Opinie o Przychodnia Weterynaryjna s.c. Na Mydlanej w Chrzanów

Karolina Nowy wpis

Czy w tej przychodni zatrudniają asystentów do pomocy?

iksr

Mogę z pełną świadomością tego co piszę stwierdzić, że ta lecznica to jedna wielka porażka. A największą jest facet - chyba Zieliński. Oni się tak znają na leczeniu zwierząt jak większość ludzi na teorii względności. Moja opinia nie dotyczy młodej lekarki, która pracuje tam od niedawna. Sprawia wrażenie mądrej i wrażliwej. Reszta - stanowczo odradzam i proponuję poszukania czegoś innego.

Andi
@iksr

Pisząc takie bzdury , miałeś gorszy dzień.

Ewa
@Andi

Jeżeli nie zgadzasz się z opinią użytkownika, warto, abyś przekazał nam swój punkt widzenia. Dzięki temu istnieje szansa, by wywiązała się merytoryczna dyskusja, a nie nerwowa wymiana zdań. Co do którego fragmentu wypowiedzi Twojego rozmówcy masz wątpliwości? Jesteś pracownikiem firmy? Może powiesz nam, jaka atmosfera panuje w lecznicy weterynaryjnej Na Mydlanej?

K. W. Nowy wpis
Klient
@iksr

Jestem oburzona tym, co zostało tu napisane! Jaka porażka i czego konkretnie dotyczy? Pan doktor (a nie facet), uratował życie mojemu kotu! Jest wielki, brawo!

Robert Nowy wpis

Czy polecacie leczenie zwierzaka w tej przychodni weterynaryjnej? Jak oceniacie wiedzę lekarzy?

Aleksandra Nowy wpis

W Przychodni Weterynaryjnej w Chrzanowie ul. Mydlana leczymy naszą suczkę bokserkę od kilku lat, Z opieki lekarzy jesteśmy bardzo zadowoleni. To wspaniali i oddani swojej pracy lekarze. Uratowali życie naszej pupilce. Dziękujemy,polecamy i pozdrawiamy wszystkich pracowników Przychodni.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Agnieszka

Cześć, jak się pracuje w firmie? Jak atmosfera ?

Karolina

Wszelkie uwagi do firmy należy kierować na adres firmy a tu jest forum pracownicze!

Rozczarowana

PORAZKA!!! Mój pies przez dwa tyg był leczony na co innego niż mu dolegalo... Pies coraz gorzej się czuł, wyniki coraz gorsze. Wkoncu zabrałam go do innej lecznicy... Tam lekarz po wynikach i obserwacji zaraz stwierdził, że pies napewno nie jest leczony na to co mu dolega!!! Zła jestem na siebie, że wcześniej nie zmieniłam lekarza, mój pies przez ten czas bardzo cierpial????????????Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, ale nie wiem jak by to było gdybym kontynuowala leczenie na mydlanej.... Antybiotyki i sterydy które przyjmował też dały skutki uboczne... PORAZKA!!!

Masz newsy z firmy Na Mydlanej S.C. Lecznica Weterynaryjna? Czekamy na aktualne informacje, dodaj swoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Przychodnia Weterynaryjna s.c. Na Mydlanej - Chrzanów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Przychodnia Weterynaryjna s.c. Na Mydlanej
0/5 Na podstawie 0 ocen.