dukat styl studio

Olkusz

Opinie o dukat styl studio

anonimek

omijajcie to miejsce!! szefowa wrzeszczy na dzien dobry i wyzywa ludzi od [usunięte przez moderatora]! traktuje zaklad jak przedszkole stosujac kary typu zostawanie po godzinach za darmo lub odbiera pieniadze "za kare"!!!!!!!!!!!!!! to zaklad wariatow !!!!!!!!!!!! harujesz tam i nic z tego nie ma bo wykanczasz sie psychicznie i fizycznie !!! a zeby pojsc na l4 to nie ma co marzyc : szefowa nie przyjmuje takich papierkow i za takie nie placi!!!!!!!!!!!! urlop to tylko na papierze wezmiesz tydzien ( kalendarzowy nie roboczy!!) a reszsta do odrobienia !!!!!!! ta kobieta jest chora psychicznie i dla niej to tylko zaklad bez klamek!!!!!!!!!!! jedyna pozytywna rzecz to inni pracownicy ktorzy sa naprawde mili i cie wspieraja gdy masz zalamke!:)! omijajcie dukat styl studio z daleka!!!!!!!!!!!!!1

Zostaw opinię o dukat styl studio - Olkusz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie dukat styl studio