Opinie o Marian Ożóg Kancelaria Adwokacka w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Marian Ożóg Kancelaria Adwokacka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Marian Ożóg Kancelaria Adwokacka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marian Ożóg Kancelaria Adwokacka w Kraków

Klient Nowy wpis

Najlepszy adwokat w Krakowie, polecam

przestrzegam przed wynajęciem tego prawnika! Niestety mam fatalne doświadczenia, przegrałem przez niego sprawę, która odbiła się na moim życiu fatalnie. Nie podniósł zasadniczych kwestii, przez co przegrałem sprawę do wygrania! ocena negatywna.

anonymous Nowy wpis
@Adam

Zgadzam sie z Adamem. Mecenas Ozog jest epigonem PRL-u i nie nalezy oddawac zadnej sprawy w jego rece. Jest leniwy, nie potrafi trzymac dokumentacji pod kontrola, zamiast prowadzic merytoryczna dyskusje, po prostu "nawija" aby pokryc braki w orientowaniu sie jaki jest prawdziwy progres sprawy. Nie jest przygotowany do spotkan z klientami, nie sprawdza chronologii postepowania sprawy. Potrafi pomylic terminy rozpraw sadowych. W sadzie zachowuje sie biernie i nie wysila sie aby w jakikolwiek sposob pomoc. Nie potrafi polemizowac z przeciwna strona, po prostu siedzi i nieomalze zasypia. Wspolczuje wszystkim ktorzy go zaangazowali w swoje sprawy. Jego kultura osobista o ktorej wspominaja czasami jego klienci jest "przykrywka" na brak zaangazowania , a wrecz nazwalbym to zwyklym narcystycznym snobizmem. Odnosnie honorariow czesto fantazjuje i tez nie trzyma pobranych kwot pod kontrola. Z glebi searca ostrzegam wszystkich aby sie mocno zastanowili zanim zechca polecic swoja sprawe w jego rece i w jego leniwy ,obojetny mozg. To wszystko co napisalem jest poparte moimi wlasnymi wielomiesiecznymi doswiadczeniami zwiazanymi z prowadzeniem przez Mecenasa Ozoga mojej nieskomplikowanej sprawy.

Zostaw merytoryczną opinię o Marian Ożóg Kancelaria Adwokacka - Kraków

Marian Ożóg Kancelaria Adwokacka
  • Przy Rondzie 53 lok. 3