Opinie o Grzegorz Hadała w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Grzegorz Hadała. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Grzegorz Hadała na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grzegorz Hadała w Rzeszów

Aaa

Odradzam wszystkim wysyłania CV do tej pseudo firmy, brak profesjonalnego podejścia w celu przeprowadzenia rekrutacji. Każda firma na poziomie jeżeli kandydat nie odpowiada odrzuca dane CV a nie wypisuje obraźliwe e -maile o braku umiejętności czy doświadczenia nie znając kandydata, takie zachowanie to stalking i podlega pod paragraf, także niech ten Pan zastanowi się co pisze, mam zamiar zgłosić sprawę. Nie każdy sobie pozwoli na obrażanie i poniżanie.

@est3
@Aaa

Widzę, że to całkiem nowy wpis, więc zakładam, że właściwie ta firma cały czas zbiera cv i wytyka "niekompetencje". Ja też miałam nieprzyjemność interakcji z tą firmą. Ciekawa jestem, czy rzeczywiście Pan/i gdzieś to zgłosiła, bo ja również mam taki zamiar, tym bardziej, że ogłoszenie oferty pracy cały czas jest zamieszczane na różnych portalach pracy. Zakładam, że może być to jakaś forma promocji, ale takie praktyki powinny być piętnowane, bo jest to nieuczciwe w stosunku do osób poszukujących pracy.

Aaa Nowy wpis

@est3 Nowy wpis
@Aaa

Marian Nowy wpis

nie wysyłać CV bo bardzo się rozczarujesz wytyka brak kompetencji !!! zal pl

Była kandydatka

Żeby nie powielać tego co było już napisane, opiszę tylko w skrócie. Podpisuję się pod poniższymi opiniami - ja również na swojego maila z CV dostałam odpowiedź w której wytykał mi brak kompetencji do pracy na danym stanowisku, dodatkowo zadawał pytania dot. życia prywatnego które nie powinny go w ogóle obchodzić. To wszystko napisane z błędami, tak, że wstyd by mi się było podpisać pod tym swoim nazwiskiem ale jak widać Panu Grzegorzowi nie. Wcale mnie nie dziwi że ogłoszenie pojawia się regularnie tym bardziej że warunki pracy poniżej poziomu, a wymagania to ma Pan jak widać bardzo wysokie odnośnie kandydata - no niestety za dobrego kandydata trzeba też dobrze zapłacić i zaoferować coś więcej niż umowę zlecenie czy staż z UP

up Nowy wpis
@Była kandydatka

Ja również wyslałam cv odnośnie tej pracy i dostałam odpowiedz na swoje cv. nie bede sie wiecej rozpisywac, ale było tak samo jak u Pani

xyz

Niestety, nie mogę napisać ani jednego, dobrego słowa. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak nieprofesjonalnym podejściem. Odpowiedź mailowa, jaką dostałam od P. Hadały była nie na miejscu. Począwszy od osobistego, subiektywnego zdania na temat rynku pracy, przez niegrzeczne pytania odnośnie mojego życia prywatnego, a na wytykaniu niekompetencji i zakładaniu z góry, że nie jestem odpowiednim kandydatem kończąc. Rozumiem, że pracodawca szuka jak najlepszych pracowników. Nie jest to jednak usprawiedliwienie dla takiego zachowania. Odpowiedź była pretensjonalna i dość prostacka. Skoro weryfikacja CV przebiega w taki sposób, trudno sobie wyobrazić jak może wyglądać praca w tym miejscu. Nie polecam.

Janusz
@xyz

Fajnie że to opisałaś. Może lepiej wyszło, że dowiedziałaś się o takich zachowaniach zanim podjęłaś pracę, co nie? :) Potem mogłoby być ciężej

@Janusz

Lepiej późno niż później, jak to mówią.

Iza

No niby tak, ale w sumie to nie dowiedzieliśmy się zbytnio jak ta praca może wyglądać. Ty były jesteś widzę, to może nas uświadomisz troszkę? ;p

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Grzegorz Hadała spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Zofia Maria

Ten pan właśnie rozpoczął pracę w naszej firmie. Ja i inni mamy z nim współpracować. Koszmar. Wymaga aby wszyscy podporządkowali się właśnie Jemu. Co to za współpraca? Kompletnie nic do niego nie dociera. Uważa że tylko On wie wszystko najlepiej. Zadufany w sobie typek.

Iwona
@Zofia Maria

Ale to co on robi w waszej firmie? Co z jego działalnościa? I czemu się macie jemu podporządkować przecież nie jest Waszym szefem ?

Zofia Maria

Przepraszam Pana Grzegorza Hadała za przykrą opinię. W sumie da się z Panem żyć.????

