Opinie o Automobile Torino Sp. z o.o. w Konin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Automobile Torino Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Automobile Torino Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Automobile Torino Sp. z o.o. w Konin

Olga Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

NIE POLECAM punktu napraw w Łodzi na Jana Pawła II. Już na wejściu odczulam dziwne zachowania Pana Sebastiana który miał zakodować się tematem (od oględzin do umówienie wizyty naprawczej). Na wejściu Pan Sebastian po zobaczeniu mnie spojrzał na swojego kolegę i ewidentnie w jego odczuciu dyskretnie mnie obśmiał. Nie wiem co to miało znaczyć? Chyba brak kobiety temu panu mocno doskwiera. Później było tylko gorzej. Po oględzinach Pan Sebastian do mnie zadzwonił aby umówić się na naprawę ja jednak nie mogłam się zgodzić na proponowany termin ze względu na dłuższy wyjazd do USA. Po usłyszeniu mojej odmowy Pan Sebastian wydawał się bardzo wściekły i nie krył zdenerwowania?! Też nie rozumiem tej dziwnej reakcji. Potem przez 2 miesiące nie odbierał moich telefonów ani nie odpowiadał na zgłoszenia zostawiane na recepcji ponieważ dzwoniłam również na ich ogólny numer. W końcu poprosiłam zleceniodawcę o zmianę punktu naprawy. Facet przetraw fakt że młode, atrakcyjne kobiety mogą mieć LEPSZĄ PRACĘ OD CIEBIE i wozić się lepszymi samochodami niż Ty!!!! I nie są jedynie obiektami seksualnymi a inteligentnymi babkami które nieraz mogą utrzymać rodzinę za swoją ciężką pracę! I tak… również za swoje zarobione pieniądze jeżdżą do Stanów ????

Czy w Automobile Torino Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Przemo Nowy wpis

Fiat auto mobile Torino konin tam pracuje pan Andrzej bardzo pozytywny człowiek umie doradzić i zachęcić a nawet zażartować i przez niego jestem posiadaczem Fiata 500 pozdrawiam gdyby to ode mnie zależało to już by pan miał podwyżkę lub premię zadowolony klient

Przemo Nowy wpis
@Przemo

Pracuje tam już długo minimum 20 lat i był z firmą jak było dobrze i źle i zna się na tym co robi

Na jakie zarobki można liczyć w firmie Automobile Torino Sp. z o.o. na stanowisku Specjalista ds. Marketingu? Czy pracownicy dostają premie?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Automobile Torino Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Doradca Serwisowy - Specjalista ds. Obsługi Floty? Podziel się swoimi doświadczeniami.

lakiernik ktory decyduje i twozy toksyczna relacje gosc zakochany w sobie ludzi nie szanuje kazdy w tej firmie to albo nierob albo nie zna sie na tym. tak o kierowniku powiedzial i nikita. po za tym gosc slabo maluje. to sa moje wspomnienia z auto torino..zachecam innych aby jak najwiecej pisali o tej firmie aby ludzie nie fpadali w pulapke,

Anonimowy

Serdecznie nie polecam oddziału Automobile Torino w Łodzi na Jana Pawła . Obiecują stałe zatrudnienie i miła atmosferę po czym jeżeli nie spodobasz się głównemu lakiernikowi to nie masz tam pracy . Wypłatę po odejściu z firmy dostałem po 14 dniach po zakończeniu współpracy (po ponagleniach) a papiery takie jak umowa o prace dopiero po 3 miesiącach po odejściu z tej firmy , dzięki temu nie mogłem zarejestrować się w żadnej pracy ani w urzędzie ponieważ brakowało mi dokumentów . Kierownik tłumaczył się tym że główny oddział jest w Koninie i oni nie mogą sami tego zrobić . Każdemu kto zastanawia się czy tam się zatrudnić osobiście nie polecam tej firmy .

rocco

Praca w tej firmie (oddział w Łodzi) to pomyłka, pracodawca obiecuje dużo, później obcina wypłatę. Wasze kompetencje i starania się nie liczą, im więcej zrobisz tym więcej ci zabiorą bo jest z czego. Duża rotacja pracowników, nierealne wymagania, zarobki jak w markecie, za urlop ne płacą. Kierownik nie ma pojęcia o prowadzeniu serwisu. Omijajcie z daleka.

Grzegorz

Macie jakiś powód, że zupełnie nie zaglądacie na forum? jakie są szanse na pracę w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Automobile Torino Sp. z o.o. - Konin

• Jak się pracuje w Automobile Torino Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Automobile Torino Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Automobile Torino Sp. z o.o.?

Automobile Torino Sp. z o.o.
  • Poznańska 72A
    62-510 Konin

Automobile Torino Sp. z o.o.