Opinie o Lilianna Tadeusiak w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Lilianna Tadeusiak. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Lilianna Tadeusiak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lilianna Tadeusiak w Łódź

Jola Nowy wpis

A Pani mecenas sama umawia swoich klientów i prowadzi ich dokumentację czy zatrudnia do tego osobnego pracownika? Mam właśnie doświadczenie w podobnej pracy, a że przeprowadziłam się do Łodzi to trafiłam na to miejsce. Tak ogólnie to jest praca na pełen etat i w stałych godzinach z wyłączeniem weekendów?

Alannn Nowy wpis

Nie komentuje tej starej kostuchy

Ola Nowy wpis

Polecam Panią Mecenas, wygrała moją sprawę rozwodową. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, empatia.

H.G

Dla mnie ta kobieta to przeżytek, jej ubiór nie adekwatny do wieku. Pisma kiepskiej jakości no i niestety efekty też.

Sebastian Nowy wpis
@H.G

Zgadzam się było pełno błędów w pismach. Nie za to płaciłem. Jeszcze mi ograniczyli prawa do syna. Wydałam dużo pieniędzy i nic z tego. Nie polecam

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Lilianna Tadeusiak spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Sebastian

Jestem bardzo niezadowolony z usługi. Wydałem bardzo dużo pieniędzy a mam ograniczone prawa odnośnie syna. Tyle czasu trwała sprawa a w dalszym ciągu nie mogę zabierac syna do siebie. Utrudniony kontakt z adwokatem. Błędy w tresci pism. Drogo. Jestem niezadowolony. Nie polecam

Artur

Pani Mecenas mi bardzo pomogła. Jest skuteczna, ma ogromne doświadczenie w sprawach rodzinnych.

Lord
@Artur

bardzo mi pomógła taka jest skladnia a nie pomogla mi analfabeto I wcale nie jest taka super. Jests paru prawnikow co da jej rade i z nia wygrywa. Aczkolwiek jej gwiazda jak kazda gwiazda swieci a potem staje sie czerwonym karłem. Niedlugo kres nadchodzi, lrzyjdzie emerytura i koszmary nocne z powodu tych nieuczcciwych rozpraw jakie ta pani funduke w sadzie.

Z czystym sumieniem polecam panią mecenas. Jest profesjonalna, kompetentna, zna się na rzeczy. Rozwiodła mnie rewelacyjnie. Mam niskie alimenty i szerokie kontakty z dziećmi.

Ola

Rewelacyjna i skuteczna adwokat. Wygrała mi sprawę o rozwód i podział majątku. Serdecznie polecam

alan

jak ta pani bedzie po drugiej stronie od razu prosze kierowac sprawe do sadu rodzinnego w warszawie. to zapobiegnie wygrywanie orzez nia rozpraw ponznajomosci w sadzie

gloria
@alan

i do rzecznika praw ojca.

Zostaw merytoryczną opinię o Lilianna Tadeusiak - Łódź

• Jak się pracuje w Lilianna Tadeusiak?

Zobacz opinie na temat firmy Lilianna Tadeusiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lilianna Tadeusiak?

Lilianna Tadeusiak
  • Uniwersytecka 18 lok. 2