GPL Projekty Sp. Z.o.o.

Tarnów

Opinie o GPL Projekty Sp. Z.o.o.

POLAK

I to jest własnie spolszczony wiatrak, W sadzie taka madra szuja nie była, jak dostał marne 20 000 PLN do zapłaty . Dochodow nie miał, ale kasiore szybko wpłacil. TAkie to nasze POlskie prawo, stworzone wybitnie pod takie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

edc

@k.l. a no czyli jest ich kilka jednak tych spolek

k.l.

Meble sie juz pod flaga GPL Projekty nie produkuje. Jest kilka nowych spolek rozrzuconych po Tarnowie. Sami pracownicy nie wiedza dla kogo pracuja, kto im ( czy wogole) ZUS placi. Prawo polskie na takie kombinacje dopuszcza, wiec sie to wykorzystuje na. Nie polecam pracy tam, cienko z wyplata.

k.l.

Chomik, a co ty tak bronisz firme . Moze zatrudnili cie jako "bajkopisarz"? GPL juz rok nie dziala, przebudz sie !

I nie myśl tyle bo Ci Jeszcze "minka " zrzędnie ;-)

Rozumiem ze jesteś kobietą zapewne pracująca w biurze w tej o to firmie i albo robisz dobre machloje albo siedzisz tam i ktoś Ci płaci za opiekę nad jego dziećmi i prostowanie opini o gpl projekty n.a internetach? Więc niepokój z głowy Napewno to jest powód dla którego masz regularną wypłatę choć i tak w to nie wierzę.

R

mało komentarzy bo większość została usunięta :P

To powinieneś może dopuścić do myśli że nie każdy ma ochotę wypisywać na forum to jak bardzo został oszukany i nadal jest i ze większość osób to mezszczyzni w wieku 25-40 a i 50 lat którzy maja rodziny do wyżywienia i nie mają czasu na sprawdzanie kto i gdzie przysral tego bałwana. Każdy z nich walczy w sądzie o swoje pieniądze na które ciężko pracowali za granicą w tęsknocie za rodziną pracując od rana do późnego wieczora w poniżeniu przez cholernych Holendrów! Każdy kto pracował choć chwile za granicą wie jak Polacy są traktowani. A najgorsze jest to ze w tym przypadku nawet we własnym kraju padli ofiarą wyzysku i poniżenia przez żałosnego obcokrajowca. Jeśli nadal się dziwisz to stan przed Sejmem i dziw się dalej bycmoze ktoś to doceni.

Ale jaja

chciałbym ją zobaczyć!

Wiemy informacja już się rozeszła : P

aelaa

'Kierowniczka D.' ponoć niezle się spasła ;)

elo

w Krs Building Interior za to mamy produkcja mebli hehe.

elo

Minka a co kupiłaś sobie jakiś produkt ? z tego co wiem to przecież wszystko sprzedawane było za granice :) Przez słuchawkę przedstawią się Interior is Life a zatrudnią Cie pewnie na Building Interior Tarnów :) Swoją drogą widzicie w Krs Interior is Life : Klasyfikacje działalności PKD, EKD i SIC dla "Interior Is Life Sp. z o.o.": PKD Działalność agentów zajmujących się sprzedażą maszyn, urządzeń przemysłowych, statków i samolotów46.14.Z SIC Brokerzy i maklerzy giełd towarowych62210000 EKD Brak danych odnośnie EKD A gdzie produkcja mebli ???

upadający holender

hey ludzie, odzyskałem kasę (sama pensja, bez okresu wypowiedzenia i delegacji ale zawsze to coś), składajcie wnioski do funduszu świadczeń gwarantowanych, a potem bedziecie mogli bauwanowi śmiać sie w twarz

hehe

hehehe marna prowokacja chomik :D obecnie nie ma GPL bo jest nowa firma, żeby wymigać się od płacenia zaległości po GPL :)

Stolarz

Spadaj dziadu na drzewo, pewnie jakiś nowy Wilem

będziemy pisać o tym co chcemy pisać :) a prawo jest po naszej stronie jednak :) czekajcie na list :)

Nikt nie musi się podpisywać aby stwierdzić, jaka jest prawda. Przecież każdy wie jak tam było i jest.

