubu wynająć, jednym słowem firma Hand-Mix posiada wszystkie usługi w jednym miejscu. Polecam serdecznie.

Weronika

Witamy bardzo serdecznie ;) Chcielibyśmy z całego serca podziękować ekipie HAND MIX za tak wspaniałą pracę jaką wykonaliście kamerując nasz ślub i wesele ;)! Film niesamowicie nam się podobał, widać że wkładacie wszystkie swoje możliwości i przede wszystkim serce w to by film, który ma być pamiątką na całe życie nie jednych nowożeńców był najlepszy w swoim rodzaju!.Jesteśmy przekonani, że dokonaliśmy najlepszego wyboru, dzięki Wam mamy przepiękny i profesjonalny film upamiętniający najważniejszy dzień w naszym życiu. Jesteśmy Wam niezmiernie wdzięczni, że byliście tam razem z nami ;) Jesteście niesamowici.

kasia83.radom

WItamy:) razem z Żoną chcieliśmy bardzo wam podziękować za wspaniałą pamiątkę z naszego ślubu . Współpraca z Wami to czysta Przyjemność ,fachowa, profesjonalna i szybka obsługa , dużo pomocy i podpowiedzi z waszej strony sprawiły że wszystko przebiegło na spokojnie tak jak ma być, nic dodać, nic ująć . Narzeczeni jeśli planujecie wziąć ślub to firma HandMix z Puław jest dla Was najlepszym rozwiązaniem :) Dziekujemy:):):)

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Staniak F.H.U. Hand Mix Centrum Usług Weselnych - Puławy

Krzysztof Staniak F.H.U. Hand Mix Centrum Usług Weselnych
  • Skowieszyńska 29