Drukarnia Topq

Gdańsk

Opinie o Drukarnia Topq

asd

Robota taka se nie doceniaja pracownika robić w tych smrodach za 8 zł obiecują umowę podwyżkę nie ma szans tylko dla kobiet które będą pakować i składać na tunelach szefostwo ok ale na dłuższą metę nie polecam

abc123

miła atmosfera pracy, pracuje dłuższy czas i nigdy nie spotkałam się z sytuacją żeby szef nie chciał wypłacić pieniędzy. nauczyć się jednak można innych rzeczy poza pakowaniem koszulek skoro niektóre szkoły mają w tym miejscu praktyki. Polecam , 10/10

Katrin

Pracowałea tam rok temu i moja ocena: Śmiechu warte... o wypłatę trzeba było chodzić i się prosić, to jeszcze zaliczke dostaniesz... nie wspominając nic o umowie którą obiecują obiecują i robisz na czarnucha.. a więcej nic nie zapłacą. Narobisz się jak wół bo jak po 8h pracy chcesz iść do domu to krzywo patrzą. wiec trzeba dzień w dzień walić nadgodziny po 10h jak dobrze za 7,5 zł (max) na rękę z łaską... NIE POLECAM, ani kobietom które mają ciężko i za te 7zł po 10h głupie tyrają.OGÓLNIE! OMIJAĆ Z DALEKA! już lepiej zbierać złom niż mieć do czynienia z takimi ludźmi, na początku wszystko ślicznie, ale z czasem jak się ludzi pozna, gdzie większość z kaszub to każdy na każdego gada, albo lata do kierownika sprzedawać, PORAŻKA! Cieszę się że już nic nie mam wspólnego z tą "współką" i złodziejami. Bo nie dość że tyrasz jak głupia bez umowy a składek nie płacą to jeszcze wypłata gówniana.. I 50% osob tam pracujących to bez umowy.. ja od połowy roku robie w sklepie i jestem bardziej zadowolona.

@Pseudo 14.01.2015 15:24
Pani X oczywiście wiadomo o kogo chodzi, jeśli została Pani zwolniona za stanie i patrzenie w sufit to proszę mieć pretensję do...

Zgadza się, to PRAWDA!

topQ
@Pracownik 17.03.2015 14:04
Zgadza się, to PRAWDA!

Po trupach do celu.

co?

Nauczyć się czegoś w drukarni TOPQ ?. Chyba pakować koszulki do wora. O przepraszam ale to już musisz umieć bo inaczej będziesz zwolniona. Łatwa i przyjemna błuhaha...............................

Zostaw opinię o Drukarnia Topq - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia Topq