Polak

Popieram przedmówcę. Polacy spolszczony holender czyli"bałwan" znalazł sposób na życie w Polsce Naszym Kraju. Swoją polityke oparł na misji PROKURENTA który za nic nie odpowiada.Kradnie pracownikom [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pieniadze , za to dostaje symboliczne kary które natychmiast płaci , /podobno nio ma dochodów/ i oszukuje do woli Państwo ktore ma swoje organy do obrony nas , a broni tego złodzieja , a nie pracownika czyli NAS Polaków , w przeszłości, teraz i w przyszłosci okradzionych przez niego. Dziękuję..................................... Uwaga!!!! Strona zostanie niedługo usunieta i po ptokach

@Polak 21.06.2015 15:01

Co najlepsze nadal okrada i jeszcze obraża mówiąc ze Polacy to.... Że jeszcze nikt z nim nie pojechał to jestem w szoku.

DennyPracodawca

Co za dno z tą firmą i kierownictwem, nie dość że pienięedzy nie ujrzałem, to jeszcze siedząc w stanach dostaje telefon od rodziców, że policjant przyszedł do domu moich rodziców w sprawie związanej z pracodawcą z tarnowa. Ile to gówno będzie się jeszcze ciągneło, bo nie życzę sobie żeby przez takie dno moi rodzice byli nachodzeni.

US

nie rozliczać ! w US powiedzieli że jak pieniedzy nie było to nie rozliczać

.;

ja się nie rozliczę z tego ! nie widzieliśmy tych pieniędzy na oczy !

pracownik byly

panie z biura wstydu nie mają, rozsyłają PITy byłym kolegom mimo, że wypłaty nie było, jak sie kto rozliczy to tak jakby potwierdził że kase dostał

prawdopodobnie dostaniesz od Kancelarii Komorniczej

pytajnik

Czy byli pracownicy dostaną PITy za rok 2014 ???

wawa

Ta firma to totalne nieporozumienie. W najlepszym okresie pracowało prawie 100 pracowników teraz zaledwie10-20.Wszyscy nowi pracownicy oprócz paru pań od ....... Ponad 60 sądowych nakazów płatniczych do wypłacenia dla ludzi i prawie 3 banie do zusu. Ale firma dalej istnieje pod innymi nazwami, panie z biura od..... dalej przerabiają polaków i obiecują gróżki na wieżbie. a wujcio się cieszy bo polacy przerabiają polaków i git. już dawno ludzie powinni go zostawić a on sam spakować swoje pieski i całą rebiatę łącznie zpaniami z biura i jechać do burkina faso

mala

Dziwi mnie, że wogóle jeszcze tam ktoś pracuje. Dwa miesiące to i tak długo biorąc pod uwagę, jak się szef do pracowników odnosi. Kiedy on w końcu stwierdzi, że prowadzenie biznesu to zbyt wysokie wyzwanie...

ala

Teraz nadal na tarnowiaku sie ogłaszają. Wujcio wymyślil, że zatrudni starych stolarzy aby wyszkolili mu młodych i się ich pozbędzie. Średnie zatrudnienie w tej firmie to 2 miesiące, czyli do czasu aż się człowiek zorientuje, że nie dostanie żadnych pieniedzy. (usunięte przez administratora)

sawa

Firma GPL zajmowała się produkcją mebli, jako podwykonawca, na zamówienie holenderskiej firmy Smeulders Interieurgroep. W najlepszym okresie firma zatrudniała ok. 70 osób, z czego kilkudziesięciu stolarzy. Oczywiście wszystko pisane w czasie przeszłym to też łatwo się domyślić , że już nie działają na rynku

y
@sawa 21.11.2014 12:35

puknij się w głowę człowieku i naucz się czytać ze zrozumieniem

drwal Grzmitopór

gdzieś w internatach ja jakieś stronie znalazłem informację o jakichś wielkich długach, możeciem to konstruktywnie jakoś potwierdzić?szukam pracy przede wszystkim jako designer i projektant, muszę pracować kreatywnie - czy znajdzie się dla mnie jakaś wspaniała posada w GPL PRojekty? pieniądze do negocjacji

mari

@Tymoteusz, ty chyba wogóle nie czytasz i nie orientujesz się co się w tej firmie działo i dzieje. Oczywiście, że każdy sobie zdaje sprawę, jaka odpowiedzialność na pracodawcy ciąży. Jeżeli mi w jednej spółce nie wychodzi, to nie wykreślam się z firmy jako prokurent i twierdzę, że nie mój problem, nie jestem prokurentem i mnie los pracowników nie interesuje, a przede wszystkim nie zakładam nowej firmy, która już na długach jedzie ! Człowieku, obudz się !!!

