Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Białecki w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Białecki. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Białecki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Białecki w Łódź

Sumienie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Mecenas poucza o wskazaniu publicznie danych personalnych w opisie opinii? RODO dla Pana jest mało istotne tak jak Kodeks Etyki Zawodowej ? Opinii często nie wynikają z ,,frustracji,,ale z wyrobionego zdania Pańskiego zachowania ,warto to uwzględnić. A co do naszej opinii : w pismach zredagowanych w retoryce brak klasy,manipulacja i udawanie że rzekomo ,,nie słyszy ,, co zeznają świadkowie aby ponownie zadać pytanie ,,z innej strony ,, zrobić zamieszanie w celu nadinterpretacji i ukierunkowania wypowiedzi .Uwaga w tym jednym zakresie dla wszystkich ! Nie szanuje ostrożności procesowej

Maciek Nowy wpis

Czy kancelaria często robi nabór na pracowników ?

Na sądzie postepuję uzywajac szantażu i grozb, jak wie ze nie wygra sadu, zaczyna przesladowac druga strone , (usunięte przez administratora) i gbur!!!

@anonymous

0 profesjonalizmu Agresor

Marcin Białecki Nowy wpis
@anonymous

Trzeba mieć odwagę i się przedstawić z imienia i nazwiska, a nie anonimowo pisać takie bzdury, które są przejawem "hejtu" w związku z przegraną sprawą. Nigdy nie stosowałem szantażu i gróźb na kimkolwiek - tym bardziej na Sądzie. Nazywanie kogoś "gburem" jest obraźliwe, ale rozumiem, że to wynika z frustracji. Przykre słowa i bardzo krzywdzące.

Zuza Nowy wpis

Czy kancelaria ma jakieś oferty pracy?

Firma Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Białecki poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Mateusz

Po prostu pełen profesjonalizm. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Białecki - Łódź

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Białecki
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Białecki