Opinie o Włodzimierz Meres Firma Handlowo-Usługowa Sanit-Bud w Kraków

counter
1 2 5 5 1
Beata Nowy wpis

Hej, chciałabym dowiedzieć się czegoś nowego odnośnie zatrudnienia w Sanit-Budzie. Czy ktoś byłby chętny napisać mi jak ocenia firmę jako pracodawcę? Jakie wynagrodzenie oferowane jest nowym pracownikom?

Karol Nowy wpis

Są awanse ale wewnątrz firmy ?

Dębniki Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 149 dni.
Klient
 Problem

Reżim sanitarny w calej Polsce ale chyba nie u pracowników firmy Pana Włodzimierza ;) maseczki w trakcie prac na klatce schodowej a po co to komu.

Mieszkaniec Nowy wpis
Klient

ODRADZAM !! Firma "SANIT - BUD Włodzimierz Meres" - prowadzi prace dot. indywidualnych podłączeń centralnej ciepłej wody użytkowej w jednym z bloków należących do S.M. Dębniki. Pracownicy palą papierosy na klatce schodowej oraz w piwnicy. Smród jest na całej klatce oraz w mieszkaniach. Od samego rana nieznośny smród przedostaje się do mieszkań. Sytuacja powtarza się notorycznie. Pracownicy chodzą sobie po klatce schodowej bez maseczek i podśpiewują pioseneczki, które puszczają z radia na cała klatkę schodową. TOTALNY BRAK PROFESJONALIZMU !!! (usunięte przez administratora) !!!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

piotr

Odradzam firme F.H.U. Sanit-Bud Włodzimierz Meres. Pracownicy są jednym słowem wyzyskiwani, dla pracodawcy problemem jest zakup odzieży ochronnej, wody mineralne, kierownik pan Sztal zrzuca odpowiedzialność za prowadzone parce na zwykłych pracowników wokazując ignorancje w związku z tym co dzieje się na budowie, o materiał trzeba się prosić, bywają dni, że na siłę szuka się roboty bo nie ma materiału. Pracodawca, zawsze przy wypłacie musi uciąć jakąś końcówkę z wypłaty. Jak wychodzi wypłata większa niż 2500 zł bo tyle godzin było w miesiącu to zawsze jest, że to nie możliwe, że i tak siedzieli i nie robili nic więc należy z 200 zł urwać, bo przecież "ja płacę ZUS". Z takim podejściem firma daleko nie popłynie, w sumie idzie powoli na dno.

Zostaw merytoryczną opinię o Włodzimierz Meres Firma Handlowo-Usługowa Sanit-Bud - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad