UNITED BRIDAL FACTORY BARTOSZ WODECKI

Koszalin

UNITED BRIDAL FACTORY BARTOSZ WODECKI

Opinie o UNITED BRIDAL FACTORY BARTOSZ WODECKI

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dufi

Ja pracowałam. Zarobki niskie, wymagania wysokie. Jesteś zatrudniony na najniższą krajową. Menager firmy beznadziejny człowiek, liczy się dla niego tylko doświadczenie w pracy. Przyjmuje osobę na okres próbny a potem rezygnuje z niej i bierze kolejną osobę i kółko się kręci, także jeśli ktoś chce zmienić pracę licząc że w tej firmie będzie na dłużej to się myli. Możesz pracować bardzo dobrze i tak cię zwolnią. Rządzi ludźmi na odległość. Długie urlopy wszyscy pracownicy maja w tym samym czasie. Więcej minusów niż plusów tej pracy.

Monika S. - kadry
@Dufi 24.05.2017 22:16

Czesc @Dufi, Dzieki wspanialemym kolegom i kolezankom ze wszystkich dzialow w United Bridal Factory jestesmy jedna z najlepiej rozwijajacych sie firm w regionie. Zreszta wlasciciel firmy otrzymal liczne nagrody od prezydenta miasta. Nasza firma nadal poszukuje wspanialych ludzi, ktorzy beda czescia naszego sukcesu. Jestem przekonana, ze w innej firmie i na innej posadzie sprawdzisz sie doskonale (@Dufi)

Był ktoś z Was ostatnio na rekrutacji w UNITED BRIDAL FACTORY BARTOSZ WODECKI? Możecie nam tutaj zdać relację?

Aneta

@Dufi - czyli rozumiem, że na początku współpracy podpisywana jest umowa na okres próbny, który trwa 3 miesiące, tak? A czy oprócz wynagrodzenia, o którym wspominasz, pracodawca zapewniał dodatkowe benefity? Czy przy kończeniu współpracy został podany powód nieprzedłużenia umowy z pracownikiem?

@Aneta 08.09.2017 11:11

Najniższa krajowa i zapomnij o czym kolwiek

ALW

negatywne komentarze wypisują tylko leniwe baby, którym nie chce się pracować. Przyjść do pracy kawkę odpić, od przerwy do przerwy, od poniedziałku do piątku się przebujać - takie mają podejście. Normy i akord na produkcji zawsze były, ale panie sobie świetnie z tym radzą, mają już wypracowany sposób. Aby norm nie zawyżać należy wpisać odpowiednią ilość sztuk, resztę zostawić na drugi dzień, a na drugi dzień w maszynie poszperać,że się niby psuję , pościemniać 3 godz. i resztę zapisać, wszystko można obejść.

@ALW 14.01.2018 06:58

Leniwe baby ....oj ktoś kto tak pisze to obraża nas kobiety ...osoby które nie doceniają te baby nie płacą jak należy wykorzystują.obludni zaklamani

anonymous

Serdecznie gratuluję sukcesu serce rośnie z szacunkiem

Miro

Jeszcze się taki nie urodził, żeby wszystkim dogodził

Carlos27

Ktoś z was pracuje w tej firmie? Chcialbym wiedziec cos na temat tej firmy w koszalinie Zarobki, godziny pracy...

Wanda1966
@Carlos27 08.12.2016 20:43

Ja pracuje w Koszalinie i szczerze mówiąc to umowa o prace jest,godziny pracy od 7-15 od pon-pt weekendy wolne. Najnizsza krajowa,wymagania wielkie,w skrocie trzeba byc bardzo dokladnym i szybkim.

Aneta

@Dufina jakim dziale firmy praca wygląda tak jak opisałaś? Chętnie dowiemy się również czy kogoś jeszcze z użytkowników tego wątku spotkała podobna sytuacja.

Dufi
@Aneta 14.06.2017 14:21

W administracji. Mimo iż się sprawdzisz to zmieniają osoby jak skarpetki. Także jeśli chcesz zmienić pracesz to zastanów się dobrze bo żadnej pewności nie masz ze po 3 miesiącach Cię zostawią

Aneta

@ZnawcaWspominasz, że praca jest ok. Jakie są plusy pracy w firmie?Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. W jakim dziale pracujesz? Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat jego działania?

Znawca

Ja pracuje. Na razie jest ok choć placa niska...

eb

Podpisuję się pod pytaniem. Ktoś coś i tej firmie wie?

sa

O awans teraz wcale nie trudno @siajk, zwłaszcza, że i tak w pełni doceniają pracowników skoro dają im takie zarobki.

Zostaw opinię o UNITED BRIDAL FACTORY BARTOSZ WODECKI - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UNITED BRIDAL FACTORY BARTOSZ WODECKI