Opinie o Kans-Pol s.c. Paweł Dobrochowski Agnieszka Dobrochowska w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kans-Pol s.c. Paweł Dobrochowski Agnieszka Dobrochowska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Kans-Pol s.c. Paweł Dobrochowski Agnieszka Dobrochowska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kans-Pol s.c. Paweł Dobrochowski Agnieszka Dobrochowska w Łódź

Marek Nowy wpis

Hej, biorą tylko osoby z wysokim wykształceniem?

x Nowy wpis

Jestem osobą postronną, ale zorientowaną "w temacie" Większość lub nawet wszystkie negatywne komentarze dotyczą zupełnie innej firmy o podobnej nazwie znajdującej się w Płazie (woj. Małopolskie) a nie w Łodzi. Te dwie firmy nie mają ze sobą nic wspólnego więc negatywne opinie niszczą wizerunek firmy i wprowadzają w błąd potencjalnych zainteresowanych. Ps. Rzeczywiście Administrator mógłby zrobić porządek i usunąć lub przenieść do właściwej zakładki te komentarze, które ewidentnie nie dotyczą tej firmy.

Paweł Dobrochowski

Ludzie czytajcie gdzie znajduje się firma o której piszecie. Napewno nie piszecie o tym Kans-polu z Łodzi na Rzgowskiej 102 . Pozdrawiam Paweł Dobrochowski

jaro1 Nowy wpis
@Paweł Dobrochowski

PRZEPRASZAM FIRMĘ Kans-pol s.c. Agnieszka Dobrochowska Paweł Dobrochowski 93-153 Łódź ul.Rzgowska 102 za wpis nie odnoszący się do tej spółki. pzdr jp

Paweł Dobrochowski Nowy wpis

Proszę administratora o usuniecie wpisów o mojej firmie Kans-pol s.c. Agnieszka Dobrochowska Paweł Dobrochowski 93-153 Łódź ul.Rzgowska 102 Opinie nie mają nic wspólnego z moją firmą. Pozdrawiam Paweł Dobrochowski

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Kans-Pol s.c. Paweł Dobrochowski Agnieszka Dobrochowska? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Ula

Co do kans pol jest nas dwóch legalnie jeden z wynajmu i jeden na czarno z rodziny więc rudy nie piszesz głupot bo to prawda

@Ula

Ula prawdę mówisz ja słyszałem nawet ze jak ktoś odchodzi to nie wypłaca całego zarobku tylko obcina

@Ula

W Łodzi na Rzgowskiej jest jedna firma Kans-pol s.c. Paweł Agnieszka Dobrochowskcy

jaro1

Kans-Pol to ch...nia! Zatrudnianie na lewo, niewypłacanie wynagrodzenia, brak jakichkolwiek szkoleń i instruktaży, badań wstępnych, olewanie bhp i ppoż. Dzika eksploatacja i sprzedaż! FIRMA W SĄDZIE!!! Były współpracownik SoKoPo - Jarosław Poroś

Paweł Dobrochowski
@jaro1

W sadzie zaraz sie znajdziesz za pomówienia , przeczytaj adres i nazwiska. Pozdrawiam Paweł Dobrochowski

Bartosz

Czy posiadacie informacje odnośnie nowych ofert pracy w Kans-Pol s.c. Paweł Dobrochowski Agnieszka Dobrochowska? Gdzie można znaleźć informacje o aktualnie prowadzonych rekrutacjach? Jakie są wymagania i warunki zatrudnienia? Zachęcam do odpowiedzi na powyższe pytania, gdyż będą pomocne dla osób poszukujących pracy w Łodzi i okolicach.

Rudy

Nawiązując do moich wcześniejszych wpisów dotyczących firmy kanspol i kani za które to wpisy miałem otrzymać pieniądze a do dziś nie otrzymałem, takich miałem tam kolegów - przepraszam

@Rudy

A drogi kolego kto ci miał niby zapłacić za te wpisy ale te wpisy to prawda nie płaci już ludziom tylko zaliczki

Endriu

I znów firma płaci w ratach co za (usunięte przez administratora)

Bartosz

@Mały Jak cała ta sytuacja się rozwiązała? Czy udało Ci się odzyskać swoją zaległą wypłatę? Podaj więcej szczegółów dotyczących tego zdarzenia, aby Twoja opinia na temat firmy Kans-Pol była bardziej wiarygodna.

