Opinie o Anna Kochana-Rojewska Studio Fryzjerskie Ak.Kk. w Kraków

counter
1 1 2 5 1
Anna Kochana

Proszę o usuniecie wuztówki lub jej aktualizację Nazwa Firmy STUDIO FRYZJERSKIE AK.KK ANNA KOCHANA UL.GARBARSKA 7 31-131 Kraków dane do potwierdzenia na www.akkk.pl lub telefonicznie (usunięte przez administratora)

ela Nowy wpis
@Anna Kochana

Pseudo luksusowy salon z pseudo fryzjerami o czym przekonałam się boleśnie na własnej skórze. Mialam mieć robioną koloryzację, prosty zabieg przyciemnienia jasnych włosów po całości, okazał się dla fryzjerki wyzwaniem nie do pokonania. Efekt końcowy wyglądał mniej więcej tak: obrzydliwe plamy w kolorze sraczki na całej dlugości włosów połączone z plamami w kolorze przypominającym platynowy blond pomieszany z zielenią i szarością , boleśnie poparzona skóra głowy oraz czoło przy lini włosów, włosy w stanie tragicznym. Najlepsze jest to że zabieg wykonywała rzekomo profesjonalna fryzjerka z doświadczeniem (o imieniu Anna ) a nie uczennica. Fryzjerka bardzo zadowolona z siebie, reklamacji ani swojego błędu uznać nie chciała, winę zrzuca na klientkę. Radzę omijać wszystkim ten pseudo luksusowy salon szerokim łukiem. Chyba że jesteś miłośnikiem partactwa i poparzonej skóry na głowie.

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Kochana-Rojewska Studio Fryzjerskie Ak.Kk. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad