Bumerang Bar Bistro

Poznań

Opinie o Bumerang Bar Bistro

były kucharz ADAM

Omijać te kobiety z daleka, matka i córka, matka emerytowana nauczycielka nie mająca pojęcia o gastronomii i zarządzaniu zasobami pracowniczymi. Córka (stara panna po 50-tce co wiele tłumaczy) swoje niepowodzenia życiowe przelewa na pracowników, złością i krzykami, tworząc wyjątkowo toksyczna atmosferę. Podobno dobrze było w tym lokalu ca czasów szefa p. Władysława ale niestety jego nie ma.

Pracuje sie bardzo dobrze w milej atmosferze

Milena

Prywaciarz baba [usunięte przez moderatora] hytra i bezczelna, pracownikow traktujke jak śmieci oprocz wiernego pieska kucharza wieloletniego[usunięte przez moderatora] z Konarzewa

Zostaw opinię o Bumerang Bar Bistro - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bumerang Bar Bistro