Reklamowe24

Łódź

Opinie o Reklamowe24

Małgorzata

Firmę mogę polecić z czystym sumieniem :) Bardzo miła rodzinna atmosfera, pracodawca dba o swoich pracowników, szanuje ich potrzeby, daje możliwości rozwoju i poszerzania swoich kwalifikacji. Dobre wynagrodzenie i fantastyczna ekipa :)

pracownik_od_2013

Nieustannie rozwijająca się Firma, z urguntowaną pozycją na rynku i dobrze rozpoznawalną marką. Szefostwo szanuje i docenia pracowników, a w swoich działaniach jest dalekie od reguł korporacyjnych. W biurze panuje świetna atmosfera pracy, wszyscy są otwarci i pomocni. Wypłata zawsze na czas. Dla mnie miejsce wyjątkowe. Nie wyobrażam sobie pracy nigdzie indziej.

Zostaw opinię o Reklamowe24 - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reklamowe24