Opinie o GPL Projekty Sp. Z.o.o. w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie GPL Projekty Sp. Z.o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w GPL Projekty Sp. Z.o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GPL Projekty Sp. Z.o.o. w Tarnów

k.l.

Meble sie juz pod flaga GPL Projekty nie produkuje. Jest kilka nowych spolek rozrzuconych po Tarnowie. Sami pracownicy nie wiedza dla kogo pracuja, kto im ( czy wogole) ZUS placi. Prawo polskie na takie kombinacje dopuszcza, wiec sie to wykorzystuje na. Nie polecam pracy tam, cienko z wyplata.

k.l.

Chomik, a co ty tak bronisz firme . Moze zatrudnili cie jako "bajkopisarz"? GPL juz rok nie dziala, przebudz sie !

I nie myśl tyle bo Ci Jeszcze "minka " zrzędnie ;-)

Rozumiem ze jesteś kobietą zapewne pracująca w biurze w tej o to firmie i albo robisz dobre machloje albo siedzisz tam i ktoś Ci płaci za opiekę nad jego dziećmi i prostowanie opini o gpl projekty n.a internetach? Więc niepokój z głowy Napewno to jest powód dla którego masz regularną wypłatę choć i tak w to nie wierzę.

Pracownik Biurowy

Spotkanie krótkie. Szef wszystko obiecuje : " nie ma problemu, 100% wypłata 10-go" A potem przychodzi 10-ty i trzeba szukać nowej pracy a prezes szuka kolejnego naiwnego

Czy chcesz żebym ci płacił? Czemu nie chcieć pracować za darmo? Ty głupi Polak!

R

mało komentarzy bo większość została usunięta :P

To powinieneś może dopuścić do myśli że nie każdy ma ochotę wypisywać na forum to jak bardzo został oszukany i nadal jest i ze większość osób to mezszczyzni w wieku 25-40 a i 50 lat którzy maja rodziny do wyżywienia i nie mają czasu na sprawdzanie kto i gdzie przysral tego bałwana. Każdy z nich walczy w sądzie o swoje pieniądze na które ciężko pracowali za granicą w tęsknocie za rodziną pracując od rana do późnego wieczora w poniżeniu przez cholernych Holendrów! Każdy kto pracował choć chwile za granicą wie jak Polacy są traktowani. A najgorsze jest to ze w tym przypadku nawet we własnym kraju padli ofiarą wyzysku i poniżenia przez żałosnego obcokrajowca. Jeśli nadal się dziwisz to stan przed Sejmem i dziw się dalej bycmoze ktoś to doceni.

Ale jaja

chciałbym ją zobaczyć!

Wiemy informacja już się rozeszła : P

aelaa

'Kierowniczka D.' ponoć niezle się spasła ;)

elo

w Krs Building Interior za to mamy produkcja mebli hehe.

elo

Minka a co kupiłaś sobie jakiś produkt ? z tego co wiem to przecież wszystko sprzedawane było za granice :) Przez słuchawkę przedstawią się Interior is Life a zatrudnią Cie pewnie na Building Interior Tarnów :) Swoją drogą widzicie w Krs Interior is Life : Klasyfikacje działalności PKD, EKD i SIC dla "Interior Is Life Sp. z o.o.": PKD Działalność agentów zajmujących się sprzedażą maszyn, urządzeń przemysłowych, statków i samolotów46.14.Z SIC Brokerzy i maklerzy giełd towarowych62210000 EKD Brak danych odnośnie EKD A gdzie produkcja mebli ???

upadający holender

hey ludzie, odzyskałem kasę (sama pensja, bez okresu wypowiedzenia i delegacji ale zawsze to coś), składajcie wnioski do funduszu świadczeń gwarantowanych, a potem bedziecie mogli bauwanowi śmiać sie w twarz

hehe

hehehe marna prowokacja chomik :D obecnie nie ma GPL bo jest nowa firma, żeby wymigać się od płacenia zaległości po GPL :)

Stolarz

Spadaj dziadu na drzewo, pewnie jakiś nowy Wilem

będziemy pisać o tym co chcemy pisać :) a prawo jest po naszej stronie jednak :) czekajcie na list :)

Nikt nie musi się podpisywać aby stwierdzić, jaka jest prawda. Przecież każdy wie jak tam było i jest.

Polak

Popieram przedmówcę. Polacy spolszczony holender czyli"bałwan" znalazł sposób na życie w Polsce Naszym Kraju. Swoją polityke oparł na misji PROKURENTA który za nic nie odpowiada.Kradnie pracownikom (usunięte przez administratora) pieniadze , za to dostaje symboliczne kary które natychmiast płaci , /podobno nio ma dochodów/ i oszukuje do woli Państwo ktore ma swoje organy do obrony nas , a broni tego złodzieja , a nie pracownika czyli NAS Polaków , w przeszłości, teraz i w przyszłosci okradzionych przez niego. Dziękuję..................................... Uwaga!!!! Strona zostanie niedługo usunieta i po ptokach

@Polak

Co najlepsze nadal okrada i jeszcze obraża mówiąc ze Polacy to.... Że jeszcze nikt z nim nie pojechał to jestem w szoku.

DennyPracodawca

Co za dno z tą firmą i kierownictwem, nie dość że pienięedzy nie ujrzałem, to jeszcze siedząc w stanach dostaje telefon od rodziców, że policjant przyszedł do domu moich rodziców w sprawie związanej z pracodawcą z tarnowa. Ile to gówno będzie się jeszcze ciągneło, bo nie życzę sobie żeby przez takie dno moi rodzice byli nachodzeni.

US

nie rozliczać ! w US powiedzieli że jak pieniedzy nie było to nie rozliczać

.;

ja się nie rozliczę z tego ! nie widzieliśmy tych pieniędzy na oczy !

Zostaw merytoryczną opinię o GPL Projekty Sp. Z.o.o. - Tarnów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GPL Projekty Sp. Z.o.o.?

Kandydaci do pracy w GPL Projekty Sp. Z.o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GPL Projekty Sp. Z.o.o.