Opinie o Jakub Witas Ver Vitas w Olkusz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jakub Witas Ver Vitas. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jakub Witas Ver Vitas o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jakub Witas Ver Vitas w Olkusz

praco Nowy wpis

Polecam serdecznie. Praca normalna, spokojna, bez ciśnienia do utraty tchu, jak często słyszy się u innych prywaciarzy. Pieniądze na czas. Atmosfera rzeczywiście jest rodzinna, szefostwo bardzo ludzkie. świetnie można się dogadać ze wszystkimi sprawami zarówno w pracy jak i prywatnie. Warunki płacowe jak najbardziej w porządku, atmosfera w pracy super, warunki pracy również. Cięzko w obecnych czasach znaleźć równie dobrą pracę

Gwiazda

Nie polecam, firma ma problemy ,,emocjonalne,, to na 100% a teraz to chyba finansowe się zaczynają. Na dzień dobry, firma rodzinna...tiutu titu . Potem rzeczywistość jest zupełnie inna. Obiecanki cacani. Tam nie zarobisz większej kasy, nie licz na to.

Ver Vitas Nowy wpis
@Gwiazda

Niezmiernie mi przykro że nie dostała Pani u nas pracy jednak to nie powód do oczerniania firmy i przekazywania nieprawdziwych informacji. "Kłopoty finansowe" o których Pani pisze spowodowały zatrudnienie trzech nowych (dodatkowych) pracowników? Reszty "informacji" nie skomentuję... Pozdrawiam.

Bogna Nowy wpis

Taki spokój zapanował na forum bo dobrze się pracuje? A może wiecie czy firma potrzebuje teraz nowych ludzi?

Blanka Nowy wpis

@Gwiazda jakiej kasy można się spodziewać w takim razie?

Firma Jakub Witas Ver Vitas poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Praca Niemcy montaż demontaż okien i drzwi
Nördlingen
Injobs.Pl Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. infrastruktury
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
logo firmy Team Leader ds. jakości
Voice Contact Center Sp. z o.o.
Barnaba

Firma ma świetne opinie jako pracodawca więc nic dziwnego, że takie są wrażenia po rozmowie!

bylem na rozmowie na handlowca, bardzo fajna wręcz rodzinna atmosfera w firmie. Rozmowa na luzie, bez spinania (usunięte przez administratora), bez sprzedawania długopisow i tym podobnych korporacyjnych bzdur. Brawa dla właścicieli za podejście do pracownika! rekrutacja nadal otwarta więc nie znam jej wyniku ale mam nadzieje że coś z tego bedzie. Nie mniej jednak polecam w 100%

Rafał

Witam, byłem na rozmowie w sprawie pracy, bardzo pozytywnie odbieram podejście do ludzi.

Dziewczyna
@Rafał

Ja też byłam i bardzo pozytywnie odebrałam podejście :) pozdrawiam :)

Edyta
@Rafał

I jak, udało Ci się podjąć pracę w Jakub Witas Ver Vitas? Może mógłbyś napisać coś więcej o rekrutacji, w której brałeś udział. Ciekawi mnie, ile miała etapów, w jakiej atmosferze przebiegała, czy miałeś do wykonania jakieś zadania. A jeśli pracujesz w tym miejscu to napisz, jak oceniasz tego pracodawcę.

Anom
@Rafał

Proszę o informację jak przebiegła rozmowa kwalifikacyjna oraz z jakim skutkiem.

Anom

Witam. Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko przedstawiciel handlowy. Bardzo proszę o udzielenie mi informacji na temat firmy -Ogólna atmosfera -Przebieg rekrutacji -Wynagrodzenie Z góry dziękuję za informację!

yyy

zalosc zwolinili mnie bo wywalilem gume do zucia przez okno samochodu

Walker
@yyy

Hehe jeszcze mandat powinieneś dostać za zaśmiecanie... O rany jakie ludzie mają problemy życiowe. Swoją drogą szczerze wątpię, że taka błahostka była powodem do zwolnienia. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Jakub Witas Ver Vitas - Olkusz

• Jak się pracuje w Jakub Witas Ver Vitas?

Zobacz opinie na temat firmy Jakub Witas Ver Vitas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jakub Witas Ver Vitas?

Jakub Witas Ver Vitas
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Podgrabie 4G
    32-300 Olkusz