Opinie o Józef Bożek Kameleon w Zawoja

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Józef Bożek Kameleon. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Józef Bożek Kameleon na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Józef Bożek Kameleon w Zawoja

Anna B Nowy wpis
Inne

Jestem bardzo zadowolona z materiałów, ich jakości i wyboru - możliwości jak również z szybkiego terminu przesyłki.

Michał Nowy wpis
Inne

Jakie są obowiązki sprzedawcy ? To ciezka praca ?

Agga Nowy wpis

Super sklep, chętni do pomocy i doradzenia. Polecam.

Elka Nowy wpis

Dużo zamówionych tkanin, wszystko ok, obsługa przyjazna :)

 Rozmowa kwalifikacyjna
Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Józef Bożek Kameleon? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Miska

Bardzo często zamawiam tkaniny od tego sprzedawcy nigdy się nie zdarzyło by coś się nie zgadzało, materiału jest zawsze kilka centymetrów więcej,nawet pani do mnie dzwoniła informując że materiał który zamówiłam ma odrobinę rozmazany wzór więc gorąco polecam tego sprzedawcę.

kp

Wszystko zawsze w porządku, tkaniny najwyższej jakości, miła obsługa, chętna do pomocy. Bardzo polecam, jak tkaniny to tylko tam!

pio

właściciel to kawał ciołka i buraka. dane w sklepie nie zgadzają sie z otrzymanym produktem, dotyczy gramatur. lekceważąco odnosi sie do reklamacji. więcej u tego ciołka nie kupimy :)

6
bozgor14@wp.pl

w dniu 29-06-2016 w sklepie internetowym" Kameleon" Józef Bożek zamówiłam dwie tkaniny. Jedna z otrzymanych tkanin była krzywo ucięta i popstrzona przez muchy. Mój rozmówca moją reklamację telefoniczną skwitował słowami "nie chce mi się z Panią rozmawiać", zasugerował żebym reklamację złożyła drogą meilową, co też uczyniłam. Po czym zażądano ode mnie fotografii tkaniny (jest to granie na zwłokę) . Bardzo mi zależało na czasie, ponieważ mam uszyć wnuczce sukienkę do chrztu. Nie usłyszałam słowa przepraszam, co w tej sytuacji powinno być oczywiste. Odsyłam tkaninę , a sklep omijam szerokim łukiem.

4

Zostaw merytoryczną opinię o Józef Bożek Kameleon - Zawoja

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Józef Bożek Kameleon
Przejdź do nowych opinii