Opinie o Pawelec Karolina Pizzeria Samolot w Wołów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Pawelec Karolina Pizzeria Samolot. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pawelec Karolina Pizzeria Samolot o rekrutacji.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pawelec Karolina Pizzeria Samolot w Wołów

Katarzyna Nowy wpis

Najgorsza obsługa na świecie,dziewczyna przy barze wredna,nie potrafi się wysłowić,arogancka,w całej okolicy nie ma gorszej kobiety do obsługi,niewiadomo czy nie napluła do jedzenia bo tak wredna podczas przyjmowania zamowienia.NIE POLECAM,strach odwiedzić to miejsce.

Kati Nowy wpis

Podzielam powyższe opinie, pizza rzeczywiście jest ok, ale obsługa tragedia, pracują tam za karę, zero uśmiechu, empatii do klienta Zamówienie pizzy na dowóz graniczy z cudem, przeważnie jest zajęte a jak już wbiję się w wolny sygnał to od razu odrzucają, po 20 tej to już w ogóle nie ma po co dzwonić bo to za późno pomimo że jeszcze prawie godzina pracy,odnoszę wrażenie że wogóle nie zależy im na klientach, to dziwne zwłaszcza w tych trudnych czasach gdzie niewiele branż przetrwa

Lolek Nowy wpis

Ty tak na ty bo wiemy chłopaki grosze wyciągają!! Struktura wydaje mi się lepsza, chodź zdążają się przyszczypniecia. A tak między nami nie potrzebujesz pracownika hahahah

Barbara Nowy wpis
@Lolek

Chłopaki to znaczy, kto? Jakie stanowiska? Lub dział w Pizzerii Samolot?

Klienci pizzerii

Długo zastanawiam się czy napisać tę opinię, jeśli chodzi o jedzenie podawane z kuchni, na prawdę dobre zarówno pizza jak i zestawy obiadowe. Wystrój bardzo fajny i przytulny. Jeśli chodzi jednak o obsługę baru, tragedia. Po raz pierwszy gdzy chcieliśmy zamówić jedzenie Pani za barem (niska blądynka) potraktowała nas jak powietrze, do tego kiedy upomnieliśmy się że chcemy złożyć zamówienie miała minę jakby stała tam za karę i jakbyśmy jej w czymś przeszkadzali mimo tego że na sali siedziały tylko 2 osoby a ona stała z nosem w telefonie. Kiedy zdecydowaliśmy się na knysze, owa Pani zakominikowala że czas oczekiwania będzie 45 minut chyba, że zamówimy coś z kuchni... No cóż pomyśleliśmy że każdy może mieć gorszy dzień. Zrobiliśmy drugie podejście. Ta sama Pani z tą samą miną... My znów zamawiamy knysze, Pani za barem znów jest jakby niezadowolona, napomina coś że czas okekiwania około 25 min. Zdecydowaliśmy się zaczekać, usiedliśmy a Pani z za baru obrociła się tyłem do klientów i na barze w przerwie między rozmową z koleżanką zajadała się lodami łyżką z pudełka... Gdy skończyła nasze zamówienie zostało przygotowane... No cóż, lokal na prawdę fajny ale obsługa baru delikatnie mówiąc pozostawia wiele do życzenia... Pani Karolino radzę to przemyśleć gdyż szkoda byłoby zaprzepaścić tak fajne miejsce takimi ludźmi, niestety z taką obsługą baru to raczej będą Państwo klientów tracić niż zyskiwać....

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Pawelec Karolina Pizzeria Samolot? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Klient

Nie polecam! Obsługa ma problem z przyjęciem zamówienia bo siedzą w kuchni a przy ladzie można stać i stać aż ktoś łaskawie przyjdzie. Zamówienie pomylone i podane dopiero po drugim upomnieniu. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nauczyć obsługę szacunku do klienta.

Klient

Jedzenie dramatyczne. Zamówione dwa tosty i frytki na miejscu. Nie dość, że czekalismy 30 minut, to po naszym upomnieniu dostalismy wszystko zapakowane na wynos. Jak mozna się domyślić, po rozpakowaniu frytki były już 'kapciami' a tosty przemoczone. Do tego obsługa, która podchodzi do klienta lekceważąco.

Gastro-Centrum

Firma Gastro-Centrum jest dystrybutorem najlepszych urządzeń gastronomicznych, które dzięki swojej niezawodności, solidności wykonania, użytych najlepszych materiałów, połączonych z przystępną ceną, znalazły uznanie na naszym rynku. Nasza firma wyposaża cukiernie, lodziarnie, piekarnie w profesjonalne, włoskie urządzenia gastronomiczne. Atrybutem firmy są nie tylko atrakcyjne ceny, ale także wysoka jakość oferowanego towaru. Dysponujemy szerokim asortymentem, który umożliwia kompleksowe wyposażenie wszelkiego typu lokali gastronomicznych. www.gastro-centrum.pl kontakt@gastro-centrum.pl

niuniek

W pizzeri Samolot jest najlepiej tylko szkoda ze nie ma juz tych fajnych dziewczyn co odeszly ale pizza jest naprawde pyszna polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Pawelec Karolina Pizzeria Samolot - Wołów

Pawelec Karolina Pizzeria Samolot
  • Trzebnicka 1