Opinie o Anna Kochana-Rojewska Studio Fryzjerskie Ak.Kk. w Kraków

Anna Kochana-Rojewska Studio Fryzjerskie Ak.Kk.
counter
1 1 2 5 1
Anna Kochana

Proszę o usuniecie wuztówki lub jej aktualizację Nazwa Firmy STUDIO FRYZJERSKIE AK.KK ANNA KOCHANA UL.GARBARSKA 7 31-131 Kraków dane do potwierdzenia na www.akkk.pl lub telefonicznie (usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ela Nowy wpis
@Anna Kochana

Pseudo luksusowy salon z pseudo fryzjerami o czym przekonałam się boleśnie na własnej skórze. Mialam mieć robioną koloryzację, prosty zabieg przyciemnienia jasnych włosów po całości, okazał się dla fryzjerki wyzwaniem nie do pokonania. Efekt końcowy wyglądał mniej więcej tak: obrzydliwe plamy w kolorze sraczki na całej dlugości włosów połączone z plamami w kolorze przypominającym platynowy blond pomieszany z zielenią i szarością , boleśnie poparzona skóra głowy oraz czoło przy lini włosów, włosy w stanie tragicznym. Najlepsze jest to że zabieg wykonywała rzekomo profesjonalna fryzjerka z doświadczeniem (o imieniu Anna ) a nie uczennica. Fryzjerka bardzo zadowolona z siebie, reklamacji ani swojego błędu uznać nie chciała, winę zrzuca na klientkę. Radzę omijać wszystkim ten pseudo luksusowy salon szerokim łukiem. Chyba że jesteś miłośnikiem partactwa i poparzonej skóry na głowie.

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Kochana-Rojewska Studio Fryzjerskie Ak.Kk. - Kraków

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 987 144
  2. olx.pl 3 551 040
  3. pracuj.pl 3 393 576
  4. jooble.org 3 374 784
Anna Kochana-Rojewska Studio Fryzjerskie Ak.Kk.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Garbarska 7
    31-131 Kraków
  • NIP: 9441785851 REGON: 120611162
Anna Kochana-Rojewska Studio Fryzjerskie Ak.Kk.