xxx
@mari 03.09.2014 21:09

Co Ty nie powiesz, tak mu się noga powinęła biedakowi, że musiał przez kilka lat oszukiwać setki ludzi??? Nie zazdroszczę głupoty. A do Sądu w Polsce szkoda chodzić, oni tylko wszystko robią żeby ludzie nie dostali należnej kasy, nawet tak przeciągnęli sprawę o upadłość firmy (bo jaśnie pan z Holandii d...ek nie raczył się do sądu stawić na wezwanie a sędzia za słabo go o to prosiła widocznie nie padła na kolana) że ludzie nie mogą się starać o zaległe wypłaty z Funduszu Świadczeń Gwarantowanych, przekupiony sędzia już się o to postarał...

Tylko kiedy, co z tego, że jest stałym klientem w sądzie. Ludzie jak nie widzieli swoich pieniędzy tak już pewnie ich nie zoabaczą... Taki system w kraju jest bardzo zachęcający do wykorzystywania pracowników przez przedsiebiorców. Bowiem ci mogą sobie otwierać nowe spółki i naciągać pańswto i pracowników... I tak w kółko...

masakra

Mam nadzieję, że sprawiedliwość kiedyś wujaszka dopadnie i będzie błagał o litość....

Malwina

Tak, co się ma tam zmienić??? Kasy już nikt nie zobaczy. Tutaj nie było przestoju, tylko nieudolne prowadzenie firmy jak również niewiedza co do spraw finansowych, które spowodowały taką sytuację firmy, w jakiej ona się obecnie znajduje.

Malwina

Co tę gartskę jescze trzyma w tej firmie??? Kasy nie uwidzą, niekompetentni pracownicy biurowi... Chyba, że ktoś chętnie charytatywnie pracuje

masakra

Jedno wielkie dno........ Omijać z daleka, nigdy wiecej!!!!!

Słowak

Na rynku są ledwo od 2006 roku, więc można mieć nadzieję, że to nie będzie koniec tej działalności, chociaż wiadomo jak rynek projektowy ostatnio przeżywał swój rozkwit. Teraz może nie być aż tylu zleceń niestety. Oby tylko ta pechowa historia skończyła się dobrze i dla pracowników i dla pracodawcy...

Zapata

Ciekaw jestem co z tego wyniknie dla pracowników. Dobrze, że dojdzie do konfrontacji, może to szansa ku lepszemu...

Zapata

A to artykuł odnośnie czego? Jest aż tak źle, że media się interesują tematem GPL Projekty? Nic tylko współczuć.

Malwina

A ten człowiek sobie nic z tego nie robi...

aga

I pomyśleć, że niektórzy nadal mu pomagają....

chomik

a jak długo już w tej chwili czekasz na te świadczenia? rozumiem, że się sam zwolniłeś, ale z jakiego powodu?

anty abra_kadabra

A my tam będziemy.

Anty _Wujek Ujek

Konstruktywna opinie: Trzymac sie z daleka !!!

chomik

widzę, że ciężko tu o jakąś konstruktywną opinię czy krytykę... może chociaż parę zdań 'regulaminowych' o tej firmie?

chomik

cześć , czy do GPL Projekty w najbliższym czasie planowana jest jakaś rekrutacja? czy trzeba póki co na ślepo wysyłać swoje CV?

a.

Dodali ogłoszenie na targowisku. Ciągle kogoś szukają bo ludzie masowo odchodzą. z max 100 osób zostało 12....to o czymś świadczy.... (usunięte przez administratora)

Zapata

Możecie coś konkretnego o tej firmie napisać? Szukam pracodawcy i zależy mi na czymś stałym i pewnym, nie chchiałbym wdepnąć w coś i potem żałować - dzięki.

...

To musi im niezle płacić, że tak wiernie siedzą z nim... Dla pieniędzy to ludzie zrobią wszystko;(usunięte przez administratora)

...

Czy ktoś wie, co on teraz robi? Siedzi sam w firmie, w pustej hali, bez maszyn, czy produkują ręcznie

Zostaw opinię o GPL Projekty Sp. Z.o.o. - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GPL Projekty Sp. Z.o.o.