Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. zo.o.

Opinie o Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. zo.o.

kierownik

cześć.tam liczy się tylko kasa .szukają polskich niewolników do zapieprzania.widać po minach pracowników co tam pracują jak im dobrze u niemca. tyle w temacie.

qwerty

Te barany nawet nie otwierają wysyłanych do nich CV. Robią badania rynku dot płac i lipne rekrutacje ot cała tajemnica.

karim

Cześć . Szczerze mówiąc to aplikując do tej firmy nie spodziewałem się w ogóle , że będę miał szanse w niej pracować. Teraz gdzieś widziałem oferty dla recepcjonistek

Zostaw opinię o Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. zo.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. zo.o.