Opinie o Monevi Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Monevi Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Monevi Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monevi Sp. z o.o. w Kraków

Małgosia Nowy wpis

Dość stare sa te tutaj komentarze a myślałam ze o zarobkach już sobie poczytam. Jeśli o nie chodzi jest w ogóle na co narzekać czy jednak zawsze starali sie płacić dobrze?

Wynajmujący

Prezes spółki, która 2 lata temu była najemcą w moim lokalu, żebym przesłała dokumenty finansowe dotyczące moich rozliczeń z deweloperem, który wybudował ten lokal i od którego go nabyłam, obecnemu właścicielowi lokalu, któremu ten lokal sprzedałam. Obecny właściciel nie jest w żaden sposób związany ze spółką Monevi, wynajmuje jedynie spółce lokal. Na moje pytanie, jaka jest podstawa prawna takiego żądania, pani prezes spółki Monevi odpowiedziała szkalującym moją spółę komentarzem. Pomijając już, że osoby zarządzające tą spółką nie odróżniają podstawowych pojęć i uważają, że najemca to wynajmujący, nie są też w stanie zrozumieć, że nie mają absolutnie żadnych praw do tego typu żądań, tym bardziej do żądań w imieniu podmiotu, który ich do tego nie upoważnił i dotyczących podmiotów trzecich. Jestem w stanie zrozumieć, że kosmetyczka nie musi znać się na prawie, umowach najmu, nie musi znać pojęć z tym związanych, ale to nie oznacza jeszcze, że z powodu braku wiedzy, ma prawo szkalować innych. Prowadzenie biznesu to nie piaskownica pełna trzylatków, tupiących nogą z okrzykiem "chcę, a jak nie to się zemszczę". Są jakieś normy postępowania i obowiązujące prawa, których należy przestrzegać, o czym spółka Monevi zdaje się nie pamiętać.

@Wynajmujący

Proszę odróżnić pojęcia kosmetyczka od kosmetolog. Wykształcenie chyba przeszło bokiem u Pani. A wizytę u kosmetyczki polecam.

X
@Wynajmujący

Polecam wszystkim zajrzeć na komentarze na go work o spółce HOBSON. Znajdziecie Państwo mase komentarzy o współpracy z firma. Spółka zamieszcza wszędzie informacje o sytuacjach wyssanych z palca. Kazdy normalny najemca ma prawo do wiadomości czy jego kaucja została przekazana tak jak wcześniej zrobił to poprzedni właściciel. To nie są państwa pieniądze przypominam. Dodatkowo podają się za inne osoby, z którymi spółka nie współpracowała pisząc komentarze niepochlebne. Chyba Śledzie Państwo lubicie. Jeszcze raz polecam zajrzeć na profil spółki HOBSON. Wszystko zostanie wyjaśnione.

Makrela
@Wynajmujący

Widzę ze spółka Hobss nie tylko KULEJE z współpracy z innymi wynajmujący jak również z wiedzy . Żałosne ! Proszę poczytać na swój temat na innych stronach to Pan / Pani Śledź się lekko zdziwi jak kuleje( nie tylko w realu ) jej wiedza i opinia na temat jej firmy !