Jacek
@Zofia Maria

Większość osób zarzuca Panu Grzegorzowi gburowatość. Więc Twoja opinia wyróżnia się na tle pozostałych. Mogłabyś napisać co spowodowało zmianę Twojej opinii?

Pierwszy raz w życiu spotkałam się z tak nieprofesjonalnym podejściem rekrutera. Mail, którego otrzymałam w odpowiedzi na aplikację był pełen złośliwych domniemywań na mój temat. Pan Grzegorz w bardzo niegrzeczny sposób snuł swoje własne teorie na temat moich rzekomych braków w wykształceniu czy doświadczeniu zawodowym. Na podstawie jego wypowiedzi można wywnioskować, że oczekuje on pracownika, który będzie znał i bezbłędnie realizował swoje obowiązki służbowe, zanim jeszcze je pozna. Współczuję każdemu, kto zdecyduje się na podjęcie współpracy z tym człowiekiem. Śmiem jednak wątpić, że ktokolwiek będzie w stanie spełnić oderwane od rzeczywistości wymagania Pana Grzegorza. Zdecydowanie nie polecam, a nawet odradzam aplikację każdemu, komu zależy na swoim komforcie psychicznym.

Kk
@Karolina

Dokladnie szkoda czasu na tego Pana. Wpolczuje pracownikom

Rzeszowianka
@Karolina

Poziom Pana H jest ponizej poziomu wszystkich, ktorzy zapewne wysylali do tego Pana swoja apilkacje. Do kazdego pisze to samo. Kilka osob juz spr tego Pana. Beszczelny arogancki. Poziom 0. ALE JAKA FIRMA TAKI WLASCICIEL ALBO ODWROTNIE.

Xoxoxo

Witam, wyslalam cv do pana firmy, jednak odpowiedz byla dosc ordynarna. Weryfikacja cv negatywna, chcoiaz nie bylo nawet rozmowy, wiec ciężko chyba stwierdzać kto jakie ma komepetencje, ale Panu Grzegorzowi przychodzi to z łatwością. Możliwe ze chce sobie podwyższyć tym swoje ego. Wspolczuje mazdemu kogo zatrudni, chociaz wydaje mi sie ze ciezko bedzie znalesc mu idealnego kandydata.

Po przeczytaniu kilku opinii na temat firmy ( konkretnie szefa ) widzę, że to chyba on ma jakiś problem z oceną własnej wartości .... A każde nadesłane CV jest poddawane subiektywnej i nic nie wnoszącej krytyce pana "wszechwiedzącego ". Nie polecam jakiegokolwiek kontaktu z tą firmą .

Pan w sposób chamski, poniżej jakiegokolwiek poziomu odpowiedział na e-mail z moją aplikacje na stanowisko. Pierwszy raz spotkałam się z kimś tak ordynarnym i z kimś kto ma tak ograniczone myślenie. Obrażanie, domniemywanie na mój temat i wiele więcej. Widzę, że nie tylko ja padłam ofiarą tego zachowania. Wstyd.

Katarzyna
@Anna

Idelanie ujęłas (usunięte przez administratora) jakie Pan sobą reprezentuje. Słowne obrażanie, poniżanie przez krytykę CV- brak jakiegokolwiek poziomu ze stronyrekrutującej.

Katarzyna

CC SC- Grzegorz Hadała, Jeśli ktos po nadesłaniu CV potrafi oceniać, wyciagac swoje mylne wnioski, pisac ze dla kogos to bedzie nudna praca, krytykowac kazdy element cv, z góry negowac czyjeś kompetencje, to jaki to moze byc pracodawca. Strach tam wysłac swoje dane i cv skoro tak kogoś to uraża i powoduje u tego Pana złośc,która wyładowuje w e-mailu zwrotnym. Brak klasy, kultury,szacunku do ludzi. Ogoszenie o prace jest dodane na wielu portalach a Pan pisze ze to badziewia, a jedyne słuszne jest na stronie Urzedu Pracy... szkoda czasu na rozmowy, nawet te emailowe z takimi mowiac delikatnie nie kulturalnymi osobami.

Nie polecam, Pan najpierw nie odpisuje przez długi czas, później odzywa się z łaską, po chamsku w wiadomości krytykując moje kompetencje. Na rozmowie o prace śmierdziało mu z ust o higinienie rąk nie wspominając. Uważa się za Bóg wie kogo, po klika w tą swoją klawiaturke, pierwszy lepszy człowiek z ulicy byłby to w stanie robić lepiej po tygodniu nauki. Pan się do łopaty nadaje a nie do ludzi.

N8ck

Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorz Hadała - Rzeszów

• Jak się pracuje w Grzegorz Hadała?

Zobacz opinie na temat firmy Grzegorz Hadała tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grzegorz Hadała?

Grzegorz Hadała
  • Józefa Ignacego Kraszewskiego 2 lok. 2