Bartosz

@Rudy Czy bezpośrednio Ciebie dotyczyła sytuacja z niewypłaceniem przez firmę Kans-Pol wynagrodzenia? Opisz całą sytuację tak, aby była ona oparta argumentami. @Mały Jak wyżej, opisz proszę całą tę sytuację.

@Bartosz

Przez miesiąc prosiłem się o wypłatę po zwolnieniu

Mały

Kans pol bankrut wyprowadził pieniądze i nie stać go na wypłaty dla ludzi sprzęt firmy zabierają bo nie płaci ludzie to dla niego śmieci

Rudy

Witam kans - pol bankrut nie stać go na wypłacane nadgodzin zalega już miesiąc i ma ludzi daleko w du.... Nie polecam tej firmy

Dziobaty

Zwięszościom opinii nie zgadzam sie dokonane wpisy są mocno przesadzone pracowalem w tej firmie na przełomie 2014-15 roku i byłem bardzo zadowolony wypłaty zawsze na czas i zgodnie z umową nigdy nie pracowałem w soboty i gdybym nie musiał wyjeżdżać za granice to chętnie podjołbym bym ponownie współpracę z Kans-Pol

@Dziobaty

Dziobaty za krótko pracowałeś poczekaj jeszcze chwilę i dowiesz się całej prawdy o firmie kans pol będzie dużo można przeczytać w przełomie chrzanowskim

Odradza i przestrzegam wszystkich przed tą firmą, traktowanie ludzi gorzej niż zwierzęta, pieniądze w ratach i nigdy nie wszystkie. Ten człowiek oszukał już mnóstwo osób; obiecuje a później won... Mam nadzieję, że wszystko wróci do tego człowieka.

rudy

Kania wyrolował juz tyle ludzi że dziwo ze jeszcze mam kt nic mu nie zrobił a co chwila ma nowego wspólnikami ale tylko na chwilę wydoi z kasy i szuka następnego

dino

omijajcie ten obuz pracy z daleka tam ludzie pracuja miesiac dwa i ucjekaja tam sie czlowiek nie liczy ludzie to niewolnicy za 12 zl godz po 16 godz dziennie i soboty wyplata wratach i nie upominaj sie bo wylot

oczko

to jest obuz pracy a nie zaklad pracy praca za 10 zl w porywach 12 zl po 16gdzin dziennie i soboty to jest niewolnictwo a nie zaklad pracy zero szacunku do pracownika jak sie upomnisz o kase to odrazu za bame wyplta na 3 4 raty nadgodziny za tydzien albo dwa szkoda sluw masz cicho siedziec bo jak cos powiesz to za brame nie polecam tego zakldu nawet wrogowi

admin

Byłeś pracownikiem firmy Kans-Pol S.C. lub nadal w niej pracujesz? Napisz nam co o niej sądzisz, jaką masz opinię.

laki
@admin

to jest zaklad pracy dla kyurego ludzie sie nie licza ladzie to niewolnicy w ty zakladzie 10zl gur 12 zl na godzi praca po 16gdzin dziennie plus soboty to tak naprawde to obuz pracy jak ktos jusz pisal jak sie odezwiesz to za brame ludzie tu przcuja miesac dwa jak pracujesz dluzej to jestes starym pracownikiem a strych sie zwalnia bo zadlugo pracuja i za duzo wiedza omijac ten zaklad z daleka chy ze chcesz byc niewolnikiem

Zostaw merytoryczną opinię o Kans-Pol s.c. Paweł Dobrochowski Agnieszka Dobrochowska - Łódź

Kans-Pol s.c. Paweł Dobrochowski Agnieszka Dobrochowska
3.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Rzgowska 102
    93-153 Łódź