Kans-Pol S.C.

Łódź

Opinie o Kans-Pol S.C.

Odradza i przestrzegam wszystkich przed tą firmą, traktowanie ludzi gorzej niż zwierzęta, pieniądze w ratach i nigdy nie wszystkie. Ten człowiek oszukał już mnóstwo osób; obiecuje a później won... Mam nadzieję, że wszystko wróci do tego człowieka.

rudy
@Pracownik 17.03.2017 17:51

Kania wyrolował juz tyle ludzi że dziwo ze jeszcze mam kt nic mu nie zrobił a co chwila ma nowego wspólnikami ale tylko na chwilę wydoi z kasy i szuka następnego

dino

omijajcie ten obuz pracy z daleka tam ludzie pracuja miesiac dwa i ucjekaja tam sie czlowiek nie liczy ludzie to niewolnicy za 12 zl godz po 16 godz dziennie i soboty wyplata wratach i nie upominaj sie bo wylot

oczko

to jest obuz pracy a nie zaklad pracy praca za 10 zl w porywach 12 zl po 16gdzin dziennie i soboty to jest niewolnictwo a nie zaklad pracy zero szacunku do pracownika jak sie upomnisz o kase to odrazu za bame wyplta na 3 4 raty nadgodziny za tydzien albo dwa szkoda sluw masz cicho siedziec bo jak cos powiesz to za brame nie polecam tego zakldu nawet wrogowi

laki
@admin 22.09.2015 19:01
Byłeś pracownikiem firmy Kans-Pol S.C. lub nadal w niej pracujesz? Napisz nam co o niej sądzisz, jaką masz opinię....

to jest zaklad pracy dla kyurego ludzie sie nie licza ladzie to niewolnicy w ty zakladzie 10zl gur 12 zl na godzi praca po 16gdzin dziennie plus soboty to tak naprawde to obuz pracy jak ktos jusz pisal jak sie odezwiesz to za brame ludzie tu przcuja miesac dwa jak pracujesz dluzej to jestes starym pracownikiem a strych sie zwalnia bo zadlugo pracuja i za duzo wiedza omijac ten zaklad z daleka chy ze chcesz byc niewolnikiem

Zostaw opinię o Kans-Pol S.C. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kans-Pol S.C.