Stępniewska-Janowska Anna Kancelaria Adwokacka

Kraków

Opinie o Stępniewska-Janowska Anna Kancelaria Adwokacka

zorro

Brak dobrego kontaktu z klientem. Tę funkcję w kancelarii spełnia sekretarka. A w sadzie mecenas jest.... i tylko jest, cicha, spokojna jakby zagubiona w gąszczu problemów prawnych klienta. Miedzy rozprawami ZERO kontaktu z klientem Chętnie posługuje się aplikantami. NIECH NIKOGO NIE ZMYLI PIERWSZA ROZMOWA BO TYLKO ONA JEST PRAWNIE KONSTRUKTYWNA. Dalej kliencie radz sobie sam. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

gres

Spokojnie można powiedzieć prywatny urzędnik w prywatnym biurze i na tym powinno sie zakończyć. Tylko pierwsza rozmowa jest merytoryczna. Gdy rozprawa sie komplikuje mecenas sprawia wrazenie bezradnej i najchetniej unika klienta, pisma istotne dla rozprawy podaje za posrednictwem sekretarki bez komentarza i pomocnych rad. Tyle to sam bym zrobił. NIE POLECAM

barbi

Ja też nie polecam. Na rozprawach prawie niema. Jeżeli rozprawy ciągną sie długo sama nie przychodzi tylko wysyła aplikantów ( kiepskich aplikantów ). Generalnie zainteresowana jest pozornie i to tylko w trakcie pierwszej rozmowy. W kancelarii ciągle nie ma czasu na dłuższą rozmowę. Kiepski adwokat.MOŻNA SIĘ SROMOTNIE PRZEJECHAĆ PRZY TAK SŁABEJ A WŁAŚCIWIE ZADNEJ POMOCY.JESTEM TEGO PRZY-KLADEM

antymanipulować

Zdobyć klientkę, skłócić, podzielić i ciągnąć latami - rozwalić rodzinę to efekt uboczny ale co to jej szkodzi

anett

Nie polecam nikomu...Pani Mecenas nie zrobiła nic ,na rozprawę wysłała aplikanta a po rozprawie nawet nie raczyła wnieść o uzasadnienie wyroku które trzeba było wnieść w ciągu 7dni bo po co...przecież to nie ona na wyroku nie będzie miała tego co być powinno dopisane żeby potem mieć wszystko czarno na białym.

Hanna

Choć z reguły do adwokata przychodzi się w sprawach trudnych to po rozmowie z Panią Mecenas Stępniewską-Janowską odczuwa sie swoistą ulgę. Bardzo PROFESJONALNA I SYMPATYCZNA ADWOKAT.Doradzi, pomoże i spokojnie przeprowadza przez całość procesu. Wszystkich potrzebujących prawniczej pomocy odsyłam do kancelarii PANI MECENAS w Krakowie ul Dunajewskiego

Zostaw opinię o Stępniewska-Janowska Anna Kancelaria Adwokacka - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stępniewska-Janowska Anna Kancelaria Adwokacka