Opinie o Marcin Klatkiewicz Kancelaria Adwokacka w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Marcin Klatkiewicz Kancelaria Adwokacka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Marcin Klatkiewicz Kancelaria Adwokacka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marcin Klatkiewicz Kancelaria Adwokacka w Kraków

Czy Marcin Klatkiewicz Kancelaria Adwokacka zatrudnia studentów?

Janna

Adwokat Marcin Klatkiewicz reprezentował NASZĄ sprawę w sądzie. Sygn. AKT. I Ns 78/22. Zainkasował od nas wysokie honorarium ale DZIAŁAŁ NA NIEKORZYSC SWOJEGO KLIENTA. W sądowych aktach nie ma zadnego sladu działanosci M Klatkiewicza . Nie przedstawił nawet naszego stanowiska jako strony, które znał. W aktach widnieje tylko jedno pełnomocnictwo z naszej strony dla niego, do reprezentowania tej sprawy. Mam dowody pisemne Nie robił NIC. Valkoverem oddał sprawę i toczyła sie JEDNOSTRONNIE. Nie przedstawił stanowiska STRONY pozwanej czyli naszej. Niespodziewanie, jako adwokat nie PRZYSZEDŁ na ROZPRAWE, ot z zaskoczenie, po prostu. Bez usprawiedliwienia. Nie zawiadomił o rozprawie przed rozprawą. (nasza obecność była nieobowiazkowa ) Po przegranej bardzo nie chciał i NIE PRZYSŁAŁ wiarygodnego WYROKU, tylko swoje wysoko zmanipulowane omówienie wyroku - z pominięcim podstawowych kwestii np. prawnego zajecia hipoteki. (…) . I tak np. dopiero przy testamencie okazałaby sie że działka ma obciażoną hipotekę. (usunięte przez administratora) Ten pan to jest hiper specjalista od mataczenia , manipulacji i robienia ludziom wody z mózgu w " autorytecie " prawa. Mozna dać sie oszukać wobec funkcji jaką niby pełni i za co mu słono trzeba płacic; "doradca i przyjaciel " i ma pełnomocnictwa! Pomimo wielokrotnych prośb nie przysłal wyroku do dziś. Ignorował i ignoruje całkowiecie klienta od poczatku - NAWET NIE PRZYGOTOWAŁ WSZYSTKICH PEŁNOMOCNICTW od uczestnikow/pozwanych - 4 podmioty . I teraz obarcza winą mnie za swoje błędy ! smiechu warte! Taki to " mecenas , prawnik" co niby " nie wie" ze pełnomocnictwa to inicjatywa i obowiązek adwokata. A to są Intencyjne działania ! A nóż się kogos uda na to nabrać ! pewnie się da! No i teraz stosuje to jako atak na klienta: " nie bede z panią rozmawiał , bo nie mam od pani pełnomocnictwa, nie jest pani moją klientką jestem adwokatem „tylko pani syna X" , co podkreślała z „ mocą” . Fizycznie - syn mu wręczył honorarium a sprawa JEDNA. Zatem nawet w procesie sądowej nie UJAWNIŁ STANOWISKA swojej STRONY , bez uprzedzenia nie PRZYSZEDŁ na rozprawę ani nie przysłal swojego reprezentanta, nie ZAWIADOMIŁ o rozprawie. Nie PRZYSŁAL wiarygodnego WYROKU tylko SWOJE omowienie . MANIPULOWAŁ i wywierał PRESJĘ na kliencie I ponaglał decyzje ( 3-4 dni) o REZYGNACJI z praw do swojej własności – bez znajomości wyroku ! - ; nie przygotował pełnoimocnictw (…) Na moje żadanie zwrotu honorarium - zero reakcji. łekcewazenie totalne. Narobił szkód nieodwracalnych i nawet odrobiny przyzwoitości nie ma, żeby za NIC NIEROBIENIE oddac pieniadze !!! Ignorował, mnie całkowicie. Odezwał sie dopiero po mojej grozbie złozenia skargi w Izbie Adwokackiej a i tak w formie wyżej opisanej pogróżki. Bezzasadna słodka rekomendacja i reklama na stronach firmowych jest stekiem kłamstw dla naiwnych. Marcin Klatkiewicz JEST NIEBIEZPIECZNY ! dla swoich klientów.

Janna Nowy wpis
@Janna

I FINALNA wiadomość- to nie bylo ot takie tam aniedbanie. Mecenas ŚWIADOMIE uczynił z procesu działanie nieprocesowe - bez istniena sporu. Strona nie zgłasza sprzeciwu - on nie zgłosił pomimo wiedzy o istnieniu sporu. "Nie ma "sporu nie ma procesu, nie ma stron, nie ma procesu. Z sedzią korupca. zrobili sobie prywatny dill, INTERES za ....Mercedesa ? TAK , że STRZEŻ SIE STRZEZ , UCIEKAJ OD (usunięte przez administratora) ! I studiuj prawo już od podstawowki

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Marcin Klatkiewicz Kancelaria Adwokacka?

DMP

Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Marcinowi za pomoc w beznadziejnej sytuacji. Serdecznie polecam Pana Mecenasa za profesjonalizm, ogromną wiedzę, rzetelność i skuteczność.

Janna Nowy wpis
@DMP

Dzialal wibitnie na szkodę swojego klienta. Co moge udowodnić. Bez uprzedzenia nie przyszedł na rozprawę ani nie przysłał zastępcy. Chociaż jest możliwość obecności zdalnej. Po ( oczywiscie) przegranej sprawie nie chciał i nie udostępnił wyroku tylko swoje wysoce zmanipulowane omówienie i nalegał na pilną decyzje rezygnacji z dalszego toku - bez znajomości tego wyroku. Po czym ignorował próby kontaktu z nim. Honorarim pobral 100 % z gory. Jest niebezpieczny dla swojego klienta !

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Marcin Klatkiewicz Kancelaria Adwokacka.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jakie są warunki zatrudnienia w Marcin Klatkiewicz Kancelaria Adwokacka?

Albin S

Poszedłem do Pana Mecenasa z dość skomplikowanym problemem, wielu adwokatów poległo na tej sprawie. Pan Marcin szybko znalazł skuteczne rozwiązanie, dzięki czemu wygraliśmy sprawę. Rozmowa przebiegała w bardzo sympatycznej atmosferze, zostały mi udzielone odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Jak najbardziej polecam Pana Mecenasa, jeśli szukacie dobrego adwokata. Aktualnie na rynku krakowskim mamy "przesyt" adwokatów i rosną jak grzyby po deszczu. Jednak Pan Marcin to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Marcin Klatkiewicz Kancelaria Adwokacka - Kraków

Marcin Klatkiewicz Kancelaria Adwokacka
  • Miodowa 26 lok. 1.3