Teatr Hybrydy Uniwersytetu Warszawskiego

Opinie o Teatr Hybrydy Uniwersytetu Warszawskiego

Ada

Przecież to jest studencki Teatr, a nie komercyjny. Nie powinno tutaj go być. Swoją drogą lubię go i polecam repertuar

Anka

Bardzo polecam! Teatr, który można nazwać teatrem profesjonalnym młodych ludzi. Na wysokim poziomie artystycznym i ze świetną atmosferą. Życzę każdemu Teatrowi studenckiemu takiego reżysera i aktorów!

kat

Ego reżysera nie do okiełznania. Projekty realizowane w ramach teatru to absurd. Coś jak szkolne akademie z podstawówki. Pomijam już fakt, że obsada to głównie znajomi reżysera - niespełnieni aktorzy, a studenci mogą jedynie nosić plakaty. Nie polecam.

Zostaw opinię o Teatr Hybrydy Uniwersytetu Warszawskiego - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teatr Hybrydy Uniwersytetu Warszawskiego