Opinie o Kancelaria Adwokata I Radcy Prawnego Rafał Bednarczyk w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kancelaria Adwokata I Radcy Prawnego Rafał Bednarczyk. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kancelaria Adwokata I Radcy Prawnego Rafał Bednarczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokata I Radcy Prawnego Rafał Bednarczyk w Gdańsk

Iwona Suliga

Kancelaria Mecenasa Bednarczyka prowadzi moja sprawe od 2018 r.Jestem bardzo rozczarowana i rogoryczona niekompetencja i brakiem zainteresowania moja sprawa.Wielokrotne proby kontaku z kancelaria pozostaja bez echa.Przez kancelarie stracilam kwote ponad 20.000tys.zl z powodu niedopilnowania terminow. Nie rozumie jak mozna tak ignorowac klienta od ktorego kancelaria pobrala pieniadze za prowadzenie sprawy.Tojest bardzo nie moralne i lekcewazace postepowanie.

Klientka kancelarii-była
@Iwona Suliga

Zgadzam się w pełni. Sprawy nie są załatwiane, brak jest jakiegokolwiek kontaktu. Pierwsza rozmowa miła, gdzie chodzi o opłacenie sprawy która później tak się nikt nie zajmuje. Brak odpowiedzi na prostu telefoniczne, mailowe, korespondencję pocztową. NIE POLECAM Już lepiej samemu zająć się sprawami.

Klient
@Iwona Suliga

Dlaczego kancelaria nie odniesie się do tej opini? Czyżby była prawdziwa?

@Klient

Ponieważ sprawa została wyjaśniona bezpośrednio z Klientką. A portal nie jest miejscem na wyjaśnienia spraw z Klientami.

Klient
@Karolina Sikorska-Bednarczyk

Szukam akurat prawnika, ale coś sporo tych opinii na temat braku kontaktu z adwokatem i braku odpowiedzi na telefony i maile...

@Klient

To już zamierzchłe czasy. Cały czas pracujemy nad obsługą Klienta i obecnie żaden z Klientów nie zostaje bez kontaktu z adwokatem bądź pracownikami Kancelarii.

Karolina Sikorska-Bednarczyk

Szanowny Panie, ponieważ sporządzając ową opinię złożył Pan fałszywe świadectwo wzywamy do usunięcia opinii pod rygorem wystąpienia na drogę sądową. Nigdy nie był Pan pracownikiem Kancelarii Adwokata i Radcy Prawnego Rafała Bednarczyka, a tym samym nie może się Pan wypowiadać ani na temat zarobków, ani na temat oferowanych umów ani nawet pracodawców. Gdyby tak było wiedziałby Pan, że wszyscy pracownicy posiadają umowy o pracę, a podwyżki udzielane są regularnie. Jeśli chce Pan wspomóc swoją konkubinę w zniszczeniu reputacji Kancelarii to radzę jeszcze raz przeanalizować Jej sprawę i ewentualne zawinienie Kancelarii - którego nie było!.

Karolina Sikorska-Bednarczyk

I znowu pisze Pan bzdury wskazujące na kompletny brak znajomości firmy. Ponawiam nasz wpis. Szanowny Panie, ponieważ sporządzając ową opinię złożył Pan fałszywe świadectwo wzywamy do usunięcia opinii pod rygorem wystąpienia na drogę sądową. Nigdy nie był Pan pracownikiem Kancelarii Adwokata i Radcy Prawnego Rafała Bednarczyka, a tym samym nie może się Pan wypowiadać ani na temat zarobków, ani na temat oferowanych umów. Gdyby tak było wiedziałby Pan, że wszyscy pracownicy posiadają umowy o pracę, a podwyżki udzielane są regularnie. Jeśli chce Pan wspomóc swoją konkubinę w zniszczeniu reputacji Kancelarii to radzę jeszcze raz przeanalizować Jej sprawę i ewentualne zawinienie Kancelarii - którego nie było!.

Karolina Sikorska-Bednarczyk

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Kancelaria Adwokata I Radcy Prawnego Rafał Bednarczyk? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Kancelaria Adwokata I Radcy Prawnego Rafał Bednarczyk odbywa się również w języku angielskim?

Karolina Sikorska-Bednarczyk

Nie, nie odbywa się w języku angielskim.

Jarek

Super, pomogli mi poprowadzić sprawę związaną z moimi zawodowymi problemami w świecie oświaty i pracy jako nauczyciel.

Włodzimierz Szymański

Sprawa poprowadzona bardzo sprawnie - jestem pełen podziwu w stosunku do zaangażowania. Jedyne co mogę powiedzieć - DZIEKUJE PANIE MECENASIE !

Sebastian

Polecam kancelarie

Karol

Polecam korzystanie z usług Pana mecenasa. Prowadzenie mojej sprawy było na najwyższym poziomie profesjonalizmu.

Tomasz

Witam Żenada co wyprawia adwokat Bednarczyk . Brak zainteresowania ! Pierwsza rozmowa bardzo miła , jak tylko zrobiłem przelew kontakt się urwał . Sprawa trafiła do ORA !!! Teraz zmienili adres kancelarii . Masakra

oshea

Pan Mecenas bardzo rzeczowy i pomocny. Poprowadził moją sprawę cywilną - dziekuje za wygraną Panie Mecenasie - bo wiem, że mielismy marne szanse !!

Czy zdarzają się nadgodziny w Kancelaria Adwokata I Radcy Prawnego Rafał Bednarczyk?

Karolina Sikorska-Bednarczyk

Nie, zazwyczaj pracownicy nie przekraczają norm czasu pracy

Kuba

Dla mnie świetna oferta, można faktycznie liczyć na ich pomoc, mają bardzo duże doświadczenie w różnych sprawach.

Goska

Mam odmienne zdanie.Pismo w imieniu klienta napisane bez zapoznania się z przesłanymi informacjami przez niego.Kompletna żenada.Mimo prośby o sprostowanie danych , kancelaria zamilkła.Najwazniejsze żeby Kasa się zgadzała.Nie polecam.

Konkretna rozmowa i profesjonalna pomoc dopasowana indywidualnie do mojej sprawy, polecam.

Czy pracownicy w Kancelaria Adwokata I Radcy Prawnego Rafał Bednarczyk dogadują się między sobą?

Karolina Sikorska-Bednarczyk

Tak, oczywiście. Współpraca pomiędzy pracownikami jest na jak najwyższym poziomie.

Dziewanna

Moja współpraca z Kancelarią Adwokata i Radcy Prawnego Rafała Bednarczyka, choć trwała długo - ponad 3 lata - z uwagi na przebieg sprawy sądowej - układała się bardzo pozytywnie. Od samego początku prowadzona byłam zarówno przez p. mecenasa Rafała Bednarczyka, jak i jego żonę Karolinę Sikorską-Bednarczyk. Współpraca układała się bardzo efektywnie, zawsze mogłam liczyć na wsparcie, dokładne wytłumaczenie oraz merytoryczne prowadzenie sprawy. Mecenas w sądzie to mega profesjonalista. Moja sprawa zakończyła się dla mnie z sukcesem.

Damian

Jakie kancelaria ma podejście do pracowników ?

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokata I Radcy Prawnego Rafał Bednarczyk - Gdańsk

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokata I Radcy Prawnego Rafał Bednarczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokata I Radcy Prawnego Rafał Bednarczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokata I Radcy Prawnego Rafał Bednarczyk?

Kancelaria Adwokata I Radcy Prawnego Rafał Bednarczyk

Kancelaria Adwokata I Radcy Prawnego Rafał Bednarczyk