do makreli
@Makrela

Pani się tak nie pruje, bo koleżanka do której jak się domyslam pani (usunięte przez administratora) jest w szpitalu i nie może teraz z panią polemizować, więc szkoda pani zdrowia. A tak na marginesie to jak na kosmetologa wykazuje się pani skrajnym prymitywizmem, więc chyba pomyliła pani zawody. Wyśmiewanie się z niepelnosprawności fizycznej jest żenujące i nawet osoba z podstawowym wyszkształceniem i obyciem ma tego pełną świadomość. Taka pani pewna, że do końca życia będzie sprawna, nie ulegnie wypadkowi, nie będzie miała pecha, nie zachoruje, że może się pani publicznie wyśmiewać i drwić z innych? Niepełnosprawność to stan umysłu niestety, więc, żeby się jeszcze nie okazało, że to szyderstwo odbije się pani czkawką. Jak pani wykazuje się taką samą wrażliwością w zawodzie to nie polecam. Jakim podłym człowiekiem trzeba być: jako spółka poszliśmy pani na rękę, wiem, bo byłem na rozmowach. Mielismy kupującego, ale zgodziliśmy się dać Wam miesiąc czasu na uzyskanie decyzji kredytowej, daliśmy Wam pierszeństwo, choć wcale nie musieliśmy. A pani wylewa teraz swoje żale, bo nie miała zdolności kredytowej? To chyba nie nasza wina, tylko pani. Jeszcze na koniec w ramach zemsty stwierdziła, że nie musi płacić za zużyte media. Komentarz zbędny. Komentarze na temat spółki Hobson o których pani tak ochoczo wspomina są autorstwa 2 osób: pani i Decoramy. O Decoramie napisano tu dość, a pani, no cóż, może jakieś kompleksy, frustracje, nuda, chęć zwrócenia na siebie uwagi... tylko po co?

Makrela
@do makreli

Żałosne z Pana lub Pani strony są te wywody , kąśliwości również , mojej firmie nie poszedł Pan /Pani na rękę wiec chyba Pan pomylił osoby , ale jak widać nie jedyna osoba miała z wami problem !

X
@do makreli

Proszę udokumentować to ze ktoś napisał ze nie musi płacić. Wstyd ! Ludzie niby poważni, a słoma z butów wystaje zarówno intelektualnie jak i wizualnie. Pruje to się prześcieradło proszę Pana, niech Pan sięgnie do słownika języka polskiego by wzbogacić słownictwo, albo radzę udać się na jakieś studia nawet te kosmetyczne, bo intelektualnie po Pana rynsztokowym języku jest Pan w podstawówce.

X Nowy wpis
@do makreli

Gorzkie żale to wylewa spółka Hobson, bo ma same negatywne komentarze na takich profilach i szuka winnych. Prawda w oczy kole ?

Z Nowy wpis

Proszę skończyć się kompromitować, bo komentarE spółki HOBSON są na poziomie dzieci z podstawówki, doprawdy żenujące. Ani zabawne ani zgodne ze stanem faktycznym. Nie będę dyskutowała z ludźmi na takim poziomie proszę Państwa - co dla jednych jest sufitem dla drugich jest podłogą. Nie pozdrawiam.

do makreli Nowy wpis
@Z

Proszę wziąć lusterko, spojrzeć w nie i powiedzieć: komentarze spółki Monevi Sp. z o.o. są na poziomie dzieci z podstawówki, doprawdy żenujące. Ani zabawne ani zgodne ze stanem faktycznym..Następnie proszę otworzyć swoją bazę danych i usunąć z niej nasze adresy mailowe, ponieważ od ponad 2 lat nie jesteśmy pani kontrahentem, nie wyraziliśmy i nie wyrażamy zgody na przechowywanie i przetwarzanie naszych danych osobowych. Dziękuję i pozdrawiam.

Kontrahent

Bardzo nieprzyjemna współpraca, roszczeniowa postawa pani prezes, która uważa, że może mieć żądania wobec niezwiązanych z nią podmiotów, nie uzasadniając ich wcale lub uzasadniając "chcę". Nie polecam firmy jako najemcy lokalu z uwagi na kłopoty z płatnością za zużyty prąd i media ostatniej faktury, pretensje, że ktoś kupił lokal, którego spółka Monevi była jedynie najemcą, pretensje i roszczenia przy sprzedaży. Postawa typu "należy mi się, bo chcę". Dużo prościej zwrócić się z prośbą uzasadniając ją merytorycznie, skutkuje.

D
@Kontrahent

Podobno prowadzenie działaności to nie zabawa w piaskownicy, jak widać spółka HOBSON bawi się wyśmienicie ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Monevi Sp. z o.o. - Kraków

Monevi Sp. z o.o.
  • Murarska 19 lok. 1