Opinie o Anna Kucharczyk Restauracja Pod Złotym Liściem w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Anna Kucharczyk Restauracja Pod Złotym Liściem. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Anna Kucharczyk Restauracja Pod Złotym Liściem o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anna Kucharczyk Restauracja Pod Złotym Liściem w Kraków

Roma Nowy wpis

Zna ktoś aktualne warunki pracy? Lata temu pisali tu ludzie dużo o tym że praca jest bez umowy i w sumie narzekali na wszystko. A mi bardzo zależy żeby szybko pracę znaleźć, może po latach jest już lepiej, płacą dobrze i jest zawsze umowa?

Klientka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Jeżeli chcesz mieć wspaniałą imprezę i niezapomniane wrażenia omijaj to miejsce szerokim łukiem. Zorganizowana komunia przez ten lokal to kompletna porażka. Puste stoły, czas oczekiwania na kolejne dania conajmniej godzinę. Zimna płyta made in Biedronka - sklep naprzeciwko restauracji, składała się z 2 plasterków szynki parmeńskiej, 5 plastyków żółtego sera, szynki i pasztetu. Do tego 2 serki typu camembert i kilka faszerowanych papryczek i ....tyle. Jeszcze półmisek pomidor z mozzarellą i garść rukoli, a na deser 3 rodzaje ciasta skąd? ...A jakże z Biedronki. W gratisie i bonusie tips Pani kucharki w sałatce. Obsługa młoda, niewykwalifikowana, burcząca na gości. Słowem totalne dno. Szkoda waszych nerwów i pieniędzy, omijajcie szerokim łukiem.

Adrian

Namawiam was do publikacji nowych komentarzy dotyczących warunków pracy w firmie Pod Złotym Liściem Resturacja, chętnie poznamy temat benefitów oraz podejście do pracowników przez tego pracodawcę. Osoby studiujące zaocznie mają szanse zatrudnienia w tej firmie? Zapraszam was do odpowiedzi, nowe opinie będą tu bardzo pomocne dla innych.

? Nowy wpis
@Adrian

Benefitów ? W tej restauracji ciężko o umowę zlecenie a co dopiero o jakiekolwiek benefity :)

Była pracownica Nowy wpis

Właściciele lokalu oderwani od rzeczywistości, nie ma szans na umowę. Żałują na pensje, o dodatkowym pracowniku który poprawiłby wydajność i efektywność obsługi nie ma nawet mowy. Dwie kelnerki na weekend/ jedna w normalny dzień tygodnia a oczekują cudów. Łatają dziury swoimi rodzicami mieszkającymi nad restauracją. Kpiną jest brak jakiegokolwiek zaufania do kelnerów i zabieranie im napiwków. W każdym widzą złodzieja i oszusta. Gorąco nie pozdrawiam Pani Ani - właścicielki która ewidentnie ma problem sama ze sobą

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Anna Kucharczyk Restauracja Pod Złotym Liściem? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Winfried 84 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Koordynator serwisantów - praca biurowa
Automat Spec
Kuba

Jakoś sobie poradziliście przetrwać lockdown? Jakie są teraz szanse na pracę dla kelnera?

Może za mało osób pracuje w firmie i stąd takie kłopoty? Może firma potrzebuje kucharzy?

RT

!!!CAŁKOWITE DNO!!! !!!KOMPLETNY BRAK SZACUNKU DO KLIENTA!!! !!!KATEGORYCZNIE NIE POLECAM LOKALU!!! Miałem okazję uczestniczyć w chrzcinach dziecka znajomych. Menedżerka posadziła nas na sali pomiędzy wejściem a ubikacją i salą zabaw dla dzieci. Po zwróceniu jej uwagi, że sala miała być kameralnie tylko dla nas i jest to co najmniej nie w porządku, właścicielka poinformowała znajomych, iż dostaje za nas ZA MAŁO PIENIĘDZY i że jak się im nie podoba to niech opuszczą lokal. Po czym po podaniu pierwszego dania zostaliśmy wyproszeni z lokalu. Żenada. Jak chcecie mieć zepsutą imprezę to tylko "Pod Złotym Liściem". Zresztą jakiego szacunku do klienta wymagać, skoro właścicielka jest jedynaczką, która nigdy nie skalała się praca, a restaurację dostała od rodziców. !!!OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM!!!

Aspo
@RT

Umiesz czytać??? To serwis gowork a nie gastronauci.

bywalec liscia
@RT

nie jest jedynaczką...

Adrian

@kropa, Twoja opinia jest bardzo ważna o ile nie najważniejsza dla kierownictwa Pod Złotym Liściem Restauracja. Jednak, w tym miejscu chcę Ci przypomnieć, że na tym forum, ze względu na jego tematykę, powinny wypowiadać się osoby, które są lub prawdopodobnie będą pracownikami tej restauracji w przyszłości, ponieważ ten wątek jak i inne na gowork.pl poświęcone są opiniom o firmach jako pracodawcach.

kropa

Wszystkim, którzy chcą zjeść obiad szybciej niż w mimimum półtorej godziny kategorycznie odradzam..Byliśmy dziś z mężem i dwójką dzieci, złożyliśmy zamówienie i nie zostaliśmy poinformowani o "dłuższym czasie oczekiwania", czekaliśmy jak zwykle w każdej restauracji, ale po upływającej godzinie zaczeliśmy się niepokoić, dzieci już marudzić. Po prawie 1 godzinie i 15 minutach zapytaliśmy kelnerkę, stwierdziła, że jeszcze około 20 minut, bo dziś dłuższy czas oczekiwania. Ani my, ani nikt inny (również inne osoby z dziećmi) nie zostali poinformowani o tym wcześniej. Jedna Pani również poruszona sytuacją poprosiła o rozmowę z Panią właściciel, która przyszła do naszych stolików zachowując się pretensjonalnie, chamsko "co ona ma zrobić skoro od 15 minut jest awaria (wcześniej nikt nie wspominał o żadnej awarii a już czekaliśmy prawie 1, 5 godziny). W efekcie wszyscy zrezygnowali z zamówienia i wyszli. Jestem bardzo rozgoryczona i rozczarowana całą sytuacją.

ANNA

ZDECYDOWANIE ODRADZAM ORGANIZACJĘ IMPREZ W TYM LOKALU. PRZED PRZYJĘCIEM WŁAŚCICIELE NA WSZYSTKO SIĘ ZGADZAJĄ NATOMIAST PO WPŁACENIU NALEŻNOŚCI ZA IMPREZĘ SZYBKO ZMIENIAJĄ ZDANIE ZACZYNAJĄ SIĘ PRZEPYCHANKI SŁOWNE, WYPIERANIE SIĘ WCZEŚNIEJ USTALANYCH RZECZY. KOCHANI JEŚLI CHCECIE MIEĆ ZSZARGANE NERWY I NIE MIŁE WSPOMNIENIA PO IMPREZIE TO IDEALNE MIEJSCE A RACZEJ LUDZIE MAM TUTAJ NA MYŚLI WŁAŚCICIELI, KTÓRZY ZDECYDOWANIE NIE SZANUJĄ SWOICH KLIENTÓW !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Kucharczyk Restauracja Pod Złotym Liściem - Kraków

• Jak się pracuje w Anna Kucharczyk Restauracja Pod Złotym Liściem?

Zobacz opinie na temat firmy Anna Kucharczyk Restauracja Pod Złotym Liściem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Anna Kucharczyk Restauracja Pod Złotym Liściem
  • Os. Złotego Wieku 84