Opinie o Jan Dariusz Szaluś Kancelaria Adwokacka w Łańcut

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Jan Dariusz Szaluś Kancelaria Adwokacka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Jan Dariusz Szaluś Kancelaria Adwokacka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jan Dariusz Szaluś Kancelaria Adwokacka w Łańcut

Andrzej Nowy wpis

Najlepsze adwokat. Pomógł my bardzo dobrze z moję sprawem.

Cezary Nowy wpis

Pan Mecenas skutecznie zabiegał o pozytywne, pokojowe i łagodne zakończenie mojej sprawy.

Jakie są warunki zatrudnienia w Jan Dariusz Szaluś Kancelaria Adwokacka?

Aleksandra Nowy wpis

Sprawa wygrana przed Sądem. Polecam każdemu. Pan Adwokat walczył jak lew. Do klienta podchodzi po ludzku ze zrozumieniem. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Jan Dariusz Szaluś Kancelaria Adwokacka spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Wiktor

Bardzo polecam usługi Kancelarii Jan Dariusz Szaluś w Łańcucie. Pomogli mi w wielu sprawach o podział majątku oraz o odszkodowanie od PZU po wypadku drogowym. Dużo pracują i dobrze. Są po prostu w porządku. Z pewnością udam się po pomoc w każdej innej sprawie.

Pan Jan Dariusz Szaluś prowadził moją sprawę karną. To bardzo profesjonalny obrońca. Walczył przed Sądem w mojej sprawie kiedy byłem na życiowym zakręcie Z sukcesem. Jestem wdzięczny. Dziękuję Panie Mecenasie.

Mariusz

Czy kancelaria dobrze traktuje stażystów ? Nie lubię chodzić do pracy gdzie jest niemiła atmosfera, nie potrafię wtedy się niczego nauczyć

Antoni

Bardzo dobry Adwokat. Wygrał moją sprawę o drogę konieczną i dojazd na posesję. Dzięki tej kancelarii sprawa w Sądzie ruszyła do przodu. Polecam Wszystkim!

Polecam tę Kancelarię. Moja sprawa o drogę konieczną i dojazd do działki zakończona pomyślnie.

Klient 2

Pan Mecenas wywalczył dla mnie odszkodowanie powypadkowe. Widać, że posiada mega doświadczenie. Dzięki podjętym działaniom moja sprawa ruszyła do przodu. Dziękuję.

Roman
@Klient 2

Ja również polecam. Pan Mecenas ma duże doświadczenie w sprawach karnych, bystrość umysłu i niezwykłą łatwość wypowiedzi. Jestem mu bardzo wdzięczny. Jeszcze raz dziękuję!

Małgorzata
@Klient 2

100% wygranych spraw. Polecam.

@Klient 2

Zgadzam się. Ja ŕówniesz wszystkim polecam tego Adwokata. Moja sprawa o odszkodowanie wygrana. Pan Mecenas wie co robi.

Maria

Pan Adwokat bardzo nie poważnie pochodzi do swoich klientów … dużo gadania , mało pracy a zarazem efektów pozytywnych brak .

Zofia
@Maria

Pan Mecenas bardzo poważnie podchodzi do klientów z pełnym zaangażowaniem. To dobrze że dużo rozmawia z klientem. Wszystko dokładnie mi wyjaśnił. Przed Sądem też jest mówcą i za to go cenię.

Joanna

Proces awansu jest bardzo szybki jeśli jesteś profesjonalny

Polecam Pana Mecenasa. Prowadził moją sprawę o alimenty dla dzieci. Wywalczył wszytko co chciałam. Doświadczony Adwokat.

Janek
@Anna

Tak jest. Polecam

Aleksander
@Janek

Polecam

Magdalena
@Anna

Mi również wygrał sprawę. Polecam!

Wiesław

Kancelaria godna polecenia. Duża, nowoczesna w Centrum Łańcuta z dobrym dojazdem i parkingiem. Sprawę karną wygrałem dzięki Panu Mecenasowi. Znajomy mi polecił i nie żałuję. Dziękuję za pomoc !

Jacek
@Wiesław

Polecam

@Jacek

Zgadzam się z opinią. Wspaniały Adwokat

Proszę o opinie bo słyszałem ze mecenas opieszalle podejmuje tematy i często zwleka z wykonaniem powierzonych mu prac ? Czy tak jest ?

Klient
@Zainteresowany

Niestety tak jest ….

Szeryff
@Klient

Ha ha. Były pracownik - który sam się KLIENTEM nazwał. Szkoda, że bzdury wypisuje, a brakuje odwagi by pod własnym imieniem pisać i przyznać, że pracę się w Kancelarii dostało, gdy inni odmówili zatrudnienia bo jakoś nie widzieli potrzeby takiej osoby zatrudniać...

Janek
@Zainteresowany

Justyna

Po kilku latach związku niestety nastąpił rozwód. Nie potrafię tego zrozumieć. Wiele zawdzięczam Panu Mecenasowi. Doskonały pod każdym względem, rzetelny i profesjonalny. Zawsze poświęci czas klientowi. Wszystko wyjaśni zrozumiałym językiem bez zbędnego "nadęcia". Polecam

Polecam. 100% skuteczny, i profesjonalny . Sprawa o podział majątku załatwiona pomyślnie i sprawnie. Polecam każdemu.

Polecam Pana Mecenasa. Zawsze ma czas dla Klienta. Wysłucha i doradzi fachowo. Do tego ma duże doświadczenie przed Sądem. Pozyskał dla mnie większe pieniądze z odszkodowania, gdy firma wypłaciła mi grosze. Polecam Wszystkim. Dzìękuję Panie Mecenasie.

Agnieszka

Najlepszy w sprawach odszkodowań powypadkowych. Polecam!!!

Marzena

Również Polecam ! Korzystałam z usług tej Kancelarii w tym roku. Pan Mecenas pomógł rozwikłać sprawę rodzinną. Kancelaria mieści się na piętrze budynku bardzo ładna i nowoczesna. Profesjonalni fachowcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Jan Dariusz Szaluś Kancelaria Adwokacka - Łańcut

• Jak się pracuje w Jan Dariusz Szaluś Kancelaria Adwokacka?

Zobacz opinie na temat firmy Jan Dariusz Szaluś Kancelaria Adwokacka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Jan Dariusz Szaluś Kancelaria Adwokacka
4.2/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Grunwaldzka 5
    37-100 Łańcut