Reklamowe24

Opinie o Reklamowe24

Paulina

Kontakt z firmą oceniam na poniżej krytyki. Zamówiłam przez stronę długopisy reklamowe na święta, kontakt był szybki, wysłałam pieniądze za zamówienie i potwierdzenie przelewu, aby przyspieszyć realizacje. Po ok. tygodniu czasu dostałam zdawkowego maila ze długopisów nie ma. Następnie chcąc jakoś uratować sytuacje, zadzwoniłam do firmy, poprosiłam o jakaś propozycje zamienniku, wybrałam ołówki i po dwóch dniach znów informacje ze nie mają ich w ofercie. W konsekwencji pomimo zamówienia ok miesiąc czasu przed Mikołajkami zostałam z niczym. Pani Joanna Kacprzak z działu sprzedaży kontaktuje się z klientem zdawkowo, nie jest pomocna i nie proponuje żadnej alternatywy czy polubownego wyjścia z sytuacji. Na domiar złego w dalszym ciągu nie dostałam zwrotu pieniędzy za zamówienie. Tak się nie traktuje klientów. Wątpliwą przyjemnością jest upominanie się o kontakt, próbę zmiany zamówienia, czy zwrot pieniędzy. Firma w żaden sposób nie próbuje sama wyjść z inicjatywą.

Małgorzata

Firmę mogę polecić z czystym sumieniem :) Bardzo miła rodzinna atmosfera, pracodawca dba o swoich pracowników, szanuje ich potrzeby, daje możliwości rozwoju i poszerzania swoich kwalifikacji. Dobre wynagrodzenie i fantastyczna ekipa :)

pracownik_od_2013

Nieustannie rozwijająca się Firma, z urguntowaną pozycją na rynku i dobrze rozpoznawalną marką. Szefostwo szanuje i docenia pracowników, a w swoich działaniach jest dalekie od reguł korporacyjnych. W biurze panuje świetna atmosfera pracy, wszyscy są otwarci i pomocni. Wypłata zawsze na czas. Dla mnie miejsce wyjątkowe. Nie wyobrażam sobie pracy nigdzie indziej.

Zostaw opinię o Reklamowe24 - Łódź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reklamowe24