Beer Jolanta Zakład Krawiecki

Wodzisław śląski

Opinie o Beer Jolanta Zakład Krawiecki

ania

Pani Jola jest dyplomowanym mistrzem krawiectwa a nie krawcową z przypadku, zawsze terminowo, dokładnie i fachowo. szyję u niej od 3 lat i nigdy mnie nie zawiodła, polecam!

Urszula

Fachowo,zawsze na czas i konkurencyjne ceny.

Małgorzata

Pani Jola świetnie szyje i potrafi ukryć niedoskonałości figury. Służy dobrą radą i profesjonalną pomocą. Podąża również za współczesnymi trendami. Szyła nawet suknię ślubną dla mojej córki. Jesteśmy jej stałymi klientka. Szczerze polecam.

Zostaw opinię o Beer Jolanta Zakład Krawiecki - Wodzisław śląski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beer Jolanta Zakład Krawiecki