Opinie o Józef Bożek Kameleon w Zawoja

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Józef Bożek Kameleon. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Józef Bożek Kameleon na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Józef Bożek Kameleon w Zawoja

Anna B Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolona z materiałów, ich jakości i wyboru - możliwości jak również z szybkiego terminu przesyłki.

Michał Nowy wpis

Jakie są obowiązki sprzedawcy ? To ciezka praca ?

Agga Nowy wpis

Super sklep, chętni do pomocy i doradzenia. Polecam.

Elka Nowy wpis

Dużo zamówionych tkanin, wszystko ok, obsługa przyjazna :)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Józef Bożek Kameleon? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Miska

Bardzo często zamawiam tkaniny od tego sprzedawcy nigdy się nie zdarzyło by coś się nie zgadzało, materiału jest zawsze kilka centymetrów więcej,nawet pani do mnie dzwoniła informując że materiał który zamówiłam ma odrobinę rozmazany wzór więc gorąco polecam tego sprzedawcę.

kp

Wszystko zawsze w porządku, tkaniny najwyższej jakości, miła obsługa, chętna do pomocy. Bardzo polecam, jak tkaniny to tylko tam!

pio

właściciel to kawał ciołka i buraka. dane w sklepie nie zgadzają sie z otrzymanym produktem, dotyczy gramatur. lekceważąco odnosi sie do reklamacji. więcej u tego ciołka nie kupimy :)

bozgor14@wp.pl

w dniu 29-06-2016 w sklepie internetowym" Kameleon" Józef Bożek zamówiłam dwie tkaniny. Jedna z otrzymanych tkanin była krzywo ucięta i popstrzona przez muchy. Mój rozmówca moją reklamację telefoniczną skwitował słowami "nie chce mi się z Panią rozmawiać", zasugerował żebym reklamację złożyła drogą meilową, co też uczyniłam. Po czym zażądano ode mnie fotografii tkaniny (jest to granie na zwłokę) . Bardzo mi zależało na czasie, ponieważ mam uszyć wnuczce sukienkę do chrztu. Nie usłyszałam słowa przepraszam, co w tej sytuacji powinno być oczywiste. Odsyłam tkaninę , a sklep omijam szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Józef Bożek Kameleon - Zawoja

Józef Bożek Kameleon