Nord Firma Handlowo-Usługowa Dariusz Bączek

Stargard szczeciński

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 5 ocen.

Nord Firma Handlowo-Usługowa Dariusz Bączek
3 5 6 1

Opinie o Nord Firma Handlowo-Usługowa Dariusz Bączek

Administrator

Zawsze warto po zakończeniu współpracy z firmą dodać małe podsumowanie współpracy. Czy Ty jesteś taką osobą i chcesz się wypowiedzieć o swojej historii w Nord Firma Handlowo-Usługowa Dariusz Bączek?

anonymous

Szukam pracy jestem szwaczką z doświadczeniem ,ale po przeczytaniu tych wpisów dam sobie spokój z ta pseudo firmą,dzięki za ostrzeżenia .

anonymous

Własciciel tej firmy to człowiek bez twarzy,bez honoru ,mściwy pazerny ,dorabia się na ludzkiej krzywdzie,nie szanuje szwaczek obraża je,poniża,dla niego to głupie (usunięte przez administratora) Nie ma pojęcia o prowadzeniu firmy,niszczy z dnia na dzień dzieło właścicielki , głupota jest u niego na pierwszym miejscu i nic tu nie pomogą dobrzy pracownicy ,którzy chcą ta firmę ratować on i tak wszystko zniszczy.

iris

miałam aplikować to tej firmy,ale po przeczytaniu tych wpisów serdecznie podziękuję,jak widać dno dna i metr mułu, lepiej poczekać i poszukać coś innego niż męczyć się z chamem i prostakiem.

Bella

Ten człowiek jest nierefolmowany cham jakich mało nie liczy się z nikim i z niczym myślę że długo to nie potrwa zarobki minimalne a jak się idzie do biura upomnieć o swoje to wyrzuca jak śmiecia szefowa to się przewraca w grobie to co on wyprawia z ludźmi i z tą firmą która ona sama zbudowała gdzie on nie miał żadnego wkładu w tą firmę każdemu odradzam pracowanie w tej żenujące firmie ten pan jest jedna wielka tragedia pożal się boże tak jak niektóre panie jego pupilki które na niczym się nie znaja

nuta

jak idziesz z problemem do niby-szefa to słyszysz tylko "mnie tu nie ma" oszust na pieniądze jakich mało umawia się że będzie płacił ponad najniższa na boku a potem się wypina ten człowiek już niedługo skończy karierę jako właściciel duńczyk pomału się wycofuje to chodzi na górę do pani M. i prosi się o robotę a jeszcze nie tak dawno się z niej podśmiewał

jedna z nich

z dnia na dzień coraz gorzej wyzysk obrażanie i całkowite zniewolenie

A KTO TO

(usunięte przez administratora) chamstwo i brak szacunku to cechy tej firmy czekam aż klippan się wybuduje

Anabella

Dokładnie jest tak jak pisze pracownica gorszego sortu,za urlop mi jeszcze nie wypłacił,w styczniu to chyba obcinka pensji tak jak zawsze.

pracownica gorszego sortu

Praca w tej firmie to obłęd, szef ma zryty łeb, co pensja kradnie pieniądze, nie dość że część płaci pod stołem to do tego jest chamski i wulgarny, jak pracownica idzie do niego porozmawiać dlaczego jej obciął pensję to wyrzuca z biura.Szwaczki to dla niego gorszy sort, choć sam nie zalicza się do ludzi inteligentnych.Po śmierci szefowej zrobiło się tu bagno.Nie polecam pracy w tej firmie ze względu na co miesięczny strach o swoje uczciwie zarobione pieniądze.Obecnie jestem w trakcie załatwiania innej pracy tak jak parę innych dziewczyn.

Zostaw opinię o Nord Firma Handlowo-Usługowa Dariusz Bączek - Stargard szczeciński

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nord Firma Handlowo-Usługowa Dariusz Bączek